(VIDEO) Kell Brook’tan 70 Kiloya Nakavtlı Merhaba (Sırada Tarihi Unvan Maçı: Wilder vs Ortiz 04:00’te NTV Spor’da CANLI)


Golovkin ve Errol Spence Jr mağlubiyetleriyle kariyerinde sıkıntılar yaşayan ve unvanını kaybeden eski İngiliz IBF yarı orta sıklet dünya şampiyonu Kell Brook, süper yarı orta sıklete geçti ve ilk maçına da memleketi Sheffield’da çıktı.

Brook, Belaruslu Sergey Rabchenko’yu 2. rauntta nakavtla mağlup ederek yeni sıkletine bomba gibi bir giriş yaptı.

 

Boks geceleri birazdan, saat 04:00’te, New York’tan canlı yayınla NTV Spor’da Wilder vs Ortiz WBC Ağır Sıklet Unvan gecesiyle devam edecek.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

7
Yorumlar

5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RomanVolkanKAbout BillionsYasin YavuzyılmazHarun Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Harun
Üye
★★★
Harun

Brook beklediğim gibi nakavtla kazandı. Yalnız bu kadar erken süreceğini düşünmüyordum. Olsun daha iyi, brook için iyi moral olur. gözlerinden yaşadığı sakatlıkları atlatabildiyse kemer kazanır. amir khanla birlikte yıl sonunda britanya’yı sallayacak bir maça imza atabilirler. Uzun bir süre bu maç konuşuldu. khan hearn ile 3 maçlık anlaşma yaptı. son maçında brook’a nakavt olur parasını alır. sonra da ortadan kaybolur.… Devamını oku »

Yasin Yavuzyılmaz
Üye
★★★

kell brook iyi boksör fakat orta siklette golovkin ile dövüşmesi büyük hataydı. 5 yıldızı hakeden biri, 31 yaşında, daha iş yapar.

Harun
Üye
★★★
Harun

Kell brook gibi timer, cesur, teknik, inanılmaz güçlü bir süperstara bu kadar kötü maç ve kariyer planlaması yapılmamalıydı. adamı golovkin’in karşısına resmen intihara sürüklediler. o maçta alacağı hasarı fazlasıyla aldı. spence maçına çıktığında ise golovkin maçında yediği darbelerin hasarı onu mağlubiyete sürükledi. Brook… Üzülüyorum bu adama.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

errol golovkinin kırdığı tarafı değil diğer göz soketini kırdı. yanlış bilen çok var bunu. adamın 2 goz soketıde kırılmıs oldu.

Harun
Üye
★★★
Harun

onu biliyorum zaten. golovkin brook’un sağ göz soketini kırdı. brook çok ağır darbeler yedi o maçta. asıl demek istediğim, diğer göz soketi kırılmasada onunda hasar aldığını düşünüyorum.

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

Brook kaliteli bi boksör ama bu siklette başarı yakalayabileceğini sanmıyorum. Zirveye oynayan hiç bi boksörü yenemez bence. Şampiyonlardan, kell brookla maça çıkana kadar hala şampiyon olarak kalırsa, Sadam aliyi yenebilir belki. Britanyada iyi ilgi görebileceğini düşündüğüm liam smith maçı olabilir. Smithi Yener bence. Başka popüler hiç bi boksörü yenemez bence, bu siklette. Son iki maçta yaşadığı travmayı hala atlatamamış gibi.… Devamını oku »

VolkanK
Üye
★★
VolkanK

Adamım kell brook