(VIDEO) Avrupa Şampiyonu Agit Kabayel ve Rakibi İlk Kez Yüzleşti (Dev Maç Bu Cumartesi 22:00’de Almanya’dan Canlı Yayınla DMAX’te)


Bu Cumartesi saat 22:00’den itibaren DMAX ekranlarında Almanya’dan canlı yayınlanacak olan Avrupa ağır sıklet şampiyonluk maçı öncesi Agit Kabayel ve Sırp rakibi Miljan Rovcanin, maç öncesi basın toplantısında böyle yüz yüze geldi:

01:46

Dev maç Cumartesi 22:00’den itibaren Berlin’den canlı yayınla DMAX ekranlarında olacak. DMAX’i tüm dijital platformlarda ve Türksat uydusu üzerinden şifresiz olarak izleyebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

41 Yorum - "(VIDEO) Avrupa Şampiyonu Agit Kabayel ve Rakibi İlk Kez Yüzleşti (Dev Maç Bu Cumartesi 22:00’de Almanya’dan Canlı Yayınla DMAX’te)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Gecede en çok senad gashi-tom schwarz maçını bekliyorum. Kazanan boksör biraz olsun siklete heyecan katabilir.

riddickbowe
Üye
★★★
riddickbowe

İzlediğim kadarıyla tom schwarz’dan hiçbir şey olmaz. Adrian granat’ın otto wallin’in alman versiyonu.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

bana da öyle geliyor ama daha 23 yaşında. önünde kendisini geliştirebileceği çok uzun yıllar var.

jackal
Üye
★★
jackal

beyler bu dmax ntvsporun yerine gelen sifresiz kanal demi ?

Hotter povetkin
Üye
★★★

Evet.

jackal
Üye
★★
jackal

eyvallah

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

sıralama boksörü olur diyecegim ama o bile fazla bu adama chiosara macındada bariz satın alınmış hakemlerle kazandılar macı

yenilmez47
Üye
yenilmez47

kesinlikle sana katılıyorum kardeş o maçta chisora açık ara yenmişti hem bu agıt arkasını dönüyordu rakibine böyle boksör mü olur

jackal
Üye
★★
jackal

chisoranın hakkının yenmedigi mac kalmadı resmen.. helenius,whyte,kabayel…pulev macı da yakın gecmisti

Roman
Üye
★★
Roman

Pulev net aldı. diğerlerinde %100 haklısın

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

pulev maçının yakınla alakası yoktu 🙂 o maça sd vermek hakarettir. chisora alsa alsa 3 raund almıştı. hadi 4 olsun.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
herkes bu maçın agıt a verilmemesi gerektiğini ve chisora nın hakkının yendiğini söylüyor. valla hoşnut olsak da olmasak da dünya nın her yerinde puanlama böyle yapılıyor beyler. mesela lebedev kemer sahibiydi ama daha genç diye gassiev e verdiler. o maçta da chisora öndeydi. ama kaybeden kişi genç ve gelişime açık, gelişen bir boksör olduğu için agıt a verdiler. chisora chisora… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
bir örnek daha vereyim diyorlar ki avni edwards maçını kaybetmiş. bana göre zaten o maçı en kötü 8-4 kazandı. ama diyelim ki maç ortada geçmiş olsun. maçı edwardsa mı versinler? adam zaten birkaç sene içinde emekli olacak. unutulmuş bir boksör. avni her zaman ki stiliyle dövüşse o adamı nakavt edecek. ama ne yapıyor? antrenörünün isteğiyle yeni bir stil deniyor. avni… Devamını oku »
Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

diğer söylediklerine katılıyorum(genc yaslı mevzuu) fakat kendini geliştirmek için boks ıqsu olması lazım 🙂 gelecegin bırak chisorasını molinası bile olamaz

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

agıt mı? 🙂 şuan ondan çok daha iyi. kariyeri düşüşe geçecekse bilemem 🙂

Hotter povetkin
Üye
★★★

ahmet hocam dediklerine katılmıyorum. yakın geçen maçlarda senin bu anlattığın mantık uygulanabilir eyvallah ama gözle görülür ve bariz şekilde kazanan boksör yerine genç olan boksöre maç verilirse bu adaletsizliğin de ötesinde birşey olur. maçın agite verilmesi çok skandal bir karardı bana göre.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

valla şahsi fikrim 7-5 diyebileceğimiz bir maçtı. çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Samantha Fox
Üye
Samantha Fox

En iyi Türk ağr sıklet oylamasına neden Agit Kabayelli koymuisunuz anlamadım . Kendini Türk yada Türkiyeli olarak görmediği malum olan bir sporcu . Sporculuğuna fikirlerine ahlakına saygı duyarım ama Bence o listede olmadığı kesin . Kendi instagram hesabını takip ediyorsanız görğrsünüz zaten .

jackal
Üye
★★
jackal

+1907

Roman
Üye
★★
Roman

Agıt izlenmeye değmez. 21 inde otto wallin vs adrian granat var. Onun sonucunu merak ediyorum.

