Tuğrulhan Erdemir, Tokyo 2020 Hedefine Adım Adım Yürüyor! Sakatlık Bile Ona Engel Olamadı!


İspanya’da düzenlenen Akdeniz Oyunları’nda ülkemize bokstaki tek altın madalyayı getiren Tuğrulhan Erdemir, bu büyük başarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Karslı boksörümüz, yaptığı açıklamada kamp ve maçlar sırasında parmak sakatlığının bulunduğunu fakat hedefinden vazgeçmeden yoluna devam ettiğini söyledi. Tuğrulhan Erdemir, “Akdeniz Oyunları’nda güzel ve zor maçlar yaparak altın madalyayı kazandım ve  İstiklal Marşımızı okuttum. Kamp sürecinde ve maçlarda parmağımdan sakat olmama rağmen inandığım hedeften uzaklaşmadan gayeme ulaştım.” dedi.

Ankara ASKİ sporcusu olan Tuğrulhan Erdemir, açıklamasında antrenörlerine, federasyon başkanına, kulübüne, Kars’ta ilk boksa başladığı dönemdeki antrenörlerine ve ailesine teşekkür etti.

Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda en büyük madalya umutlarımızdan biri olan Tuğrulhan Erdemir, gençlerde yaşadığı Dünya ve Avrupa şampiyonluklarından sonra Akdeniz şampiyonluğunu da kazanarak başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

16
Yorumlar

5 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Serkan_TuranHotterTek Kral Deontay WilderriddickboweOldi Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Yolun açık olsun kardeşim

riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

Bence sen her türlü yazma. Kazansa da kaybetse de bırak yazmayı. Herkes için en hayırlısı olur.

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Ağzına sağlık Riddick kankam bu zeka seviyesi düşük daha 2 gün önce ben 2 hafta yokum işlerim var diye yazdı sonrasında 1 saat sonra yorum yazmaya devam etti .. adminlere sesleniyorum bu rebel gibileri bu siteden temizlemek sizin göreviniz neyi bekliyorsunuz bu tip arızalıları banlamak için

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

alperencan bak kardeşim hotter sana kötü bişey yazmadığı halde hemen yazı tonunu değiştirmişsin sert bi uslüpla kardeşim birbirimize tahammül etmek zorundayız yani eleştiriye açık olmalıyız inancın olsun ben sitede bi yorumda hata yaptığım zaman hotter kankam hemen beni uyarır abi keşke böyle yazmasaydın diye bende yazdığımı düzeltirim bende onu uyarırım oda düzeltir yani burada kardeş gibiyiz artık sende kendini değiştirebilirsin… Devamını oku »

Hotter
Üye
★★★★★

dostum gelmişsin adama rebele salak dedin bilmem ne dedin diye eleştiri yapıyorsun. senin küfüre küfürle verdiğin karşılık karşısında salak kelimesi devede pire kalır. kabul et eleştiriye açık biri değilsin. ben normal bir yorum yazdım sana, ama sen yok oyunculuğu bırak, kaostan beslenme, doğruları yanlışa çekecek kitlesin bilmem ne dedin. tahammül edemeyip hemen sinirlenen tiplerdensin. lafımın hayla arkasındayım. evet siteyi küfürleriniz… Devamını oku »

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Helal olsun umarım kariyeri güzel olur

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Ahmet kurt nerde