(VIDEO) Kell Brook’tan 70 Kiloya Nakavtlı Merhaba (Sırada Tarihi Unvan Maçı: Wilder vs Ortiz 04:00’te NTV Spor’da CANLI)


Golovkin ve Errol Spence Jr mağlubiyetleriyle kariyerinde sıkıntılar yaşayan ve unvanını kaybeden eski İngiliz IBF yarı orta sıklet dünya şampiyonu Kell Brook, süper yarı orta sıklete geçti ve ilk maçına da memleketi Sheffield’da çıktı.

Brook, Belaruslu Sergey Rabchenko’yu 2. rauntta nakavtla mağlup ederek yeni sıkletine bomba gibi bir giriş yaptı.

 

Boks geceleri birazdan, saat 04:00’te, New York’tan canlı yayınla NTV Spor’da Wilder vs Ortiz WBC Ağır Sıklet Unvan gecesiyle devam edecek.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

8 Yorum - "(VIDEO) Kell Brook’tan 70 Kiloya Nakavtlı Merhaba (Sırada Tarihi Unvan Maçı: Wilder vs Ortiz 04:00’te NTV Spor’da CANLI)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Selmanilhan
Üye
Selmanilhan

Oh beee türkiş pavır reklamı olmadan bi video izledim nihayet

Harun
Üye
Harun

Brook beklediğim gibi nakavtla kazandı. Yalnız bu kadar erken süreceğini düşünmüyordum. Olsun daha iyi, brook için iyi moral olur. gözlerinden yaşadığı sakatlıkları atlatabildiyse kemer kazanır. amir khanla birlikte yıl sonunda britanya’yı sallayacak bir maça imza atabilirler. Uzun bir süre bu maç konuşuldu. khan hearn ile 3 maçlık anlaşma yaptı. son maçında brook’a nakavt olur parasını alır. sonra da ortadan kaybolur. khan’dan şampiyonluk beklemiyorum zaten. brook ise kesinlikle ciddi bir şansa sahip.

Yasin Yavuzyılmaz
Üye
Yasin Yavuzyılmaz

kell brook iyi boksör fakat orta siklette golovkin ile dövüşmesi büyük hataydı. 5 yıldızı hakeden biri, 31 yaşında, daha iş yapar.

Harun
Üye
Harun

Kell brook gibi timer, cesur, teknik, inanılmaz güçlü bir süperstara bu kadar kötü maç ve kariyer planlaması yapılmamalıydı. adamı golovkin’in karşısına resmen intihara sürüklediler. o maçta alacağı hasarı fazlasıyla aldı. spence maçına çıktığında ise golovkin maçında yediği darbelerin hasarı onu mağlubiyete sürükledi. Brook… Üzülüyorum bu adama.

Roman
Üye
Roman

errol golovkinin kırdığı tarafı değil diğer göz soketini kırdı. yanlış bilen çok var bunu. adamın 2 goz soketıde kırılmıs oldu.

Harun
Üye
Harun

onu biliyorum zaten. golovkin brook’un sağ göz soketini kırdı. brook çok ağır darbeler yedi o maçta. asıl demek istediğim, diğer göz soketi kırılmasada onunda hasar aldığını düşünüyorum.

About Billions
Üye
About Billions

Brook kaliteli bi boksör ama bu siklette başarı yakalayabileceğini sanmıyorum. Zirveye oynayan hiç bi boksörü yenemez bence. Şampiyonlardan, kell brookla maça çıkana kadar hala şampiyon olarak kalırsa, Sadam aliyi yenebilir belki. Britanyada iyi ilgi görebileceğini düşündüğüm liam smith maçı olabilir. Smithi Yener bence. Başka popüler hiç bi boksörü yenemez bence, bu siklette. Son iki maçta yaşadığı travmayı hala atlatamamış gibi. Biraz çekingen gördüm. Kendini toparlayabileceği bi kaç kolay maç daha yapması gerekiyor bence.

VolkanK
Üye
VolkanK

Adamım kell brook