BoksFight TV

(VIDEO) Canelo vs Chavez Jr 6 Mayıs’ta Las Vegas’ta!


[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]PLACE_LINK_HERE[/youtube]

0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
12 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
social
social
5 yıl önce

canelo için çerez

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
5 yıl önce

CANELO KO YAPAR…. bir an önce golovkin ile anlaşsalar iyi olurdu…

Halim Mert Halimoğlu
Halim Mert Halimoğlu
5 yıl önce

Canelo ko lar

About Billions
About Billions
5 yıl önce

Canelonun bu maçtan sonra bu siklette kalacağını sanmıyorum. Kalırsa da hata eder bence. Güç olarak belki tutturabilir ama kendinden çok daha kabiliyetli boksörler olduğunu düşünüyorum. Eğer kalırsa bu siklette bi Arthur Abraham maçı çok güzel olur diye düşünüyorum. Çok sert bi maç olur bence. Kendi sikletinde devam etmeli canelo hadi ortasiklette devam etsin ama süperorta biraz sıkıntı yaşatabilir caneloya.

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Canelonun hazir bi chavezi ko ile gecmesini beklemiyorum.canelo iyi boksör oraya eyvallah ama chavezde hazir ise öyle yabana atılacak rakip değil.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce

julio cesar chavez düzgün bir tekniği, sağlam bir kondisyonu ve üst düzey herhangi bir artısı olmayan babasının namıyla yürüyen bir zat-ı muhteremdir. sikletine kıyasla az yumruk atan, savunması pek iyi olmayan bir arkadaş. Lakin herkesin unuttuğu bir nokta var. Chavez hafif ağır siklette dövüşmüş, 53 maç tecrübesi olan, maçlara 90 kilo çıkan bir boksör 🙂 herif ringde fonfaranın iki katı… Devamını oku »

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Ahmet kurt seni görmek güzel yorumlarını eksik etme
Canelo bence golovkine hazırlanmak için elinden geleni yapıyor çok çaba sarfettiğini sırf golovkin için extra taktikler çalıştığını düşünüyorum ne var ki nafile ggg her şekilde kazanıcaktır yada ben öyle umuyorum

drfbb
drfbb
5 yıl önce

Yalnız ahmet evire çevire döver de ko ederse de büyük sukse yapar herkes ggg ile maça çıksın der ggg yine 72.5 derse bu sefer ggg ye korkak derler bende şüphe etmeye başlarım ggg teknik karakter olarak en sevdiğim demir gibi bir boksör ama bi sonraki kontratı reddederse (orta ve super ortada dövüşmeyi reddederse tabi ki yoksa hafif ortayi yine reddetsin… Devamını oku »

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce

teşekkür ederim kardeşim dediklerine katılıyorum.

seninde yorumuna katılıyorum lakin şahsi fikrim canelo golovkin ile dövüşecekse orta siklette dövüşür. Süper ortaya o boyla uyum sağlamakta sıkıntı çekebileceği gibi 2 sikleti bir anda çıkıp golovkine süper ortada meydan okumaz diye düşünüyorum.

Roman
Roman
5 yıl önce

BU MAÇİN SONUCU BELLİ 😀
CHAVEZ JR YAŞLİ BABASİNDAN ONCE ÖLECEK 😀 BİDE BİR ARA BU BADOU JACKLE DOVUSMEK İSTİYORDU 😀 DAYAK MANYAGİ OLUR CHAVEZ JR YETENEGİ WAR AMA KENDİ KENDİNİ BİTİRDİ BU DELİKANLİ.

Halim Mert Halimoğlu
Halim Mert Halimoğlu
5 yıl önce

Ahmet kurtun yorumunu beğendim ama canelo nakavt edecek bence

Emre Demir
Emre Demir
4 yıl önce

Canelo karaciğerden yakalar ko eder

Başa dön tuşu