Süper Hafif Sıklette Dev Bir Kemer Birleştirme Maçı Geliyor!


crawford-indongo

Süper hafif sıklette IBF sıralamasında 1 numarada bulunan Kazak boksör Sergey Lipinets’in menajeri, boksörünün geleceği hakkında konuşurken dev bir maçın da müjdesini verdi.

Uzun süredir IBF unvanı için ringe çıkmayı bekleyen Lipinets’in, şampiyon Julius Indongo ile karşılaşmasının şu an için mümkün görünmediğini ifade eden Alexey Vaysfeld, WBA, IBF ve IBO şampiyonu Indongo’nun WBC ve WBO şampiyonu Terence Crawford ile ringe çıkacağını, IBF kemerinin ise boşa çıkacağını ve Lipinets’e IBF tarafından boştaki kemer için yeni bir rakip atanacağını açıkladı.

Indongo Burns’ü Böyle Mağlup Etmişti

  Kendisine hiç şans tanınmayan maçlarda önce Rusya’da Eduard Troyanovski’yi ilk rauntta nakavt ederek IBF ve IBO kemerlerini, daha sonra İskoçya’da Ricky Burns’ü mağlup ederek WBA kemerini eline geçiren Indongo’yu bu kez kelimenin tam anlamıyla “bölüm sonu canavarı” bekliyor. Bakalım imkansızların adamı Indongo bir kez daha boks dünyasını şoke etmeyi başarabilecek mi? Bunu büyük ihtimalle Ağustos veya Eylül ayı içinde öğrenebileceğiz.


  Haberle ilgili başlıklar: , ,

  Benzer Haberler

  20
  Yorumlar

  12 Comment threads
  8 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  10 Comment authors
  socialRomanleGGGendmehmet dalgaçGGG Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  conan
  Ziyaretçi
  conan

  the end for indongo

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★
  lenoxlewis

  game over indongo :))

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★
  lenoxlewis

  inongonun 12 rauntta yendiği ricky i crawford 3.rauntta yatırırdı çok net

  About Billions
  Üye
  ★★★★
  About Billions

  crawford, burnsü puanla yendi. 3 round falan sürmedi yani. kd bile edemedi.

  Hayrettin Saygın
  Üye
  Hayrettin Saygın

  indongo ya helal olsun, namibya nın dışına hiç çıkmamışken gidip rusya da troyanovskyi ilk dakikada ko etti, gitti iskoçya da burns u eze eze yendi ki crawford da puanla yenebilmişti burns u zamanında. tebriği sonuna kadar hakediyor. rusya da ki maçı ilk izlediğimiz maçıydı ve ben belki bir şans yumruğu ile kazandı dedim. burns maçında 12 raund nispeten aynı tempoda… Devamını oku »

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  O kadar uzun boylu değil. Welterweight’te başarılı olabilir hatta şampiyon da olabilir. Ama sikleti domine etmesi çok zor. Mutlaka mağlubiyeti tattırırlar Crawford’a

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Crawford-postol maçları öncesindeyiz. Millet postol u ballandıra ballndıra anlatıyor. İlk yorumlarımda crawford parçalar dememe rağmen ortamdan etkilenerek kendimi garip hissettim. dolayısıyla kıvırmaya başladım zor geçer ama crafword kazanır gibi. Crawford dalga geçerek postol u yendi. Felix diaz maçı öncesi “sıradaki kurban” yazdım. Ama birde baktım millet %70 crawford, %50 diaz diyor. Yine fazla bişey yazamadım. Maç günü geldi çattı. Yanlış… Devamını oku »

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  %70 crawford, %30 diaz olacaktı

  Hayrettin Saygın
  Üye
  Hayrettin Saygın

  ben de crawford fazla değil bir adım önde diye düşünüyordum postol maçı öncesi, crawford daha atletik ve teknik, ama postol un da uzama mesafesinin iyi olması ve soğukkanlılığı, bu sikletin wlad ı izlenimi yaratmıştı bende, selçuğun da birkaç kere grogi duruma düşürdüğü adamdı postol. hemen öncesindeki mathysse maçı ona şans verilmesini artırmıştı bence.

  conan
  Ziyaretçi
  conan

  ağır siklet hariç her siklette kemer birleştirme maçları oluyor. helal olsun iki tarafa da

  About Billions
  Üye
  ★★★★
  About Billions

  indongo, en mantıklısını yapacak bence. kemeri lipinetse kaptırmaktansa, crawforda kaptırmak, hem crawford için hemde boksseverler için güzel olur. crawford hakediyor çünkü. tüm kemerleri alırsa da siklet yükselteceğini ifade ettiğini duymuştum bi kaç kez. bu da boksseverlerin işine gelir. welterweightte crawford izlemek çok güzel olur bence. indongo, crawfordu şanslı günündeyse yenebilir bence sadece. ya da crawford çok hafife alır, hazırlanmaz falan… Devamını oku »

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Şimdi baktım diaz 10 raundun 4 ünde crawford a jab vuramamış 🙂 ama toplamda 193 yumruk crawford, 69 yumruk diaz vurmuş. Yukarıda ki yorumumda göreceğiniz gibi biraz uçup yanlış hatırlamışım.

  About Billions
  Üye
  ★★★★
  About Billions

  neredeyse üçe katlamış. üçün, beşin lafı olmaz. 🙂

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Aynen 😀 crawfordun karşısında lamont petersonla kafa kafaya dövüşmüş bir boksörden bahsediyoruz.

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Crawford’u durduracak kişi bu değil. Crawford gerçek rakipleriyle maç yapmak için siklet yükseltmeli

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  Indingo eceline susamis bence.

  leGGGend
  Ziyaretçi
  leGGGend

  Yanlış yazmışsınız haberi Sergey lipinets kazak değil, Rusya adına çıkıyor.

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  Ne efsane bir macti degilmi?
  Hiz ve Guc un carpismasi. Maidana grogiye soktugunda bitirebilseydi anca kazanabilirdi. Cunku khan hiziyla buyuledi herkesi. Guzel macti simdi cogu macda goremiyoruz bu zevki.

  https://youtu.be/x3XE1PkZ6kA

  GGG
  Üye
  ★★★★
  GGG

  Amir Khan’ın ilk izlediğim maçıydı. Ve dedim ki; hayatımda daha önce bu kadar hızlı bir boksör görmedim. Gerçekten çok hızlıydı. Khan’ın çok daha büyük bir şampiyon olacağını düşünüyordum ama çenesinin bu kadar zayıf ve yumruklarının bu kadar güçsüz olduğunu bilmiyordum. Eğer çenesi ve yumrukları biraz daha güçlü olsa, khan boks tarihinin en büyük şampiyonlarından biri olabilirdi. Bu da benim için… Devamını oku »

  social
  Üye
  social

  Crawford cok kombine bir boksor buyuk ihtimal kazanir