(VIDEO) Corrie Sanders, Vitali Klitschko’yu Nakavtın Eşiğine Getiriyor


00:21

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

40 Yorum - "(VIDEO) Corrie Sanders, Vitali Klitschko’yu Nakavtın Eşiğine Getiriyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

ulan neydi bu adam çok gıcık bir solu vardı rahmetlinin vitaliyi fena salladı bu maçta 2 3 defa

Ali Han
Ziyaretçi
Ali Han

videolar maalesef açılmıyor. Açılsada takılıyor. Yazılar büyük yazılmıyor. Bir çok haber paylaşılmıyor bile sitede. Saygılar Sevgiler

Hotter
Üye
★★★

çok iyi maçtı ya. sıkıldıkça açıp izlediğim maçlar arasında bu maç. izlemeyen varsa açıp izlesin çok şey kaybederler yoksa.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

müthiş bir maçtı…vitalinin herhalde lewis maçından sonraki en zor maçıydı diyebilirim…rahmetlinin solu çok tehlikeliydi…bu solu wlad a vursaydı 2.80 uzatırdı yine wladı…

Hotter
Üye
★★★

wladimir klitschko’ nun eli ayağına dolaşıyordu köşede maçı izlerken. taktik vermeye çalışıyordu yerinde duramıyordu vitali kaybedecek diye 🙂 kazanınca vitaliden daha çok wlad sevindi buna.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

acısı vardır 😀

yalnız çok fena dövmüştü wladı sanders…joshua bile bu kadar dövemedi…

Conan ☾✬
Üye
★★★
Conan ☾✬

darth maul da efendi yodayı düver.. 😀

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

hiç de bile 😀

obi wan kenobi bile dövdü darth marulunu 😀

Conan ☾✬
Üye
★★★
Conan ☾✬

yanılıyorsun. darth maul obi vanı da haklamıştı ama kibiri yüzünden yenildi. sırf iyiler kazansın diye aslan gibi maulu yediler. son filmde bari kötüler kazansa. 🙂

kguags
Üye
kguags

Sanders in ne acayip stili vardı. Bazı hareketleri george foremanı hatırlatıyor bana. Kondüsyonu yetse dahada zevkli olurdu vitali maçı.

GGG
Üye
★★
GGG

Vladimir’i fena dövmüştü, Vitali’yi de harcayacaktı neredeyse. Sounders iyiydi gerçekten, çok güçlüydü

jackal
Üye
jackal

bir diger ukraynalı usyk-briedis macı 27 ocakta letonyada olacak.

Hayta
Üye
Hayta

vitali kliçko nun en çok zorlandığı maçların başında gelir efsane maç olmuştu

Hierocles
Üye
Hierocles
Sırf şuna yorum yapabilmek için üye oldum. Corrie Sanders’ı , boks camiası hiç unutmayacak. Efsane soluyla , maç durgunken hiç birşey yokken bir anda sağlı sollu ivmelenmesiyle ve rakibinin kaçacağı yeri çok iyi görüp boşa sallamamasıyla hatırlanacak(Sniper Corrie). İnanılmaz maçtı , arada açıp açıp izlerim ama Vitali Klitschko’nun da ne kadar sağlam bir adam olduğunu bu maç bir kez daha… Devamını oku »
Raze
Üye
Raze

sağlam bir çenenin önemi 47 macta 2 yenilgi 2 side doktor karari vitali klicko bana göre gelmis gecmis en iyi 3 agirsikleten biridir.

Raze
Üye
Raze

lennox maçi rovansi olsaydi kazanirdi maçi ilk maçtada puan olarak öndeydi.

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder

sanders eliyle aşağı doğru itiyor vitaliyi hakem iyi gördü yani saymadı kd söz konusu değil
zaten Vitali sanders’ı dağıtmıştı sanders o kadar dayaktan sonra gardını indirdiğinin bile farkında değildi kafası o kadar gitmişti ki abandone olmuştu

klıtschko
Ziyaretçi
klıtschko

Vutali vs tysonu görmek isterdim

dogannn
Üye
dogannn

tyson ın vitali yi yenmesi mucizevi bir şey olursu. Vitali 2.02 tyson 1.78. Ayrıca vitali de inanılmaz çene var reflekslerde müthiş. Tyson zaten yakalayamazdı 5 ten sonra düşüşe geçer vitali ko yada tkp ile maçı alırdı bence.

kguags
Üye
kguags

Genelde uzun adamlar tyson için daha rahat. O stille pek iş yapamaz vitali.

VolkanK
Üye
VolkanK

Tyson’un herkese karşı şansı. vardır bi bakmışsın vitali yerde

kguags
Üye
kguags

Zamanında michael spinks olması lazım. Granit çeneymiş. Onu bile yere sermişti. Formundayken.

