(VIDEO) Billy Joe Saunders ve Willie Monroe Jr İlk Kez Yüz Yüze Geldi


saunders-monroe-kapak

16 Eylül’de İngiltere’de WBO orta sıklet unvanı için ringe çıkacak olan İngiliz şampiyon Billy Joe Saunders ve ABD’li rakibi Willie Monroe Jr ilk kez yüz yüze geldi.

Gecede Daniel Dubois (ağır sıklet) ve Anthony Yarde (hafif ağır sıklet) gibi iki önemli yükselen yıldız da sahne alacak.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

23 Yorum - "(VIDEO) Billy Joe Saunders ve Willie Monroe Jr İlk Kez Yüz Yüze Geldi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

Bu maçlar golovkin-canelo gecesinde mi olacak ?

About Billions
Üye
About Billions

Tarih aynı ama bu maç Londra’da, diğeri, las Vegas’ta.

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

EYVALLAH Teşekkür ederim.

About Billions
Üye
About Billions

Rica ederim.

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Bu maçlar kaçmaz özellikle dubois denen canavarın performansını merak ediyorum… bakalım kaçıncı saniyede rakibini hastanelik edecek

VolkanK
Üye
VolkanK

Ya resmen ggg canelo maçını gölgede bırakmaya çalışıyorlar ppv azalsın diye ne kadar maç varsa hep aynı tarih aralığına sıkıştırdılar

dcmstr
Ziyaretçi
dcmstr

ne alaka biri aksam 11 de diğeri sabaha karşı 5 te

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

saunders iyi hazırlanması durumunda monroe jr ı rahat yenecektir…ha akakov maçı gibi çıkarsa duman olur…
site de çoğu kişinin aksine billy joe yu severim…yetenekli de hele eubank jr maçındaki performansı çok iyiydi…

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

bence saunders akkov maçını kaybetti. o maçtaki performansı çok kötüydü.

About Billions
Üye
About Billions
Yarde hakkında konuşmak için erken olduğunu düşünüyorum. Fiziği iyi, gösterişi seviyor. Bu bakımdan ingilizlerin tutacağı bi boksör görünümünde. Light heavyweight, çok zor bi siklet. Tutunabilmesi için kendini çok geliştirmesi gerekiyor. Dubois için de aynı şekilde çok erken, konuşmak için. Site de şimdiden efsane potansiyeli görenler var ama ben bi şey diyemiyorum. Ağırsikletin şu perişan halinde iyi yerlere gelemezse, sıkıntı. Bu gece Tyson furynin çıkacağı da konuşuluyordu. Geceden en büyük beklentim de bu. Furynin dönmesini isterim. Povetkin döndü, sıra furyde. O da dönerse siklet bi nebze kendine gelir. Tv8,5 bu geceyi alır, ardından golovkin gecesine geçerse, güzel bi yayın olur. Saunders… Devamını oku »
Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

kesinlikle haklısın. boksörlerin belirli bir mesafe kat ettiğini görmeden, onun sağlam rakiplerle mücadelelerine tanık olmadan erken yorum yapmak bizi yanıltabilir. bu durumu adrian granat maçında gördük. granat’ın; 13 maç 13 ko karnesi vardı. en son maçında Dimitrenko ile yaptı daha ilk rauntta dağıldı. bu maçta gördük ki granatın sadece fiziği varmış…

About Billions
Üye
About Billions

Aynen öyle. Ugonoh da aynı şekilde. Potansiyeli olan bi boksör gibiydi, breazeale maçında ne hallere düştüğünü hepimiz gördük.

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Boks sitelerine düşen habere göre parker doping kontrol testine girmekten kaciyormus.vada yetkilileri kampa numune almaya gittiğinde kendisini bulamiyorlarmis.kaynakta parkerin tamamen siliciler sayesinde kanını temizleyene kadar bunu yaptığına dair yorumlar var.vada şimdiye kadar testten kaçan 5kisilik boksor listesine parkeride eklemiş.

Conan
Üye
★★
Conan

parkerın promotörüne göre ise tatilini uzatmış, teste katılamamış. razvan gibi dandik bir boksöre karşı bile doping kullandıysa vay parkerın haline. şu alemde tek dopingsiz boksör wilderdır.

safkan
Üye
safkan

Kamptan kaçtiysa kesin sıkıntı vardır. Parkerin savunma zaafiyeti var, sarilirken bile yüzüne gözüne darbe aliyor, antrenörünün iyi olmadigini düşünuyorum. İstediği kadar doping alsın joshua,wlad,povetkin,wilder,ortiz karşısında şansı yok belki wilderinde savunması iyi olmadığı için biraz mücadele edebilir.

safkan
Üye
safkan

Fury karşisindada tutunamaz, unutmuşum bizim şişkoyu.

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Wilder-ortiz 4 kasimda diye haber var.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

of harika olur.

Prorsum
Üye
Prorsum

Willie monroe alır her konuda daha yetenekli bir boksör zaten bily joe da baskı kurabilen bir boksör değil daha az yumruk yiyenin kazanacağını düşünüyorum

VolkanK
Üye
VolkanK

Fırlama joe kaybedeceği maça kolay kolay çıkmaz Bu maçı joe rahat alır

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

dubois’i cok abartıyolar 1-2 mac yapsın bakalım kuması cıkar ortaya ugonoh icinde aynı seyleri söylüyorlardı patladı

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Eubank Jr ve Akavov maçlarında gülünç durumlara düşmesine rağmen kazanmıştı. Bu sebeple gıcığım bu lavuğa. Hak etmiyor şampiyonluğu falan.

Ama yine de kazansın, kazansın ki Eubank Jr ile rövanşa çıksın. Temiz bir dayak yesin ben de burda rahatlayayım 😀

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

eubank billy joe ile maç yaptıgında 3 sene önceydi ve sanırım ilk 12 roundlık boks maçıydı.eubank dogru düzgün direk atmayı bilmiyordu bile. eubank 3 yılda kendini çok geliştirdi. billy joe yerinde bile saymadı daha kötü oldu. şimdi maç yapsalar sonuç eubank ırzına geçer.