(SON DAKIKA) Luis Ortiz ve Tony Thompson Tartıya Çıktı!


ortiz-thompson-tartim

Yarın gece sabaha karşı 04:00’te ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenecek ve NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak olan Luis Ortiz vs Tony Thompson karşılaşması öncesi boksörler tartıya çıktı.

Luis Ortiz 110kg, Tony Thompson ise 119.6kg tartım verdi.

ortiz-luis-tartim

Gecenin ikinci ana maçında, WBO dünya yarı orta sıklet şampiyonluğu için karşılaşacak olan Yemen asıllı Amerikalı Sadam Ali ile Meksika asıllı vatandaşı Jessie Vargas da tartıya çıkan isimler arasındaydı.

Sadam Ali 66.7kg, rakibi Jessie Vargas’ın ise 66.3kg tartım verdi.

sadam-vargas-tartim

00:54

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "(SON DAKIKA) Luis Ortiz ve Tony Thompson Tartıya Çıktı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

İkiside kilo almış ortiz 5 kilo almış.thompson wladla maç yaparken 106 kiloydu solisle maç yaparken 111 kiloydu baya almış kendisi.

Oleksandr Usyk
Ziyaretçi
Oleksandr Usyk

chagaev ortiz’in yanında kumda oynar.

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Thompson neden kıyafetleri ve ayakkabiyla tartilmis anlamadim acaba vücudu maça mi hazır değil.pek iyi hazirlanmamis maça galiba.

safkan
Ziyaretçi
safkan

luis ortizi ben foremanın gençliğine benzetiyorum yenilmesi zor ve acı bir gücü var gibi. bu maçıda nakavtla kazansın wlad harici kimse bununla maç yapmaz hepsi çekinir ben söyliym…

Vitali
Ziyaretçi
Vitali

Safkan ben de sana katiliyorum. Bu maci da ko ile gecerse Wlad haricinde herkes cekinir Ortiz’den.Wlad’in karşısında kisa boksorlerim hicbir sansi olmadigindan Ortizi yenecek en buyuk isim Wlad bence.

Ahmet Arslan
Ziyaretçi
Ahmet Arslan

Ortiz çok yaşlı görünüyor bildiğin dede gibi. Lakin içinden james button çıkıyor birden sonrası işte fena. Bu maçı da alır diyorum. Kondisyonu çok iyi yumrukları da öyle.

Lara
Ziyaretçi
Lara

jennings boş bir adam mı?