Boks

Tim Bradley vs. Brandon Rios İlk Toplantısı Gerçekleştirildi!

91615rios00t

Tim Bradley vs. Brandon Rios karşılaşması 7 Kasım 2015 tarihinde Las Vegas Nevada’da gerçekleşecek. Karşılaşmada WBO Dünya Yarı Ortasıklet unvanı ortada olacak. Ayrıca aynı gecede WBO’nun Dünya Tüysıklet şampiyonu Vasyl Lomachenko da ringe çıkacak. Lomachenko’nun rakibi ise 29 maçta 25 galibiyeti bulunan Meksikalı Rumulo Koasicha olacak.

7 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek olan bu karşılaşmanın ilk toplantısı dün Los Angeles’da gerçekleşti. Toplantıda ise şunlar konuşuldu…

Timothy Bradley: “Brandon Rios’un bu karşılaşma için hazır olduğunu biliyorum. Fakat sen beni bilmiyorsun. Bu karşılaşma adına iyi bir kamp dönemi geçiriyorum. 7 Kasım’da ringeden galibiyet ile ayrılacağım.”

Brandon Rios: “Bu karşılaşma için hazırım. Onların listesinde benim adım hiç yoktu sanırım. Ama ben bu karşılaşmaya doğru yürüyorum. 7 Kasım tarihine kadar ben çok iyi hazırlanmış olacağım. Alvarado’nun karşısında görmüş olduğunuz Brandon Rios’un aynısını göreceksiniz.”

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Erislandy Lara
Erislandy Lara
8 yıl önce

Lomachenko siklet yükseltmeli,rakibi kalmadı diğer şampiyonlar Al Haymon’la çalışıyor.Al Haymon hayatta Bob Arum ile çalışmaz.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
8 yıl önce

Bradley ud ile alır maci

Başa dön tuşu
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.