(VIDEO) 28 Yaşına Basan Canelo’nun Süper Nakavtını HatırlayalımHaberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

27 Yorum - "(VIDEO) 28 Yaşına Basan Canelo’nun Süper Nakavtını Hatırlayalım"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
@big george demişsin ki golovkin jacobs maçını tüm dünya tartışmasız golovkinin kazandıgını kabullendi. yine bir kaynaga dayanmadan kendi kafandan bol keseden sallamışsın.ben senin gibi bol keseden sallamam kaynaklarla konuşurum. http://boxrec.com/media/index.php?title=Fight:2139435 Press Scores ESPN 115-112 Golovkin HBO 115-112 Golovkin The Ring Magazine 115-112 Golovkin The Guardian 115-112 Golovkin International Business Times 115-112 Golovkin LA Times 114-113 Golovkin Boxing Scene 114-113 Golovkin Associated Press 114-113 Golovkin Bad Left Hook 114-113 Golovkin CBS 114-114 Telegraph 114-114 Yahoo 114-113 Jacobs Box Nation 114-113 Jacobs USA Today 115-113 Jacobs Sporting News 115-112 Jacobs MMA Mania 115-112 Jacobs 15Rounds.com 115-112 Jacobs 17 büyük spor medya basının… Devamını oku »
dcmstr
Ziyaretçi
dcmstr

ya salak çok bilmiş çoçuk kimse jakobs kotü demiyor bana göre muhteşem bir boksör caneloyuda oynaya oynaya yener maç ortadaydı zaten ama sonucta golovkin yendi jakobs korkak oynamasa belki kazanabilirdi yada bir maç daha olsa belki kazanır kimse birşey demezken sen çok bilmiş hala konuşuyon avukatmısın lale

Big George
Üye
Big George
Yumruk istatistiklerinden sonra onların sahte olduğunu iddia eden bir sen varsın. Hala daha diretiyorsun bu konuda… Ama merak etme sen de öğreneceksin saygı duymayı. Ben Eubank’a, Jacobs’a, Canelo’ya saygı duyuyorum. Hatta Eubank bana göz zevki bakımından GGG’den daha çok zevk veriyor. Ancak objektif olmak gibi bir problemim yok GGG Eubank’ı yener. Bu da bana bir şey kazandırmaz, sadece gerçeği konuşmuş olurum. Eubank da GGG’yi yenerse bir şey kazanmış olmam. Ben sadece o boks maçı sırasında aldığım zevke bakarım. GGG’nin baskıcı boksu göz zevkine hitap ediyor, bu nedenle seviliyor ve insanların sevdiği birine de kamu düzenine aykırı bir şey yapmadığı müddetçe… Devamını oku »
Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
kazak diye ırkçılık yaptıgım yok.ben de objektif bakıyorum.mesela pirog rus bir boksör ve en sevdigim middleweightlerden.çünkü komple bir boksör. ben boksu duygularımı katmadan yorumlarım tahminlerim tutar. eubank konusunda eminim ve baya objektifim zorlanacagını sanmıyorum.avni maçında daha iyi anlayacaksınız. yumruk konusuna gelince zamanın varsa incele bu senin dedigin yumruk sayma videosu mesela 12. rounda bakalım, bakalım tarafsız mı sayılmış? yumruk sayma videosu 12. round https://youtu.be/HejOaavVD3c?t=10m30s bu da full maç 12. round https://youtu.be/5zDcb5aZYBg?t=54m13s kendin gözlemle jacobsın rahat 10-15 yumrugunu göstermemiş. artı o yumruk sayma videosu yapan sözde tarafsız piçin diğer videosu https://youtu.be/kZN-kboy1HM videonun başlıgı ‘canelonun en salak anları’ o yumruk sayma videosunu… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Ordinaryus’un ırkçı olduğunu hiç sanmıyorum hocam. Golovkin’i sevmemesinin sebebi ona göre düz bir boksör oluşu ve dişe dokunur rakiplerle karşılaşmamış olması bence.
Dikkat edersen ona göre düz bir boksör dedim. Onun teknik standartı Eubank Jr, Charlo ve Jacobs gibi boksörler.
Ama yine de Golovkin bu hakaretleri hak etmiyor tabiki de, fazla ağır olmuş…

