BoksBoks VideoFight TV

(VIDEO) 70 Kiloda Faslı Muhammed Rabi Fırtına Gibi Geliyor


2015 dünya şampiyonasında Daniyar Yeleussinov gibi bir ismi mağlup ederek şampiyon olan Faslı Mohammed Rabi, profesyonel boksta da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yarın akşam 5. maçında 5. galibiyetini almak için Giuseppe Lauri ile ringe çıkacak olan Rabi’nin geçtiğimiz Temmuz ayında Gürcü Abuladze karşısında ilk rauntta aldığı nakavtlı galibiyete bir göz atalım:

00:15

  0 0 vote
  Article Rating

  Fight Club

  For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  6 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Yilmaztas
  Yilmaztas
  3 yıl önce

  InsAllah isminin hakkını verir korkusuz gibi

  Uğur mehmet birdoğan
  Uğur mehmet birdoğan
  3 yıl önce

  Nevada komisyonu Caneloyu askıya aldı. Komisyon 10 nisan da kesin kararı vermek için toplanacak . Maçtan bir ay önce olması ertelenmeye veya hatta tamamen iptal olması demek olabilir. Ya da maça olan ilgiyi maksimize etmek için işlenen güzel bir senaryo olma ihtimali var. Golovkin ile Canelo arasında büyük sürtüşme yaratıldı konuyu gündemde daha fazla tutmak için güzel bir yöntem 🙂… Devamını oku »

  oguz55
  oguz55
  3 yıl önce

  Canelo cephesinin bile isteye doping muayenesinde yakaladığını pek düşünemiyorum.ama yakalanma kısmından sonrasıyla alakalı görüşlerinize kesinlikle katılıyorum.Maça olan ilgiyi çoğaltmak için bundan faydalanıyor olmaları oldukça muhtemel.Bir bokssever olarak bu durumdan hoşnut değilim.T.Belled.D.Haye öncesinde de çeşitli şaklabanlıklar oldu.Golovkin olsun,Canelo olsun bunlar ring içinde ve dışında sempatik ve centilmen duruşlarıyla öne çıkan isimler.Birileri Charlo filan diyor ama bu sikletin en iyi boksörleri bu… Devamını oku »

  Conan
  Conan
  3 yıl önce

  nevadalı komisyon üyelerinin banka hesaplarına gerekli bağışlar yatırılmıştır. caneloya ceza veremezler. dediğin gibi ilgiyi arttırmak için yapılıyor olabilir. aksi halde canelonun prestiji büyük oranda zarar görecektir.

  LeGGGend
  LeGGGend
  3 yıl önce

  Mohammed Rabi yetenekli, baskılı stilde boksör, Ama Daniyarla karşılaşması ortada geçmişti, Hakemler rabiye verdi.

  mehmet dalgaç
  mehmet dalgaç
  3 yıl önce

  biraz yavaş gelsin. ilerde çevirme var. lara, hurd, charlo çevirme yapıp ceza kesiyor….

  Başa dön tuşu