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder

beyler sanders rahman maçını izlemeyen varsa izlesin harika bir maç

kguags
Üye
kguags

Güzel maç oda. Sanders sanki sonunu getiremiyor maçlarının. Yoksa resmen açık giriyo adama. Vuruyo yiyiyo acayip bi boksör.

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder

sanders kontrolsüz bir adam ve çok açık dövüşüyor tabiri caizse pat küt giriyor o nedenle maçları genelde bol kırışmalı oluyor

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Vitali tyson’a da ali’ye de stil olarak ters gelir. Bence başarı olarak bu ikisiyle eşit seviyede. Ali ve tyson yaşam bicimleri ve stilleriyle devrim yarattı boksta tek farkları bu.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

doğru söylüyor olsan bile vitali den önce lewis gelir.

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Larry holmes, vitali ve lennox bana aynı geliyor hep. Lennox iyidir de vitali maçında çok gıcık oldum. Neydi o maç sonu konuşması falan. Zaten rahat yenecektim de, hakem kurtardı falan.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

vitali ciddi anlamda yorulmaya başlamıştı ama. o da bir gerçek.

elpatron
Üye
elpatron
vitali kariyeri boyunca knockdown olmamış bi boksör.granit çene.burdada iyi sallamış sanders wladimir reisi paspas yapmıştı. tyson vs vitalide prime dönemindeki bi tyson bana göre tarihte yenilmezdir en iyi olarak anılmamasının sebebi bu dönemi 3 sene sürmüştür.bana göre ali foreman dahil en iyi dönemlerini kıyaslarak tarihin en durdurulamaz boksörüdür (basketbolda shaq 99-00 sezonu gibi).bide tysonın stilinde en önmeli faktör hızı az… Devamını oku »
elpatron
Üye
elpatron
bu soruların cevabı çok ortada.yani şuanki boksörler mükemmel atletler.fizik olarak ne kadar üstün olsalarda eski topraklar sertliği denen bişey var.ayrıca 15 raund dövüşen adamlar.ben vitalinin aliyi yakalayabilcegini düşünmüyorum.puanla ali alır gibi geliyor.ama dedigim gibi belkide şuanki boksörlerin gücü eskilere fazla gelebilir veya tam tersi çok havada kalıyor.ama çok eski ağırsikletlerin dempsey joelouis marciano nun o fiziklerle şuanki boksörlere karşı hiç… Devamını oku »
elpatron
Üye
elpatron

ali joshuayı da wilderıda poşet eder kusura bakmada.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Sanders Wladimir’e uyguladığı tarifeyi uygulamak istedi ama Vitali daha dayanıklı bir adamdı Wladimir yumruk yeyince eli ayağına dolanırdı. Sanders anca böyle yenebilirdi ki iyi salladı ama kumarı kaybetti. Kondisyonu olsa diyorsunuz ama bu kadar hurra girmeye kondisyon mu dayanır gözünü seveyim. Bu maç gösteriyor ki Joshua olsa yine Vitali harcardı. Adam yorulmak bilmiyor.

Öğretmen Bey
Üye
★★★
Öğretmen Bey

Kardeş işin gücün yok mu senin git kendine bir hobi bul kitap oku ne bileyim. Yani bokunu çıkarma tamam dikkat çektin.youtube yorumlarında bile karşıma çıkıyorsun

drfbb
Üye
drfbb

Off yine rebel bu ya. Su milli takıma girsede kurtulsak 😀

hitmonchan
Üye
hitmonchan

Wlad’la Vitalinin bir karısımı olsa tartışmasız tüm zamanların en iyi boksörü olurdu. Vitalinin cenesi, hızı ve mucadeleciligi, wlad’ın mesafe ayarı, temkinliliği ve indirici sağı. Iki kardeş aynı fizikte ama birbirlerinden çok farklıydılar.

CeKo
Üye
CeKo

Foreman’ı yenen Ali vitali’yi de yener. Foreman vitali’den çok daha güçlü bir boksördür.

kguags
Üye
kguags
banada öyle geliyor. çünkü stil olarak ali bi adım önde. earnie terrel, joe bugner, ron lyle, chuck wepner, foreman bu boksörler ali den uzun. kimini nakavt kimini de puanla yendi. vitali stili gereği bu boksörlerden farklı olmazdı diye düşünüyorum. ali vs earnie terrel (ahtapot terrel) maçı varki akıllara zarar. koşarak nasıl adam dövülür bize göstermiştir. 15 round o enerji kimde… Devamını oku »
IRON TYSON
Üye
IRON TYSON

Wladın intikamını aldığı güzel bi maçtı.

MÜSLÜMAN TÜRK
Ziyaretçi
MÜSLÜMAN TÜRK

vitalinin çenesi o kadar da sağlam değilmiş.