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
düşünün golovkinin jacobsa kadar kendi sikletinde yendigi en iyi adam david lemiyu !! 34 yaşına kadar ! !!bakın iyi okuyun. bu bilgileri benden başka kimseler vermez, bulamazsınız!! david lemiyu Joachim Alcine tarafından hezimete ugrayarak yenildi. david lemiyuyu yenen Joachim Alcine, Alfredo Angulo tarafından ko yapıldı hezimete ugradı. alfred angulo da canelo tarafından ko edildi daha dogrusu dumur edildi.ve alfred angulo canelonun en ama en gösterişsiz önemsiz rakiplerinden biri ! ama lemiyu golovkinin jacobsa kadar en iyi rakibiydi. hahahahahah !!asdjhasjkş bu ne demek oluyor biliyormusunuz golovkinin en iyi rakiplerinden hantal david lemiyu bir adama yeniliyor o adam başkasına ko oluyor ve… Devamını oku »
Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

bir boksörü profesyonel kariyeri ile sorgulamak boksu forum sitelerinden ögrenen insanlar için normal bir olgu ama emin ol amatörde yapılan mücadele proda yok golovkin’in amatör kariyerine bak öncelikle bu adam canelo aj vs gibi promotör yardımıyla bu noktalara gelmedi merak ediyorum senin canelonu yamultunca hangi yüzle yazacaksın bakalım

VolkanK
Üye
VolkanK

Ya iyide o onu yenmiş onun yendiğini o ko lamış Bu muhabbet saçma yerlere gider Sen bari demeseydin iyiydi

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

haklısın kardeşim seviyeyi düsürmemek lazım

jackal
Üye
jackal

28 değil 27 . Dün canelo avniyi sparring de indiriyodu resmen

Burak Yurtsever
Üye
Burak Yurtsever

Arkadaşım sparringi bulma şansımız var mıdır?

dcmstr
Ziyaretçi
dcmstr

nerden gördün hiçbiyerde yok

ilydream
Üye
ilydream

Aşustos ayında o sparring sallıyor

Roman
Üye
Roman

Az salla kardesm.

Hayrettin Yeğin
Yazar
Hayrettin Yeğin

Rakipleri birbiri ile mukayese ederken yaptıkları macları kıyaslama yoluyla şu şu şunu yendi bu bunu o yüzden yenemez.o halde o adam zayıf rakipler ile maç yaptı diye sonuç çıkarmak hangi mantığa hizmet anlamadım.ozaman bende bir örnek veriyim.canelo kirklandı 3.raundda ko etti ama o kirklandı ishida 1.raundda yok etti.o ishidayı pirog 12 raund boyunca nakavt edemedi ama golovkin o ishidayı 3.raundda ko etti.ohalde golovkin canelo ve porogdan daha güçlü ve potansiyelli oluyor mu diyelim.Dimitry pirog jacobsu 5.raundda ko etti ama golovkin jacobsu sayıyla yendi.buna görevde pirog golovkinden daha güçlü mü oluyor diyelim.

leGGGend
Ziyaretçi
leGGGend

Iyi tespit +1

Hayrettin Yeğin
Yazar
Hayrettin Yeğin

Avni daha Amerika’ya gitmeden nasıl sparring yapmış.adam 27 temmuz da Amerika’ya gidecek.

About Billions
Üye
About Billions
Khan vs canelo maçı güzel bi maçtı. Zaten final sahnesi, olağanüstüydü. Lorenzo’s oil filmindeki, Susan sarandonun, hasta, hareketsiz evladının başında, “acaba tekrar eski haline kavuşabilecek mi ? ” diye gecelerce hüzünle ama umut içinde beklediği gibi canelo da yerde hareketsiz yatan khanın yanına diz çöktü. Üşütmesin diye üzerine battaniye örtecekti sanki. Belki de “keşke vurmasaydım, ya kötü bi şey olursa ? ” diyordu içten içe. Maç bittikten sonra ve bi kaç ay kadar, puana kalsa khan kazanır diyordum. Şu an aynı fikirde değilim. Maç puana kalsa bile canelo kazanırdı bence. Nakavt olmadığını düşünüyorum, aradaki güç farkından, oyunun sonlarına doğru khanın… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Kesinlikle katılıyorum hocam ben de Khan’ı destekliyordum bu maçta. Sanırım 4-2 de öndeydi. Ama Canelo gitgide ipleri eline almaya başlamıştı. Khan, Ko olmasa bile dediğin gibi Canelo puanla kazanacaktı.
Ayrıca Canelo kazandığı için neredeyse hiç sevinmedi. Khan’ın ciddi bir durumu olduğunu düşündü ve dondu adeta. Bu da insanlık belirtisidir…

About Billions
Üye
About Billions

Aynen öyle dostum. Khanı da caneloyu da sevmem ama canelonun o hareketi, kendisine plan saygımı büyük ölçüde arttırdı.

Harun
Üye
Harun

roman yazar gibi anlatmışsın süper olmuş.

About Billions
Üye
About Billions

Teşekkür ediyorum.

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing

cok dogru ve guzel bir yorum about billions

About Billions
Üye
About Billions

Teşekkür ediyorum.

VolkanK
Üye
VolkanK

Jackal– ne alaka avni canelo sparing 27 temmuz deillmiydi

jackal
Üye
jackal

Beyler Canelonun dün sparringdeki rakibini avni sandım inanılmaz benziyor . Hatta link attım youtube linki gelmemiş