(VIDEO) Dev Maç Öncesi Boksörler Böyle Tartım Verdi! (Ctesi Gecesi 03:30 TV8,5 Canlı)

cotto-kamegai-tarti

Cumartesi gecesi 03:30’dan itibaren TV8,5 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak WBO süper yarı orta sıklet unvan maçı öncesi Porto Rikolu Miguel Cotto ve Japon rakibi Yoshihiro Kamegai tartıya çıktı.

Cotto 69.6 kg, Kamegai ise 69.7 kg şeklinde tartım verdi ve her iki boksörün de kiloyu tutturmasıyla mücadele unvan karşılaşması olarak tescillendi.

00:41

Gecenin ikinci ana maçında WBC süper horoz sıklet unvanı için ringe çıkacak olan Meksikalı şampiyon Rey Vargas tartıda 55.1 kg, Amerikalı rakibi Ronny Rios ise 55.3 kg geldi.

00:43

Cotto-Kamegai ve Vargas-Rios unvan karşılaşmalarının gerçekleşeceği ABD boks gecesi Cumartesi gecesi 03:30’dan itibaren canlı yayınla TV8,5 ekranlarında olacak.

Sakın kaçırmayın!


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "(VIDEO) Dev Maç Öncesi Boksörler Böyle Tartım Verdi! (Ctesi Gecesi 03:30 TV8,5 Canlı)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Floyd mcgregor şovundan dolayı biraz gölgede kaldi gece ama sırf cotto için izlenir. Rakibi hiç izlemedim ama bu seviyenin boksörü degil gibi gösteriyor karnesi .

burak şimşek
Üye
burak şimşek

floyd erkekse kafese girsinde kazansın hadi görelim

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

floyd ”kafeste mcgregor u döverim” deyip meydan okumadı. mcgregor ”boksta floydu yenerim” dedi.

About Billions
Üye
About Billions
Cottoyu severim. Çok beğendiğim bi boksördü. Komple bi boksör, bi boksörde olması gereken neredeyse bütün özelliklere sahipti bence. Bazen düşünüyorum, jr. Welterweightteki cotto vs crawford maçı ne olurdu acaba? Diye. Bi zamanlar cotto da baş belasıydı. Açık konuşayım, trout ve canelo maçlarından önce, cottonun kazanacağını düşünüyordum 🙂 . Ağır abi takıldığındandır sanırım, yenilgiyi pek yakıştıramıyorum kendisine. Teknik, sert, iyi savunması olan, direklerini, iyi kullanan, vücuda çalışan, boksu bence, kendine yakıştıran bi boksördü cotto. Geçmiş zaman kipiyle konuşma sebebim, iki yıldır ringe çıkmıyor neredeyse, siklet yükseltince az da olsa performansı düştü ve yaşlandı diyebiliriz bence. Kamegai, düz, baskıcı ve sert bi… Devamını oku »