(VIDEO) Andy Lee Billy Joe Saunders Son Basın Toplantısında Kılıçlar Çekildi


Andy-Lee-vs-Billy-Joe-Saunders19 Aralık Cumartesi akşamı saat 22:00’dan itibaren Bilgehan Demir’in anlatımıyla NTV Spor’dan canlı yayınlanacak olan WBO Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk maçı öncesi Andy Lee ve Billy Joe Saunders son basın toplantısında bir araya geldi.

Saunders uzun bir amatör kariyerin ardından bu noktaya geldiğini ve tecrübe konusunda bir eksiği bulunmadığını düşünürken, dünya şampiyonluğu hayaline ulaşacağına inandığını, bu maçtan sonra kendisini dünya sahnesinde en az bu maç kadar dev maçların beklediğini, henüz genç olduğu için uzun yıllar dünya şampiyonu olarak kariyerine devam etmek istediğini belirtti.

Andy Lee ise oldukça sakin ve temkinli göründüğü basın toplantısında, bu maçı kazanmak için yeterli donanıma sahip olduğunu, antrenörü Adam Booth ile çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini, Cumartesi gecesi kemeri savunmak adına her şeyini ortaya koyacağını belirtti.

Bahis şirketlerinin verdiği oranlara göre son yıllarda en yakın ve çekişmeli geçmesi beklenen ve tam anlamıyla “ortada” bir maç olan Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçını sakın kaçırmayın.

İşte iki boksörün yüz yüze geldiği o anlar:


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "(VIDEO) Andy Lee Billy Joe Saunders Son Basın Toplantısında Kılıçlar Çekildi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
SoNer
Ziyaretçi
SoNer

andy lee kazanacak sanırım