Süper Hafif Sıklette Dev Bir Kemer Birleştirme Maçı Geliyor!


crawford-indongo

Süper hafif sıklette IBF sıralamasında 1 numarada bulunan Kazak boksör Sergey Lipinets’in menajeri, boksörünün geleceği hakkında konuşurken dev bir maçın da müjdesini verdi.

Uzun süredir IBF unvanı için ringe çıkmayı bekleyen Lipinets’in, şampiyon Julius Indongo ile karşılaşmasının şu an için mümkün görünmediğini ifade eden Alexey Vaysfeld, WBA, IBF ve IBO şampiyonu Indongo’nun WBC ve WBO şampiyonu Terence Crawford ile ringe çıkacağını, IBF kemerinin ise boşa çıkacağını ve Lipinets’e IBF tarafından boştaki kemer için yeni bir rakip atanacağını açıkladı.

Indongo Burns’ü Böyle Mağlup Etmişti

Kendisine hiç şans tanınmayan maçlarda önce Rusya’da Eduard Troyanovski’yi ilk rauntta nakavt ederek IBF ve IBO kemerlerini, daha sonra İskoçya’da Ricky Burns’ü mağlup ederek WBA kemerini eline geçiren Indongo’yu bu kez kelimenin tam anlamıyla “bölüm sonu canavarı” bekliyor. Bakalım imkansızların adamı Indongo bir kez daha boks dünyasını şoke etmeyi başarabilecek mi? Bunu büyük ihtimalle Ağustos veya Eylül ayı içinde öğrenebileceğiz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

20 Yorum - "Süper Hafif Sıklette Dev Bir Kemer Birleştirme Maçı Geliyor!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

the end for indongo

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

game over indongo :))

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

inongonun 12 rauntta yendiği ricky i crawford 3.rauntta yatırırdı çok net

About Billions
Üye
★★★
About Billions

crawford, burnsü puanla yendi. 3 round falan sürmedi yani. kd bile edemedi.

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın
indongo ya helal olsun, namibya nın dışına hiç çıkmamışken gidip rusya da troyanovskyi ilk dakikada ko etti, gitti iskoçya da burns u eze eze yendi ki crawford da puanla yenebilmişti burns u zamanında. tebriği sonuna kadar hakediyor. rusya da ki maçı ilk izlediğimiz maçıydı ve ben belki bir şans yumruğu ile kazandı dedim. burns maçında 12 raund nispeten aynı tempoda… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG

O kadar uzun boylu değil. Welterweight’te başarılı olabilir hatta şampiyon da olabilir. Ama sikleti domine etmesi çok zor. Mutlaka mağlubiyeti tattırırlar Crawford’a

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
Crawford-postol maçları öncesindeyiz. Millet postol u ballandıra ballndıra anlatıyor. İlk yorumlarımda crawford parçalar dememe rağmen ortamdan etkilenerek kendimi garip hissettim. dolayısıyla kıvırmaya başladım zor geçer ama crafword kazanır gibi. Crawford dalga geçerek postol u yendi. Felix diaz maçı öncesi “sıradaki kurban” yazdım. Ama birde baktım millet %70 crawford, %50 diaz diyor. Yine fazla bişey yazamadım. Maç günü geldi çattı. Yanlış… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

%70 crawford, %30 diaz olacaktı

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın

ben de crawford fazla değil bir adım önde diye düşünüyordum postol maçı öncesi, crawford daha atletik ve teknik, ama postol un da uzama mesafesinin iyi olması ve soğukkanlılığı, bu sikletin wlad ı izlenimi yaratmıştı bende, selçuğun da birkaç kere grogi duruma düşürdüğü adamdı postol. hemen öncesindeki mathysse maçı ona şans verilmesini artırmıştı bence.

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

ağır siklet hariç her siklette kemer birleştirme maçları oluyor. helal olsun iki tarafa da

About Billions
Üye
★★★
About Billions
indongo, en mantıklısını yapacak bence. kemeri lipinetse kaptırmaktansa, crawforda kaptırmak, hem crawford için hemde boksseverler için güzel olur. crawford hakediyor çünkü. tüm kemerleri alırsa da siklet yükselteceğini ifade ettiğini duymuştum bi kaç kez. bu da boksseverlerin işine gelir. welterweightte crawford izlemek çok güzel olur bence. indongo, crawfordu şanslı günündeyse yenebilir bence sadece. ya da crawford çok hafife alır, hazırlanmaz falan… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Şimdi baktım diaz 10 raundun 4 ünde crawford a jab vuramamış 🙂 ama toplamda 193 yumruk crawford, 69 yumruk diaz vurmuş. Yukarıda ki yorumumda göreceğiniz gibi biraz uçup yanlış hatırlamışım.

About Billions
Üye
★★★
About Billions

neredeyse üçe katlamış. üçün, beşin lafı olmaz. 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Aynen 😀 crawfordun karşısında lamont petersonla kafa kafaya dövüşmüş bir boksörden bahsediyoruz.

GGG
Üye
★★
GGG

Crawford’u durduracak kişi bu değil. Crawford gerçek rakipleriyle maç yapmak için siklet yükseltmeli

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

Indingo eceline susamis bence.

leGGGend
Ziyaretçi
leGGGend

Yanlış yazmışsınız haberi Sergey lipinets kazak değil, Rusya adına çıkıyor.

Roman
Üye
★★
Roman

Ne efsane bir macti degilmi?
Hiz ve Guc un carpismasi. Maidana grogiye soktugunda bitirebilseydi anca kazanabilirdi. Cunku khan hiziyla buyuledi herkesi. Guzel macti simdi cogu macda goremiyoruz bu zevki.

https://youtu.be/x3XE1PkZ6kA

GGG
Üye
★★
GGG
Amir Khan’ın ilk izlediğim maçıydı. Ve dedim ki; hayatımda daha önce bu kadar hızlı bir boksör görmedim. Gerçekten çok hızlıydı. Khan’ın çok daha büyük bir şampiyon olacağını düşünüyordum ama çenesinin bu kadar zayıf ve yumruklarının bu kadar güçsüz olduğunu bilmiyordum. Eğer çenesi ve yumrukları biraz daha güçlü olsa, khan boks tarihinin en büyük şampiyonlarından biri olabilirdi. Bu da benim için… Devamını oku »
social
Üye
social

Crawford cok kombine bir boksor buyuk ihtimal kazanir