Bilge Adam Rebel
Üye
★★
Bilge Adam Rebel

agıt ilk ermeni terörist leşinin ismi bunun ismi ordan mıdır bilmem ordan ya da değil bu adam türk değil türk demeniz yanlış boksuna gelicek olursak yaşlı chisoraya 9-3 kaybetti sürekli arkasını dönüyor şuan ki haliyle bir cacık olmaz ilerde kendini geliştirirse sıralama boksörü olabilir chisora falan gibi

Bilge Adam Rebel
Üye
★★
Bilge Adam Rebel

ebu kemerinin mantığı nedir bilen varmı mesela joshua-dillian whyte-povetkin-pulev -christian hammer-carlos takam-dimitrenko-duhaapas falan filan daha sayamicağım bir çok boksör avrupalı ve avrupa şampiyonu nasıl agıt oluyor

GGG
Üye
★★★
GGG

Agit iyi boksör, dünya şampiyonu olması zor ama bu seviyelerde kalıp iyi bir sıralama boksörü olabilir. Siyasi görüşlerinizden dolayı hakaret etmenizi doğru bulmuyorum. Agit dersim’lidir, zaza’dır. Bu toprakların insanıdır. Almanya’nın ekmeğini yiyor alman bayrağıyla çıkıyor ringe, bu gayet doğal. Milliyetçi olmak zorunda değil.

Shaq
Üye
★★
Shaq

Muhtemel eski yazışmalardan bi haberdin bunları yazarken dostum.Agit almanyada türk kahvesine molotoflu saldırı konusuyla alakalı daha önce göz altına alınmıştı.biz 81 ilin hiç birini bir birinden ayırmadık.Kaldi ki aramızda vatansever tunceli kardeşlerimiz var.Biz agit denen soytariyi pkk destekçisi olduğu için sevmiyoruz.Ayrica zaten benim güzel bayrağımın onun pis ellerinde dalgalanmasına bizim gönlümüz razi olmaz…Konuyu anlayıp öyle yorum yapmanı beklerdim

GGG
Üye
★★★
GGG

Dostum Eğer PKK’yı destekliyor ve bu doğrultuda eylemler yapmışsa haklısınız. Ama bilgilerin kesinliğinden emin olmadan da yargılamak doğru olmaz. Avni Yıldırım bu adamla Beraber kamp yaptı

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Tüm kalbimle Miljan Rovcanin’i destekliyorum. İnşallah sedye destekli brutal nakavt ile maçı alır.

Not: kimse beni milliyetçilikle itham etmesin. Konu milliyetçilik değil, hainlik.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

şu konuya bir açıklık getirelim. emin misiniz?

Hotter povetkin
Üye
★★★

bende miljan rovcanin’ı destekliyorum. nasıl olsa ikisi de türk değil. agit o elindeki avrupa kemerini hakkı olmadan taşıyor.

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Chisora eze eze yendi. Tüm maç sırtını döndü durdu.

Hotter povetkin
Üye
★★★

kesinlikle garyosullivan dostum. 9-3 kazandı chisora bence o maçı.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

9-3 mü 🙂 abartma reyiz. 8-4, 7-5 ideal.

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Dostum bu kadar haber yalan olamaz. Maçlarında bir tane türk bayrağı yok. Bir tane türkçe konuşan taraftarı yok. Kendini türk görmüyor ama dersim türkiyenin toprağı. Alman toprağı değil.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
valla antrenörü türkçe talimatlar veriyordu. türklüğüyle alakalı duyduğum, gördüğüm tek şey bu. ama sırf türk olup türk gibi davranmıyor diye adama kin duyamayız. yada chisora nın hakkını yedi diye bu adamın can düşmanı olmak pek doğru değil. vatan haini mi değil mi? benim aklımı kurcalayan soru bu. o haberlerin, söylentilerin bir haberi aslı astarı var mı? bilen varsa lütfen paylaşsın.… Devamını oku »
GGG
Üye
★★★
GGG

Bilgilerin doğruluğundan emin olmadan böyle yorumlar yapmayalım. Adam parasını orada kazanıyor oranın ekmeğini yiyor, bu bir seçim meselesi. Kendini alman gibi de hissedebilir. Herkes bu konuda özgürdür. Yapılan haberler ne kadar gerçeği yansıtıyor bilmiyoruz. Karalama kampanyası da olabilir. Unutmayalım ki avni agit’le beraber kamp yaptı. Birlikte zaman geçirdiler. Avni milliyetçi bir sporcumuzdur

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Hocam allah aşkına alman olması sorun değil. Kendini alman hissetmesi de sorun değil. Sorun dersimli hissetnesi. Buna rağmen türkiyeyi sevmemesi. Dersim bu vatanın toprağı. Unutulmaması gereken nokta burası.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

işte bende diyorum ki türkiye yi sevmiyor olması gerçek mi? avni gibi milliyetçi bir adamla o kadar samimi poz veren bir adam vatan haini olabilir mi? kafamı kurcalıyor doğrusu.

GGG
Üye
★★★
GGG

Bence biraz muhalif bir adam, o yüzden böyle yorumlar yapılıyor.

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Konuyu yanlış yerlere çekme kardeşim. Zerre kadar siyaset ve siyasetçiler umrumda değil. Bu sitede yıllardır yazarım. Siyasi tek yorumum yoktur.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

kime diyorsun bilmemde bana diyorsan kötü bir amacım yoktu 🙂 sadece konuya açıklık getirmeye çalışıyorum. hep söyleniyor ama agıt ın vatan haini olduğuna dair bir haber yada bir kanıt var mı.

Garyosullivan
Üye
★★
Garyosullivan

Yok ahmetim lafım sana değil. Muhalif olduğu için hakkında olumsuz yorum yaptığımızı savunan arkadaşa söyledim. muhalifliği veya yandaşlığı çok ta umrumda sanki.

Kökleri bu topraklarda olup bu toprakları umursamayan biri benim için yok hükmündedir. Gerisi beni ilgilendirmez.

Bilge Adam Rebel
Üye
★★
Bilge Adam Rebel

inşallah garyosullivan ama rovcanin balon pek bir şey beklememek lazım boxrec maça 1 yıldız vermiş zaten önemsiz bir maç