Showtime Dev Maçın Startını Verdi.. Şampiyonlar Çarpışacak!


broner-garcia

Amerika’nın en popüler boksörlerinden ve eski dünya şampiyonlarından Adrien Broner’ın bir sonraki maçında kiminle ringe çıkacağı uzun süredir ABD boks gündemini meşgul eden konulardan biri.

Broner’a rakip olarak Terence Crawford ve Tim Bradley gibi büyük isimlerin adı anılırken, son alınan bilgilere göre Broner’ın rakibi namağlup Amerikalı şampiyon Mikey Garcia olacak.

Broner Son Maçında Adrian Granados ile Karşı Karşıya Gelmişti

08:59

Showtime kanalı bünyesinde dövüşen iki boksörün görüşmelere başladığı ve karşılaşmanın 29 Temmuz tarihinde New York’taki Barclays Center salonunda gerçekleşmesinin planlandığı öğrenildi.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

14 Yorum - "Showtime Dev Maçın Startını Verdi.. Şampiyonlar Çarpışacak!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
lenolewis
Üye
lenolewis

crawford patates yapar broner i bence hiç karşılaşmasın derim tarihten silinir

Prorsum
Üye
Prorsum

Mikey içinden geçer broner’ın başkada sözüm yok

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Şu özeti izledim de o kadar iyi bir maç olmuş ki hakemlerin de kafası karışmış ; 97-94, 93-97, 96-94 vermişler 😀

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

mikey döver bunu…
ama tim bradley ile yapsada ömründe yemediği dayağı yese diyecem de maidana falafoş etmişti bunu…

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

garcia inşallah bu kendini beğenmiş şebeği yamultur. 🙂

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

İçiniz rahat olsun Garcia tecavüz eder 🙂

fatih genel
Üye
fatih genel

broner super featherweight ve lightweight sikletlerinde krallığını ilan etmişti.para kazanmak için Welterweight siklete çıkmak onun için hata oldu.şimdi super lightweightte dövüşmeye çalışıyor orda da kilo sorunu yaşıyor çünkü broner normal hayatında baya kilolu.

lightweight’de ünvan maçına çıkamazlar çünkü broner’ın o kiloya düşmesi imkansız.Super lightweight’de bile broner kiloyu zor tutturur.broner garciadan daha iyi boksör ancak kilo sorunu ve şımarıklığı nedeniyle bir daha ünvan kazanamaz

Roman
Üye
Roman

IYIDE BRONER O boKSORLERIN HIC BIRINI YENEMEZ KI 🙂 CRAWFORD KOMAYA SOKAR. TIM BRADLEY DESEN DAYAK MANYAGI YAPAR. MIKEY GARCIA DA PATATES EDER 🙂

About Billions
Üye
About Billions

Yorumum gözükmedi fakat site de kaç kere broner vs garcia maçı olma ihtimali olan haber yapılacak ? Diye düşünErek, bi kez daha yazmaya çalışacağım. Uzun bi yazı olduğu için gözükmeme ihtimalini de ortadan kaldırmak için, yorum kalabalığı yapmış olabilirim, kusura bakmayın. Umarım bu sefer gözükür.

About Billions
Üye
About Billions
Maçın haberini iki, üç gün önce görmüştüm. Maçı, jr. Welterweightte yapmayı düşünüyorlar. Broner zaten sürekli bu siklette devam edeceğini söylüyordu. Robert garcia ve mikey garcia çalışmalara başlamış, bu maç olmazsa bile temmuzda bi maça çıkacak sanırım. Broner da aynı şekilde çalışmalara başladı. Mikey garcia, lightweight olmasına rağmen, welterweight sınırında dövüşen biriyle maça çıkmakta hiç bi problem olmayacağını söyledi. Bu rakip Broner olsa bile. welterweightin aşağısındaki sikletlerin kovalevi, beterbievi diye nitelendirebileceğim boksörlerden birisi mikey garciadır. Lucas matthysseyi De yine bu sınıfa koyarım. Bu sikletlerdeki en sert boksörlerin başında gelirler bence ve rakip kim olursa sıkıntı yaratabilecek, tehlikeli boksörlerdir. Tabi bu benim… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Bu 2 boksör hakkında pek bilgim olmadığından yorumunuz benim içim faydalı oldu hocam teşekkürler.
Şurda bir bölümde Eubank Jr ve Linares’in adı geçti de heyecanlandım 🙂 Bunların yakın zamanda maçı falan yok mu acaba bilginiz varmı?

About Billions
Üye
About Billions

Rica ederim dostum. Eubanki pek sevmem. Dolayısıyla çok takip etmem. Bi ara degale maçı düşünülüyordu fakat degale sakat şu an. Yine bi yerel boksör seçip, onunla maç yapar sanırım. Linares vs Luke Campbell maçı düşünülüyordu. Luke Campbell son maçından sonra, “en iyisi linares ve ben en iyisini istiyorum.” Tarzı bi açıklama yapmıştı. Meydan okudu bakalım. Eylül gibi bi linares vs Campbell maçı izleyebiliriz.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Teşekkürler hocam.

social
Üye
social

Broneri birisi esek sudan gelene kadar dovsun de kim doverse dovsun,wc ye biraktigim kadar sevmiyorum bu herifi