(VIDEO) Amir Khan’ın Amir Khan Olduğu Zamanlar: Luis Collazo’ya Boks Dersi Veriyor


00:31

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

16 Yorum - "(VIDEO) Amir Khan’ın Amir Khan Olduğu Zamanlar: Luis Collazo’ya Boks Dersi Veriyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
tipitip
Üye
★★★
tipitip

Burda da ali Rocky e boks dersi veriyor..
https://www.youtube.com/watch?v=vlInR9IaQ8g

tipitip
Üye
★★★
tipitip

https://www.youtube.com/watch?v=XOVZICmE5Gk
Bura da Muhammed Ali, Pop un Kralı Micheal Jakson’a boks dersi veriyor… Ne kadar şirin bir video…

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Bu da şimdi Survivor gibi bir yarışmaya katıldı, kovboy şapkası falan giymiş. Canelo bayılttı iflah olmadı.

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Amir Khan ile Eubank ın karşılaşmasını görmeyi çok isterdim… ikisi de hız anlamında birbirine benziyor acaba sonucu nasıl olurdu böyle bir karşılaşmanın sizce ?

klıtschko
Ziyaretçi
klıtschko

hocam eubank khana biraz büyük kaçardı ilk atacağı sağlam yumruklada nakavt ederdi.asıl maç khan vs mayweather maçı olurdu

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Eubank’ın khan a göre çenesi sağlam ama arada sıklet farkı var sanırım…eubank yükselen bir yıldız gibi…m. ali kupasını alır kanımca…antremanlarını izliyorum arada terminatör gibi saldırıyor karşısındakine, önündekine…Tam bir canavar…

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Uebank ayrı bi gezegen süper ötesi bazen sosyal medyada çalışmalarını izliyorum adam muhteşem saygılı işine disiplini çalışmaları felan süper etkileyici…ben normalde groves u destekliyorum ama bu turnuvayı uebank kazansın istiyorum ve öyle olacak gibi

About Billions
Üye
★★★
About Billions

Aralarında siklet farkı var ama ikisi de Middleweightte dövüştü. Onun haricinde, fiziki fark da söz konusu. Bi şekilde maç ayarlandı diyelim, eubank bence perişan eder, khanı Brutal nakavt eder 🙂 .

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

amir khan izlemeyi sevdiğim bir boksör. ama canelo maçına çıkarak aptallık etti. senin etin ne budun ne be khan kardeş 🙂 kafayı mı yedinde o maça çıktın.

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Zor maça çıktı ama az tedbirli bir boksör olsa alacaktı, Çok açık yakalandı. Yense kraldı şimdi.

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Khan, Lemieux’un diğer taraftaki versiyonu bence. tek yönlü bir boksör. teknik ve hızlı, güçsüz ve dayanıksız. Lemieux ve bunun bir kombinasyonu gelse dünyaya ayıyla, kanguruyla falan boks yapardı sanırım rakip bulamazdı.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
Bu yoruma ben pek katılmıyorum dostum. Bence khan pek teknik bir boksör değil. Öte yandan kesinlikle güçsüzde değil bence. Dayanıklılık olayına gelince ben dayanıklılık ile çene sağlamlığını ayrı tutuyorum. Mesela bazı boksörler vardır bir dünya dayak yese de nakavt olmazlar. Ama çeneden yakalandı mı anında giderler. Örneğin frazier. Adam ali den yüzlerce isabetli yumruk almasına rağmen 15. raundda bile eskiv… Devamını oku »
hitmonchan
Üye
hitmonchan
Yorumumu düşünme fırsatı buldum sağolasın değerlendirme için. evet çene anlamında yazdım ama yine de normal manada da dayanıklı olduğunu düşünmüyorum, yumruk alınca canı yanıyor bence bu da oyununu etkiliyor. Teknik kelimesi içinde çok şey barındırıyor aslında yanlış bir ifade kullanmışım. Yumruk açısı bulma ve isabet ettirme konularında tekniği yüksek. Daha bir sürü şey var teknik kavraminin altında tabi. Güç konusunda… Devamını oku »
VolkanK
Üye
VolkanK

Amir Khan bi sonraki dayağını brook’tan yiyecek

cellat hopkins
Üye
cellat hopkins

Ahmet. Hocama bir katkı dayanıklılık vucüdun yorgunluğa karsı koyabilme gücü dediği gibi 10 raund banamısın demez boksorler vardır yorgunluk nedir bilmezler

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Eklediğin bilgi için Teşekkür ediyorum dostum. Katılıyorum…