(VIDEO) Almanya’da Türk Boks Gecesi Basın Toplantısı Yapıldı. Unvan Maçları Ctesi 20:00’de TV8,5’ta Canlı


15TEMMUZ ALMANYA BOKS GECESI
Bu Cumartesi saat 20:00’den itibaren Almanya’dan canlı yayınla TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan Türk unvan gecesi öncesi son basın toplantısı Göppingen’de yapıldı.

Gecede eski dünya şampiyonu boksörümüz Fırat Arslan WBO yarı ağır sıklet Avrupa unvanı için Goran Delic’le karşı karşıya gelecek.

00:42

Gecenin ikinci ana maçında ise Trabzonlu 2011 Avrupa şampiyonu boksörümüz Fatih Keleş, WBO yarı orta sıklet Avrupa unvanını korumak için Fransız Renald Garrido ile ringe çıkacak.

00:08

Gecenin tartıları 14 Temmuz Cuma günü (yarın) yine Göppingen’de yapılacak. Tartılarla ilgili detayları yarın sitemizde bulabilirsiniz.

Ali Eren Demirezen, Hüseyin Cinkara ve Umut Camkıran’ın da ringe çıkacağı EC Boxing unvan gecesi bu Cumartesi 24:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında olacak.

Sakın kaçırmayın!


Benzer Haberler

Yorumlar

5 Yorum - "(VIDEO) Almanya’da Türk Boks Gecesi Basın Toplantısı Yapıldı. Unvan Maçları Ctesi 20:00’de TV8,5’ta Canlı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Murat Koc
Üye
Murat Koc

Sporcularimiza cumartesi gecesi maçlarında başarılar dilerim.dört gözle beklediğim bir gece zaten ahmet öner ve erol Ceylan olmasa Türk sporcularıni ancak ruyalarimizda izliyecez.umarım bu işi yapan Türk kökenli menejerler artarda bizde daha çok sporcumuzu profesyonel arenada izleme şansı buluruz

CoNaN
Üye
CoNaN

Şimdilik pek ilgi çekmeyen maçlar ama sıralamada yükselirlerse izlenecek maçlar ortaya çıkar.

Roman
Üye
Roman

tüm sporcularimiza basarilar dilerim.

Huseyin ve firat arslan dan beklentim 0 ama ali eren ve fatih keleş i cok iyi yerlerde izleyebiliriz.

Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

izlemesi en eğlenceli boksörümüz umut. Tysondan esintiler sunuyor bize

Tolga
Üye
Tolga

Boksörlerimiz bu geceden hepsi galibiyetlerle ayrılır zorlanmadan . Fatih daha 9. Maçında avrupa sampiyonu oldu iyi çelişme kaydetti ama kondisyonu iyi değil umarım bu maç kondisyon sıkıntısı çekmez. Ali Eren iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ama kruzera inmesi onun için daha iyi olur boyu ağır siklet e gore kısa kruzer da iş yapabilir . Umut camkiran şimdilik herşey güzel gidiyor herkesi nakavt ediyor ama ciddi bir rakiple yaptığında ilerleyen raundlar da nasıl bir kondisyona sahip bilmiyoruz çünkü çok cüsseli umarım oda iyi yerlere gelir.