Boks

Şok! Şok! Şok! Klitschko vs. Fury Karşılaşması Ertelendi!


klitschko-fury-purse-bid

24 Ekim’de Almanya’da WBO/WBA/IBF/IBO Dünya Ağırsıklet unvanlarının ortada olduğu maçta karşı karşıya gelecek olan Tyson Fury ve Wladimir Klitschko’nun maçının ertelendiği henüz yeni bir şekilde duyuruldu.

Karşılaşmanın ertelenme sebebi Wladimir Klitschko’nun dün Avusturya’da geçirdiği kamp sırasında bacağından sakatlık geçirmesi. Klitschko’nun sakatlık ciddiyeti bu karşılaşmanın ertelenmesine yol açtı. Boks gündemine şok bir gelişme olarak düşen bu haber, bu karşılaşmayı bekleyen hayranları bir hayli üzdü. Karşılaşmanın Kasım ya da 2016 Şubat ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu haber üzerine Wladimir Klitschko ve Tyson Fury’den açıklama geldi.

Wladimir Klitschko: “Sevgili hayranlarım, bu talihsiz olay için bir hayli üzgünüm. Ama bu karşılaşma er ya da geç gerçekleşecek. Bu karşılaşmanın yeni tarihini sizlere bildirmek için sabırsızlanıyorum.”

Tyson Fury: “Klitschko’nun bacağının sakatlanması sonucu resmen karşılaşma ertelendi. Bunun olacağını tahmin ediyordum, bu bana bir hayli komik geldi! Benim için üzülme Wlad! Ben gelecek için hazırım! Ben hayranların bu karşılaşmayı kaçırdığı için üzgünüm. Bu kadar hazırlık çöpe gitti.”


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
yücel
yücel
6 yıl önce

adam sakatlanmış. Fury de tırstıgı için numara yapıyor demiş . Sanki hayatında klichko gibi bi adamı daha önce yenmişte neyine güveniyosa. Nasılsa eninde sonunda dayagı yicen 🙂

Soner
Soner
6 yıl önce

kliçko alacağı mağlubiyetten bir kaç ay daha uzak kalacak. bırak artık yaşlandın sakatlık makatlık bahanesine yatma 🙂

Ismail
Ismail
6 yıl önce

Fury, hayatımda izlediğim en ağır boksorlerden biri. Vladimir bunu herkesten daha iyi biliyor. Fury in yenilecek gün biraz uzadı o kadar bence.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Fury dayak yemekten bir kaç ay kurtuldu.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Furyü sevmem ama adam isyan etmekte haklı.bu yüzden kaç kere maçı ertelendi adam David hayeden dolayı sırf bir yılı gitti şimdide klickodan dolayı bir kaybı olacak.bu maç 2016 da olur.furynun yerinde olsam cekilirim seneye wbc için mücadele ederim

George Foreman
George Foreman
6 yıl önce

bence bu sakatlanma tyson furya ya yaradı
biraz daha antreman yapabilicek
gerçi pek bi şey farkedeciğini düşünmüyorum da neyse 🙂

Dövüş sanatçısı
Dövüş sanatçısı
6 yıl önce

David haye ile maçı da ertelenmişti Fury’nin. İkisi de geçmişte dayağımı yemiş sporculardır.

Doğan
Doğan
6 yıl önce

Fury hayatının dayağını yiyecek.

yawsef
yawsef
6 yıl önce

Tyson fury bir kariyerine baksın kimleri yenmiş de wldimirin kendisinden korktuğunu iddia ediyor ? furyden çok daha tehlikeli damları indirmişken furyden neden korksun ?

Briggs12
Briggs12
6 yıl önce

Of ya kötü oldu bu David hayeye katiliyorum

Başa dön tuşu