Boks

Varol Vekiloğlu Saldırıya Uğradı !

http://www.bokshaberi.com/wp-content/uploads/2014/11/varol.jpg

Cuxhaven’da gerçekleştirilen organizasyonda Karo Murat ile 10 roundluk karşılaşma yapmak üzere maç saatini bekleyen Varol Vekiloğlu, mücadele öncesi büyük bir şok yaşayarak karşılaşmadan çekilmek zorunda kaldı.

Karşılaşmaya sayılı saatler kala maç öncesi stress atmak için yakınları ile birlikte dolaşmaya çıkan Gurbetçi Boksör, Cadılar Bayramı kutlayan alkollü bir grubun yanından geçerken gerçekleşe talihsiz bir kaza sonrası alnında yaralanma meydana geldi. Bu yaralanama sonrası alnına dikiş atılan Vekiloğlu, maçın yapılacağı salona geldi. Maçın doktoru Tim Kuchennach, Varol Vekiloğlu’nun dikiş atılan alnını görerek bu durumda da maça çıkabileceğini önerdi. Ancak, olası bir ilk yumrukta alnındaki yaranın yeniden patlayacak olması riskine karşılık Vekiloğlu’nun antrenörü Hendrik Gabel, boksörünün bu maça çıkmasına izin vermeyerek böylece karşılaşmadan çekilmesini sağlamış oldu.

Bu gelişmeler ardından ringe çıkan Karo Murat ise Varol Vekiloğlu yerine Leo Tchoula ile karşılaşmak durumunda kaldı. Aynı gece de yer alan Sven Fornling ile maç yapmaya hazırlanan Tchoula ise alınan karar gereği rakip değişmiş olarak Karo Murat’ın karşısına çıkmış oldu.

Karo Murat – Leo Tchoula maçı ise Ermeni asıllı Alman boksörün 3. Roundda teknik nakavtlı galibiyeti ile sonuçlandı.

Karo Murat – Varol Vekiloğlu maçının akıbeti ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Organizatör Erol Ceylan, bu maçı yeniden düzenlemeye sıcak bakarken, bu kez karşılaşmaya şampiyonluk statüsü-kemer konması da gündemde.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.