(VIDEO) 63 Kiloda Gerçek Bir Canavar: Ivan Baranchyk / Dün Petr Petrov’u Böyle Nakavt Etti

Süper hafif sıklette yeni bir canavar var. Ivan Baranchyk

Bu geceki Mikey Garcia vs Sergey Lipinets IBF unvan maçının galibini belirleyecek maçta, 17 maçta namağlup Belaruslu Ivan Baranchyk ile ünlü Rus Petr Petrov karşı karşıya geldi. Aslında bu maçta Baranchyk’in rakibi boksörümüz Anthony Yiğit olacaktı, ama Yiğit’in sakatlık nedeniyle maçtan çekilmesi ile IBF yeni rakip olarak Petrov’u atadı.

Barancyhk, Petrov’u 3 kez yere indirdi ve 8. rauntta teknik nakavtla mağlup etti. Böylelikle Baranchyk, 46 maçlık kariyerinde Petrov’u nakavt edebilen Marcos Maidana’dan sonraki ilk isim oldu. Flanagan ve Zlaticanin gibi dünya şampiyonlarıyla 12 rauntluk kıran kırana maçlar çıkaran Petrov ise, bu ağır mağlubiyetle emekliliğin sinyallerini verdi.

İşte maçın özeti:

02:29

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

15 Yorum - "(VIDEO) 63 Kiloda Gerçek Bir Canavar: Ivan Baranchyk / Dün Petr Petrov’u Böyle Nakavt Etti"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Tuaman
Üye
Tuaman

yiğit iyiki bu azmanla maç yapmamış yoksa felaket olurdu sonuç 🙂

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
dün gece 2 genç ağır siklet boksörün maçı vardı. parker dan sonra yeni zelanda nın en önemli ağır sikleti junior fa ve efsane boksör tommy morrison ın oğlu trey lippe. junior fa craig lewis(14-1-1, 8 ko) isimli boksörü 8 raund sonunda md ile yenmiş. bu kariyerindeki 2. md ve sd ile aldığı galibiyet oluyor. boyu 196, reach 210(kilo vermesi halinde çok iyi bir fiziği var). yaşı ise 28. amatörde çocuk yaştaki parker ı yenmiş. 2016 yılında tam 9 maç yapması dışında pek bir özelliğini göremedim. hırslı bir boksöre benziyor. 2 senede tam 14 maç yapıp tamamını kazandı(8 nakavt). ama yok… Devamını oku »
About Billions
Üye
About Billions

Gerçekten çok güzel bi maçtı. Petrov yine mücadelesini verdi Ama baranchyk, bi yok edici. Maç boyu powerpunch vurdu ve alt sikletten gelen petrov, perişan oldu. Baranchyk vs lipinets maçı, enfes, tadına doyulamayacak bi maç olur. Garia vs baranchyk maçı da güzel olur ama ben lipinets maçını tercih ederim. Garcia, bu siklette kalırsa, bence canı çok yanar. Bu gece lipinetsi evire çevire dövebilirse, ben böyle bi şey yapabileceğini sanmıyorum, benim için biraz daha ikna edici olur. Garcia, şu anki haliyle bu sikleti domine edebilirse, geçmişteki başarılarını buna ekleyerek, efsane olarak anılabilir. Gerçekten çok büyük heyecan yaratan bi süreç olacak benim için.

×