Boks

Timothy Bradley Jr. Ve Jessie Vargas WBO Ortasıklet Şampiyonluğu İçin Çarpışacak!


51815bradley00t

Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao karşılaşmasında ortada olan, fakat kemerler birleştiği için maçtan hemen sonra boşa çıkartılan WBO Ortasıklet unvanı için savaşacak kişiler belirlendi!

Organizatör Bob Arum’un bugün yaptığı açıklamaya göre WBO Ortasıklet unvanı için Timothy Bradley Jr. ve Jessie Vargas ringe çıkacak. Karşılaşma 27 Haziran’da Kaliforniya’da gerçekleştirecek.

Timothy Bradley Jr. ve Jessie Vargas, duyurulan karşılaşmanın ardından toplantıda bir araya geldiler ve toplantıda şunlar konuşuldu:

Tim Bradley: “Bu karşılaşmanın, yılın en iyi karşılaşmalarına aday olacağını düşünüyorum. Bu bir dövüş değil, bu bir kavga. Ve bu kavganın tek galibi ben olacağım.”

Jessie Vargas: “Herkes büyük bir mücadele bekliyor. Tim Bradley ve ben bu karşılaşma için varımızı yoğumuzu ringde ortaya koyacağız. Her iki taraf da kazanmak istiyor. Kimin kazanacağını 27 Haziran’da göreceksiniz.”


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Erislandy Lara
Erislandy Lara
6 yıl önce

Bradley alır diyorum.

roberto duran
roberto duran
6 yıl önce
Reply to  Erislandy Lara

bence de ama bob arum vargas pacqiuao karsilasmasi icin yine bradleyin hakkini yiyecek gibi geliyor bana. son dovuste de chavezi acik farkla maglub etdmisdi. bob arum kendi promotionsundaki dovuslerde sikeye sik-sik el atiyor

Başa dön tuşu