Boks

(VIDEO) Andy Lee Billy Joe Saunders Son Basın Toplantısında Kılıçlar Çekildi


Andy-Lee-vs-Billy-Joe-Saunders19 Aralık Cumartesi akşamı saat 22:00’dan itibaren Bilgehan Demir’in anlatımıyla NTV Spor’dan canlı yayınlanacak olan WBO Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk maçı öncesi Andy Lee ve Billy Joe Saunders son basın toplantısında bir araya geldi.

Saunders uzun bir amatör kariyerin ardından bu noktaya geldiğini ve tecrübe konusunda bir eksiği bulunmadığını düşünürken, dünya şampiyonluğu hayaline ulaşacağına inandığını, bu maçtan sonra kendisini dünya sahnesinde en az bu maç kadar dev maçların beklediğini, henüz genç olduğu için uzun yıllar dünya şampiyonu olarak kariyerine devam etmek istediğini belirtti.

Andy Lee ise oldukça sakin ve temkinli göründüğü basın toplantısında, bu maçı kazanmak için yeterli donanıma sahip olduğunu, antrenörü Adam Booth ile çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini, Cumartesi gecesi kemeri savunmak adına her şeyini ortaya koyacağını belirtti.

Bahis şirketlerinin verdiği oranlara göre son yıllarda en yakın ve çekişmeli geçmesi beklenen ve tam anlamıyla “ortada” bir maç olan Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçını sakın kaçırmayın.

İşte iki boksörün yüz yüze geldiği o anlar:


  0 0 vote
  Article Rating

  Fight Club

  For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  1 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  SoNer
  SoNer
  6 yıl önce

  andy lee kazanacak sanırım

  Başa dön tuşu