Tervel Pulev, Hüseyin Cinkara Maçından Çekildi! Bakın Kimle Maça Çıktı!


Tervel Pulev’in Hüseyin Cinkara ile 24 Mart’ta Almanya’da ringe çıkması bekleniyordu. Boksseverleri tatmin edecek bir maç olacaktı. Bizler Hüseyin Cinkara’nın kaliteli bir test sınavına çıkacağını  düşünürken Pulev’in maçtan çekildiği haberini öğrendik. Konuyla ilgili Pulev cephesinden açıklama gelmezken Hüseyin Cinkara Pulev’in maça çıkmak istemediğini söyledi. Cinkara 24 Mart’ta ya Almanya’da Ali Eren Demirezen ile birlikte ya da Sırbistan’da yapılacak bir organizasyonda ringe çıkacağını açıkladı.

Tervel Pulev ise 2 Mart’ta Chicago’da sırlamada dahi olmayan  Scott Futrell (1-3-0) ile dövüştü. Maçı ilk rauntta kazanmayı bildi. Tervel Pulev’in 10 Mart’ta Berlin’de 41 yaşındaki Rus, tek yıldızlı isim Valery Brudov (44-13-0) ile maçı olacak. Görünen o ki Tervel Pulev Cinkara karşısına çıkıp riske girmek istemedi. Olimpiyat üçüncüsü boksör düşük profilli maçlarla sıralamasını yükseltme yoluna gitti.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

23 Yorum - "Tervel Pulev, Hüseyin Cinkara Maçından Çekildi! Bakın Kimle Maça Çıktı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Hotter
Üye
★★★

bu pulevler ne korkak çıktı arkadaş ya. resmen kaçmış maçtan. gördü hiseyin çınkarada ki ışığı tabi. kaç kaçabilirsen.

riddickbowe
Üye
★★
riddickbowe

Kubrat pulev’de aynı b.k . joshua’dan korktu maçtan çekildi. Belki de kubrat korkağı yerine takam hazırlanıp çıksaydı daha farklı bir maç izleyecektik. Umarım en kısa sürede birileri bu bulgar balonları patlatır.

Hotter
Üye
★★★

+1000 Riddick dostum takam hazırlanmadan bile nasıl zorladı zaten joshuayı. Hakem sayesinde ko ile bitti maç. Dediğin gibi başta takam cıksaydı maça daha farklı sonuç olurdu.

riddickbowe
Üye
★★
riddickbowe

zaten klitschko emekli olunca sarılarak 12 raunt tamamlayan boksör çok kalmadı. Bi pulev kaldı. O da 37 yaşına girecek. Bence sarılarak dövüşen boksör tipi ağırsiklette yavaş yavaş miadını dolduruyor. Wilder,parker, joshua bu pulev kekosuna raunt bile vermezler.

Selmanilhan
Üye
★★
Selmanilhan

Yanlışınız var takam joshua oulev gecesinde ringe zaten başka birisi ile çıkacsktı hazırdı tarihlere bakabilirsiniz instasından paylaşımlarına uxun zaman hiç bişey koymamış pulev çekilince joshuanın karşısına o çıktı

Hotter
Üye
★★★

Bir başka rakibe göre hazırlanmak var bir de joshua maçına göre hazırlanmak var. Arada dağlar kadar fark var. Yanlış olan birşey yok dostum 🙂

ahmet
Üye
★★★★
ahmet

Takam maça çıkmayacaktı. Sadece büyük bir teklif gelir diye formdan düşmemek için antrenman yapıyordu. Kamp falan yapmadan çıktı maça yani.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Korkak pulev g*tü yiyorsa hüseyin un karşısına çıksın ki hüseyin onu brutal ko lasın ama nerde pulevlerde o göt

LeGGGend
Üye
★★
LeGGGend

Ingilizçesi olan arkadaşlar, wilder-ortiz karşılaşması sonrası Charlo ve jacobsun tartışmasını tercüme edebilirmisiniz?
türkçe veya Rusça kaynak bulamadım.

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

Link var mı?

LeGGGend
Üye
★★
LeGGGend
ahmet
Üye
★★★★
ahmet

G.tü yemedi ellam

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

tek kelimeyle özeti bu reis

akin zeybek
Üye
★★
akin zeybek

Kariyerinin başında risk almak istememiş de bugün olmazsa yarın elbet patlatirlar 😀

Metehan Ateş
Üye
★★
Metehan Ateş

Boxing news yazarı John Dennen wilder için en iyi 5 rakibi sıralamış

1 AJ 2 Çiko fury 3 Kobra pulev 4 çolak haye 5 çiko miller povetkini neden katmadı acaba merak ediyorum povetkini ben 1.sıraya koyardım
http://www.boxingnewsonline.net/top-five-next-opponents-for-deontay-wilder-3/?utm_content=bufferf7e94&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

ahmet
Üye
★★★★
ahmet

haye önce bi bellew i yensin mübarek yavaş 🙂

Kangroo
Üye
Kangroo

Boxrec de kubrat pulevin parker ortiz gibi isimlerin önünden gelip 5 yıldızlı bir boksör olması sizce doğru mu arkadaşlar. Bence pulev iyi boksör ama 5 yıldızın bir tık altı olarak görüyorum. Andy ruiz miller seviyesinde bence.

ahmet
Üye
★★★★
ahmet

pulev bana göre 4.5 yıldızlı bir boksördür. ruiz ve miller dan daha iyi bence(chisora ya en fazla 3 raund vermişti mesela). parker ile ruiz-miller-takam seviyelerinin arasında bir yerde.

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

+1

Kangroo
Üye
Kangroo

A class= Joshua wilder parker ortiz pove fury
B class = Andy ruiz pulev jarrel miller belki whyte belki takam
C class= molina dominic brezılya johan duhu. Gibi boksörler olarak nitelendiriyorum

Yasin Yavuzyılmaz
Üye
★★

abisi gibi bir boksör değil, bir şeyler kapamamış, tek kombinasyonu var, sol-sağ, o kadar. gelen yumrukları alıyor. çok komplike bir boksöre ihtiyaç yok, az iyi biri işini bitirecektir.

Roman
Üye
★★
Roman

BAHANE GÖT GİBİDİR. HERKESDE BİR TANE BULUNUR.
göt kısmetten çıktıysa y*rr*k bağdattan gelir.
güçlü biri bunun defterini dürer. tek bildikleri pulevlerin sol direk sağ direk kaç döngü bu

EFEF29
Üye
EFEF29

Hüseyin, pulev’i ikiye bölecekti 🙂