Boks

(VIDEO) Hassan N’Dam vs Jonathan Esquivel Olimpiyat Eleme Maçı


2016 Rio Olimpiyatları’na katılım için Venezuela’da devam eden elemelerde ünlü profesyonel boksör Hassan N’Dam N’jikam,  Jonathan Esquivel engelini aşmayı başardı. 32 yaşındaki N’Jikam, 21 yaşındaki Amerikalı rakibine karşı zaman zaman zorlansa da hakemlerin ortak kararıyla (2-1, 2-1, 2-1) turu geçti.

İşte o maç:

Link için Gökhan Sebilci arkadaşımıza teşekkür ederiz.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
8 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
4 yıl önce

Profesyonel boksörlerin amatör boksörlerle aynı kulvarda yarışmasına izin veren bu federasyonun yetkilileri acilen koltuklarını başkalarına devretmeleri gerekiyor.

haci
haci
4 yıl önce

wbo ıbf kemerleri için ringe çık çıtayı yükselt sonra olimpiyatlara katıl olimpiyatlarda şampiyon olursun büyük ihtimal ama olimpiyatlarda zıpırın biri gelir yener hele bide minderi öptürürse box hayatın kayar

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce

Profesyonel bir boksorun amatorlerle mac yapmasi hic adil degil ve essekce bir karar oldu. Ayrica bu hasoyu david lemuix yumruk manyagi yapmisti.

Roman
Roman
4 yıl önce

Amnat ruenroeng ciktimi beyler.?

Gökhan Sebilci
Gökhan Sebilci
4 yıl önce
Reply to  Roman

https://www.youtube.com/watch?v=yU7GgbzmAZY buyur hocam o maçta burada izleyebilirsin

Borat
Borat
4 yıl önce

çok adil bir eşleşme olmuyor maalesef. hassan pro’da şampiyonluk yaşamış biri ve üst düzey boksörlerle aynı ringi paylaşmış tecrübeli biri. bu iş tamamen gereksiz bir olay bence. boksun değeri git gide düşüyor. amatör boksun bir önemi değeri olmalı.

Tyson
Tyson
4 yıl önce

Profesyonel bir boksorun olimpiyatlara girip,amatör boksorleri döverek sampiyon olması.o boksor için utanç verici bir durumdur.

sezgin
sezgin
4 yıl önce

ilede pro lar olimpiyat için düşünülüyor ee o zaman kendi aralarında maç yapsalardı …amatörler ve profosyoneler ayrı madalya katogorisinde yani ilgide çok olurdu seyircide çekerdi benim görüşüme göre

Başa dön tuşu