(SON DAKİKA) Manny Pacquiao’ya Fiziki ve Sözlü Saldırı!


manny-pacquiao (2)_14 (1)

9 Nisan’da Las Vegas’taki MGM Grand’de Tim Bradley’nin karşısına çıkmaya hazırlanan “yaşayan efsane” Manny Pacquiao’ya kimliği belirsiz bir kişi tarafından fiziki ve sözlü bir saldırıda bulunulduğu öğrenildi.

Los Angeles’taki Kabuki adlı restorana giden Pacquiao’ya, restorandan çıkış yaptığı sırada restoranın otoparkında beyaz tenli bir erkek olduğu öğrenilen bir kişi önce fiziki saldırıda bulunmayı denedi, araya giren korumalar sayesinde Manny’ye ulaşamayan saldırgan daha sonra “F.. you!” diye hakaretamiz ifadelerle bağırmaya başladı.

Polis çağrılmasını istemeyen Manny Pacquiao, güvenlik görevlilerine saldırganı uzaklaştırmaları talimatını verip olay yerinden ayrıldı.

Hatırlanacağı üzere Manny Pacquiao kısa bir süre önce eşcinseller hakkında bir açıklama yapmış ve onları “hayvanlardan daha aşağıda” olarak nitelemiş, bu açıklaması başta LGBT dernekleri olmak üzere bir kesimden tepki almıştı. Manny’nin rakibi Tim Bradley de bu açıklamalara karşı eşcinsellerin yanında durduğunu ifade etmişti.

Dün yaşanan olaya polis karışmadığı ve soruşturma açılmadığı için saldırganın Manny’nin bu açıklamaları nedeniyle mi bu eylemi gerçekleştirdiği yoksa başka bir gerekçesi mi olduğu şu an için bilinmiyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "(SON DAKİKA) Manny Pacquiao’ya Fiziki ve Sözlü Saldırı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
imparator 81
Ziyaretçi
imparator 81

Zaten manny ve tim bradley in ilk maci tam bir hakem fiyaskosuydu.boyle bir hak yenme olamaz.bu sefer nakavt etsin ve is bitsin

imparator 81
Ziyaretçi
imparator 81

Ilk mac 253 adet manny yumruk vuruyor,bradley 159 ve kazanan bradley yug artik

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Pacman adamdır beyler helal olsun iyi söylemiş.

ahmet kurt
Ziyaretçi
ahmet kurt

Geri adım atmadı ki. Hayvan benzetmesinden özür dilediğini söyledi ama eşcinselliğe hala karşı olduğunu, sözlerini arkasında olduğunu söyledi. Ben burada döneklik göremiyorum.