Boks

Türkiye’de Boks Resitali! RMO Boks Gecesi, Kaldığı Yerden Devam Ediyor! İşte Organizasyonda Maça Çıkacak Bazı Boksörler Açıklandı!


Türk boks organizatörü Birol Topuz’un düzenlediği RMO boks resitali, kaldığı yerden devam ediyor. RMO, bu yıl 5. organizasyonunu yapacak.

RMO5 Ne Zaman Yapılacak?

Topuz Sports Managament ve QA Promotion tarafından yapılacak olan RMO5, 14 Ağustos‘ta yapılacak.

RMO5 Nerede Yapılacak?

Motorsporlarında tüm dünyayı kasıp kavuran Formula 1 yarışlarına 2005-2011 yılları arasında ve 2020’de olmak üzere toplamda 8 Formula1 yarışına ev sahipliği yapan ve toplam 2 milyon 215 bin m²’lik bir alanı kaplayan bir tesis olan Intercity İstanbul Park, RMO5’e ev sahipliği yapacak.

RMO5’de Açıklanan İsimler

RMO5’de organizasyonunda yer alacak boksörler; Birol Topuz’un sosyal medya hesabından duyuruldu.

EBU-EE Avrupa Şampiyonu nakavt makinesi Umut Çamkıran, dünya şampiyonluğuna adım adım giden yolda 15. maçına çıkacak. Umut, ağır sıklette çıktığı 14 maçta 14 galibiyet alırken, aldığı galibiyetlerin 13’ünü nakavtla kazandı.

Mücadelesine yarı ağır sıklette devam eden yenilgisiz makine Seyda Keser, çıktığı 6 maçta 6 galibiyet alarak temiz bir kariyere sahip, aldığı galibiyetlerin 4’ünü nakavtla kazandı.

Bosna Hersekli Mensur Dedic’in de RMO5 gecesinde olacağı aktarıldı. Ağır sıklette mücadele eden Dedic’in; çıktığı 11 maçta, 11 galibiyeti bulunuyor ve bu galibiyetlerin 10 tanesini nakavt ile kazandı.

WBO Kıtalararası Ağır Sıklet Şampiyonu Ali Eren Demirezen’in de RMO5 gecesinde yer alması bekleniliyor. Fakat; Demirezen’in omuzundaki sakatlığı sebebiyle kararını Temmuz ayı içinde verecek.

Ali Eren Demirezen

Bilgehan Demir’in anlatımı ile DMAX’ten canlı olarak yayınlanacak olan gece ile ilgili bilet satışı ve detaylı bilgileri Birol Topuz’un resmi hesabı tarafından paylaşılacaktır.

Birol Topuz ve Bilgehan Demir

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün