Boks

Vargas vs Berchelt Maçında O İsim de Ringe Kenarında Olacak. Pazar 20:00’de TV8,5’ta!


vargas-berchelt-kapak2

Pazar akşamı saat 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan ve ana maçında iki Meksikalı; Francisco Vargas ile Miguel Berchelt’in WBC süper tüy sıklet dünya şampiyonluğu için ringe çıkacağı geceyle ilgili detaylar netleşiyor.

Geçtiğimiz yıl Vargas ile ringe çıkan ve 2016’nın en iyi maçlarından birinde 12 raunt sonunda rakibiyle berabere kalarak kemeri kıl payı kaçıran eski şampiyonlardan Orlando Salido’nun da ringe kenarında olacağı öğrenildi.

salido-bilgehan
Orlando Salido ve Bilgehan Demir

Vargas ile çıktıkları maçın berabere bittiğini ve ortada kapatılması gereken bir hesap olduğunu ifade eden Salido, en kısa sürede rövanş maçına çıkmak istediğini açıkladı.

orlando-salido-francisco-vargas

Francisco Vargas vs Miguel Berchelt unvan mücadelesi ve eski şampiyon Takashi Miura vs Miguel Roman mücadeleleri Pazar günü saat 20:00’den itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak.

00:42

  Nasıl İzleyebilirim?

  tv8-5


  0 0 vote
  Article Rating

  Fight Club

  For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  5 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Arsenik Cemal
  Arsenik Cemal
  4 yıl önce

  francisco vargas salido maçını kazanmasına rağmen beraberlik kararı verilmişti. herifte inanılmaz bir enerji muazzam bir kondisyon var. salidoya 1184 yumruk savurmuş. iki boksörde yumruk çeşitliliği olan saldırıya önem veren boksörler. berchelt son 9 maçını ko ile kazanmış. fakat vargas hem daha hızlı hemde daha teknik. kondisyon ve büyük maç tecrübesi bakımından da artısı var. güzel bir maç olur vargas ud… Devamını oku »

  Roman
  Roman
  4 yıl önce
  Reply to  Arsenik Cemal

  Vargas aptallik yapti salidonun istediği şekilde dövüştü. Boyunu ve kollariyla kendinden uzak tutarak goturebilirdi maçi kirismaya girdi hata yapti. Salla ben berchelt den umutluyum kazanabilir.

  Roman
  Roman
  4 yıl önce

  Anketi yeni gördüm köksal baba 🙂

  jackal
  jackal
  4 yıl önce

  Beyler Eubank Renold Quinlan maçını boşa beklemeyin ve izlemeyin . Sonuç belli Quinlan in bugün medya tanıtımında yüzündeki ifadeyi gördüm Joshua-Martin maçının aynısını görebiliriz ringde yatacak Quinlan

  Fuat Mirza
  Fuat Mirza
  4 yıl önce

  cok guzel bir kanal seçmişsiniz kanal hd bile değil

  Başa dön tuşu