(VIDEO) Hakem Skandalı! Bir Maç Nasıl Katledilir?

Boxing News Highlights K.O’s (@boxing_planet)’in paylaştığı bir gönderi ()


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

12 Yorum - "(VIDEO) Hakem Skandalı! Bir Maç Nasıl Katledilir?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Harun
Üye
Harun

kör olsa koklayarak maçı bundan daha iyi takip eder.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

hakem maçı resmen katletmiş..adam yumruklarını boşa sallıyor maçı bitiriyor..puan hakemlerinin geçmişte çok tartışılan kararları olmuştu..Mercer-Lewis maçı, Holyfield-Moorer 1. maç, Holyfield-Lewis 2 maçta, Holyfield-Ruiz 3. maç, Holyfield-Valuev(ki bence açık ara en felaket olanı), Whitaker-delahoya, Foreman- axell schulz ve Foreman-Briggs ve Golota-ruiz maçları bence skandal hatalarla doluydu..

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Bu maçlardan ruiz-golota ve holyfield-valuev maçları dışında tamamını izledim. Açıkçası o maçlardan whitekar-delahoya, foreman-briggs ve holyfield-ruiz dışındakilerin doğru karar olduğunu düşünüyorum.

ömer uzel
Üye
ömer uzel
Ben Axell Schullz’un kesinlikle Foreman’ı yendiğini düşünüyorum, hatta bence Botha’yı da yenmişti..adamın 1 yılda 2 IBF şampiyonluğu gaspedildi..Holyfield’in Lewis maçlarının bence ikiside skandaldı..İlkini Lewis, ikincini Holyfield kazandı..Golota-ruiz maçı da kesinlikle Golota’nın hakkıydı oyunun büyük bölümünü domine etti.Maç sonunda Golota’nın yüzü gülerken Ruiz’in morali fena bozuktu, iki kez de nakdavn olmuştu üstelik..94’te ki Moorer Holyfield maçında Nakdavn da vardı, sanırım o maçta sayı hakemleri bunu es geçmişler, maç yakın geçse de bence Moorer o maçı kaybetti.O maçın içinde Holyfield fenalık geçiriyordu, 4 gün sonra ameliyat olacağı açıklandı..2. Bowe maçı son sağlıklı ve tempolu maçı oldu..Lewis-Mercer maçı da kişisel görüşüm Mercer’in di..Bu… Devamını oku »
Tolga
Üye
Tolga

Gerçekten buyuk skandal adam bir tane bile yumruk almamış

önder
Ziyaretçi
önder

Bu hakemi alicn floydun maclarina koyacan

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Dübürü yemez floydun maçlarını bitirmeye

GGGökhan
Üye
GGGökhan

Yok artık gerçekten büyük aptallık

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

YUH YOK BÖYLE BİŞEY AHLAKSIZ ADAM İNŞALLAH MAÇ TEKRARLANMIŞTIR

Oldi
Ziyaretçi
Oldi

Hahaha hayatımda ilkkez böyle birşey görüyorum 😀

ahmet kurt
Üye
ahmet kurt

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

AERIALS
Üye
AERIALS

Allah belanı versin hakem. Adam eskivlerle güzel kontrolar çıkarmış. Belki taktik yaptı o raund rakibini yorup bir sonraki raund baskı kueacaktı.