(VIDEO) Kell Brook Spence’in Ayağına Basıyor, İngiliz Spiker Kendinden Geçiyor


IBF yarı orta sıklet unvan maçında İngiliz Kell Brook ve ABD’li Errol Spence Jr karşı karşıya gelirken, mücadelenin 6. raundunda Brook rakibinin ayağına basarak tökezlemesine sebep olurken, karşılaşmayı Sky Sports kanalı için anlatan İngiliz spiker Adam Smith adeta bir knockdown olmuşcasına kendinden geçiyor ve “Brook güçlü yumruklar atıyor, Spence ayakta kalmaya çalışıyor” gibi cümleler kuruyor. Bu sırada Spence ise ardı ardına 12 yumruk isabeti buluyor.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

18
Yorumlar

11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Tugay ÖzayAbout BillionsProrsumHorozkentliahmet kurt Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Tolga
Üye
Tolga

Çoğu kişi spence nin performansını pek beğenmemisti ama adam sonuçta ilk büyük maçında bazı kişilere gore welterin en iyisi denilen kell brooku deplasmanda nakavt etti performansi aman aman iyi değildi ama çok büyük bir galibiyet aldı . algieri maçından beri takip ediyorum spence jr i beğenerek izliyordum ve brook u nakavt eder diyordum . benim çok beğendiğim bir boksör uzun… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

O değil de ben bu maçı brook’un kazanacağına emindim neredeyse. Spence jr’ı fazla izlemediğimdendir belki benim için sürpriz oldu. Ama Spence mükemmel bir maç çıkardı. Gerçekten çok kaliteli bir boksör. Önünde çok iyi bir kariyer olduğunu düşünüyorum

Tolga
Üye
Tolga

Bu arada bazıları bu sitede görmüştüm şey diyordu golovkin brook un gözünü mahfettigi için brook maça devam edemedi falan diye ama spence diğer gözünü hasat etti brookun . brook bence boksu bırakmalı 2 maçtan iyi de para kazandı artik eskisi gibi olamaz göz çukuru bitti artik adamın bir maçta sağlam dayak yerse allah korusun kötü şeyler olabilir

Şamil Yalcn
Ziyaretçi
Şamil Yalcn

Bende Kell brook’un kazanmasından çok emindim ama nakavtla kaybetti. Spence iyi bir boksör ama kazanmasında Kell brook’un stratejisinden dolayıydı bence. Kell brook rakibi önde karşılayan sert bir boksör ama o maçta biraz daha Klitchko gibi işi güreşe çevirmeye çalıştı. Ama Klitchko gibi çok iri yapılı değil hemde Spence ondan daha iriyken bunu yapmak bence hatalıydı. Bence bu maç için Brook… Devamını oku »

Harun
Üye
★★★
Harun

kell brook golovkin ile maça çıkarak çok hata yaptı. o maçta çok yıprandı toparlanamadığı için spence maçında da durumu kötü oldu. umarım sağlığı bundan sonra da iyi olur

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Kell brook beğendiğim bir boksör kariyerine devam etsin isterim

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Kell Brook – Amir Khan maçı çok anlamlı olur diye düşünüyorum. Kaybedenlerin maçı… Sizce kim kazanır? Benim favorim Amir Khan.

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

brookun kazanacağını düşünüyorum. Nakavt da edebilir tabi fakat brook puanla da Yener bence khanı.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

puanla bayağı zorlanır diye düşünüyorum. çünkü khan, canelo maçında da garcia maçında da ko olana kadar öndeydi.

Tugay Özay
Üye
★★★
Tugay Özay

Kaçırdığınız 2 nokta var.
1 – Kell Brook’un öyle indirici yumruğu falan yok.
2 – Amir Khan çok hızlı. Pek yumruk almaz.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

brook un çok sağlam yumrukları var yanılıyosun

Harun
Üye
★★★
Harun

amir khan çok hızlı aynı zamanda çok sabırsız ve o zayıf çenesiyle maç sırasında çokça kez yakalanır. brook kesinlikle nakavt eder. puana gitme ihtimali yok. üstelik khan uzun süredir antrenman yapmıyordu yeni yeni başladı. maçın ağır favorisi brook

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

khan o çeneyle nakavt olmamayı başaramaz 🙂 bu mümkün değil 🙂 spence o maçta bile inanılmaz yumruklar aldı. hatta maçın özetlerini izle ilk raundlarda en sağlam vuruşları hep brook vurmuştu. spence harbiden sağlam adammış.

Horozkentli
Üye
Horozkentli

Khan namı diğer cam çene boksta yumruk almayan boksör yoktur savunma üstadı mayweather bile sağlam bikaç darbe alırken khanın 1 veya 2 sefer yakalanması durumunda hem yavaşlıcak hemde işi bitecektir

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Asıl senin gözünden kaçmış khan yumruk atarken hızlı bir boksör onlardan kaçarken değil olası bir maçta brook ağır favori spance maçında kaybetmiş olabilir ama spance karşısın da diğer boksörleri de görücez kaldı ki bence brook göz yuvarı sakatlanana kadar gayet iyi iş çıkarıyordu haa bu spance’in galibiyetini değersizleştirmez o gözü en nihayetinde kıran spance ben ikisi arasında amerika da yapılacak… Devamını oku »

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Bu maçı çok uzun süre, heyecanla beklemiştim. Kell brook, golovkinin karşısına çıkmış, iyi bi performans sergilemiş, adeta halk kahramanı ilan edilmişti. Spence jr. Da canavar gibi, herkesi indiren bi yükselen yıldızdı. Ben maçtan önce, Spence jr. İçin erken bi maç olacağını düşünüyordum. Kell brooku yenebileceğini sanmıyordum. Brook, çok teknik, çok akıllı ve sert bi boksör. Spencein işi gerçekten zor olacak… Devamını oku »

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Fizik olarak süperwelter’e daha uygun buluyorum spance jr’ı sağlam vuruyor ama çenesi bence o kadar sağlam değil savunması da yetersiz eğer süperwelter’e çıkarsa ki çıkmaz hiç şansı olmaz caneloyu sarsar, zorlar ama sağlam bir kroşe işini bitirir diye düşünüyorum hoş canelodan gelicek sağlam herhangi bir yumruk herkesi indirir orası ayrı demek istediğim güncel şampiyonlara karşı pek varlık gösteremez. Arafta bir… Devamını oku »