(VIDEO) Avni Yıldırım’ın Antalya Kampından Çok Özel Görüntüler Sadece Fight Club’da!


Avni Yıldırım’ın 13 Mayıs’ta Meksika’da çıkacağı ve TV8-TV8,5 ortak yayınıyla canlı olarak ekranlara gelecek olan tarihi Marco Antonio Periban karşılaşması öncesi Antalya’daki kamp çalışmalarından çok özel görüntüleri Fight Club farkıyla izleyebilirsiniz:

11:50

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "(VIDEO) Avni Yıldırım’ın Antalya Kampından Çok Özel Görüntüler Sadece Fight Club’da!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Murat Koc
Üye
★★
Murat Koc
Bir solukta izlediğim güzel bir roportaj olmuş.ahmet oner avnide dönem dönem motivasyon düşüklüğü baş göstermeye başladı diyor.sakin vaz geçme yasin çok genç enfazla 1yil bekletirler sonrasında o kemer senin olacak.seninle ilgili beklentimiz büyük birçok federasyonda şampiyon olmadan durmak yok.Meksika’da meksikaliyida indirdikten sonra geri sayım bizler icin basliyor.er yada geç kemer maçı için ringte olucaksin.Türk boksunun dünyadaki en önemli temsilcisi sensin… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman

HARİKA ROPORTAJ. İGOR VE HÜSEYİN CİNKARA ORDA ALİ EREN DEMİREZEN DE WARDI INSTAGRAMDA GÖRDÜĞÜMDE İGOR BAYA TECRÜBELİ BOKSÖR. AVNİİ ÇOK YORMAMAK LAZIM KASLAR DİNLENİRKEN GELİŞİR. COK YORMAK HEM SAĞLIK ACISINDAN DA RİSKLİ ZORU NEYMIS DE 3 DK ALTINDA KOSTURMUS AVNİYİ. İNSALLAH ALIR GELİR MEKSİKADAN MACI AMA DEDİĞİM GİBİ COK YORMAMAK LAZIM BOKSÖRÜMÜZÜ.