Boks

(VIDEO) Andy Lee Billy Joe Saunders Son Basın Toplantısında Kılıçlar Çekildi

Andy-Lee-vs-Billy-Joe-Saunders19 Aralık Cumartesi akşamı saat 22:00’dan itibaren Bilgehan Demir’in anlatımıyla NTV Spor’dan canlı yayınlanacak olan WBO Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk maçı öncesi Andy Lee ve Billy Joe Saunders son basın toplantısında bir araya geldi.

Saunders uzun bir amatör kariyerin ardından bu noktaya geldiğini ve tecrübe konusunda bir eksiği bulunmadığını düşünürken, dünya şampiyonluğu hayaline ulaşacağına inandığını, bu maçtan sonra kendisini dünya sahnesinde en az bu maç kadar dev maçların beklediğini, henüz genç olduğu için uzun yıllar dünya şampiyonu olarak kariyerine devam etmek istediğini belirtti.

Andy Lee ise oldukça sakin ve temkinli göründüğü basın toplantısında, bu maçı kazanmak için yeterli donanıma sahip olduğunu, antrenörü Adam Booth ile çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini, Cumartesi gecesi kemeri savunmak adına her şeyini ortaya koyacağını belirtti.

Bahis şirketlerinin verdiği oranlara göre son yıllarda en yakın ve çekişmeli geçmesi beklenen ve tam anlamıyla “ortada” bir maç olan Andy Lee vs Billy Joe Saunders maçını sakın kaçırmayın.

İşte iki boksörün yüz yüze geldiği o anlar:

 [fvplayer src=”https://fightclub.com.tr/wp-content/uploads/2015/12/ANDY-LEE-v-BILLY-JOE-SAUNDERS.mp4″ width=”640″ height=”360″ splash=”https://fightclub.com.tr/wp-content/uploads/2015/12/lee-saunders.jpg”]

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
SoNer
SoNer
8 yıl önce

andy lee kazanacak sanırım

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.