(VIDEO) Klitschko’nun Bu Sağı Samuel Peter’ı Yatırmaya Yetmiyor


00:12

  Haberle ilgili başlıklar: , ,

  Benzer Videolar

  Benzer Haberler

  64
  Yorumlar

  20 Comment threads
  44 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  24 Comment authors
  RomanKlitsch-K.OUnexpected guestClaymakerVİTALİ Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  U_TOMMY
  Ziyaretçi
  U_TOMMY

  Wladimir Klitshcko`nun sağ direk yumruklarını yiyen boksörlerin çoğu zaten emekli oldu. Cidden çok sert bir yumruk… Yani 225 hatta ne 225`i 230 pound`un üzerinde ki adamları bile sağı ile tek yumruk ile yere serebiliyor. Harbiden son 10 yılın en sert vuran boksörü idi. Ama maalesef abisi kadar sert ve dayanıklı çenesi yok.

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Samuel peter i gördüğümde hep aklıma gelir. Bu adam keşke 90 larda boks yapsaymış. Bazı boksörlerin gölgesinde kalırdı tabi ama bize mükemmel maçlarda izletirdi. Wlad ile yaptığı maçlar zaten 10 numaradır. Hele o kafa arkasına vura vura wlad ı yatırması yok mu 🙂 hatta ilginç bir şey söylüyorum. 90 ların boksörlerine gerek yok. samuel peter şu dönemde formda bir şekilde… Devamını oku »

  AnthonyJoshua K.O
  Üye
  AnthonyJoshua K.O

  Vallaha klitscko kim ne derse desin efsanedir en sert vuran boxörlerin başında gelir yiyenlerin vay haline

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Joshua-wlad maçı öncesi sitedeki ender wlad severlerden biri de bendim. Stili sıkıcı diyenlere karşı bu adamı Savunmaktan gına gelmişti. Fakat ne hikmetse son birkaç aydır wlad efsane, wlad sağı, üffff wlad ın o meşhur sağı, wlad abisinden güçlü, wlad fury karşısında sakattı, joshua karşısındaki wlad en iyi wlad dı falan 🙂 sanırım günümüzde efsane olmanın ilk kuralı joshua ya kaybetmek.

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  klitschko adamım benim. maçların sıkıcı olsada 1 numarasın benim için. emekli olunca kıymetin daha çok anlaşıldı. gerçek bir centilmen, mükemmel bir sporcu ahlakı vardı sende. aslında seninde suçun yok çenen zayıf diye bu taktik ile dövüştün sıkıcı olsada hep kazandın hiç rakip seçmedin. yerin ayrı senin klitschko.

  AnthonyJoshua K.O
  Üye
  AnthonyJoshua K.O

  Doğru kardeşim malesef bazı şeyler bırakınca kaybedince anlıyor insan ama joshuayı bence Joshuyı tanınmasını sağlayan klitscko dur Fury nin tanınmasını sağlayan klitackodur bunları göz ardı etmemek lazım efsanenin değerini bilmek lazim

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Burada çok doğru bir konuya değinmişsin. Yukarıdaki yorumum şahsına değilde biraz genele hitaben olsun 🙂

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  fury maçını kayıp edince çok üzüldü wlad. rövanş maçı için çok çalıştı sonra fury rövanşı olmayınca o kadar çalışma emeğim boşa gitmesin diye tekrardan şampiyon olmak için joshua karşısına çıktı. bizlere çok zevkli mir maç izletti. yıllarca unutulmayacak bir maç. joshua’ya kayıp etsede benim gözümde ve kalbimde kazanan taraf oldu. özledik reisss.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  kanka hayırlı akşamlar . abiside kendiside boks dünyasına isimlerini altın harflerle yazdırdılar hem bokslarıyla hem kişilikleriyle ikiside dört dörtlük insanlardı..sen bakma joshuaya kaybetmesinin sebebi herşeyden evvel kaşının açılmasıydı onun bütün konsantrasyonunu alt üst eden oydu yoksa joshuayıda tarihin karanlığına postalardı kemeride alırdı ama nasip olmadı .. tahminimce fury dönerse bence wladimirde dönebilir gibi geliyor bana

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  Ortiz haberinin altına ali aliyev hocam yorum yazmış.guzel tespitlerde buluñmuş. Artık yazmayacağım demiştim ilk ward-kovalev maçıyla ilgili sakız gibi uzadıkça uzuyor konu ama aliyev hocam yazınca yazma gereği hissettim.maç bittiğinde 8-4 ward aldı demiştim hakemler 7-5 vermişlerdi.kovalev gibi nakavtçı bir boksöre 2.raundda yere düşüp ilk 5raundun sadece 1raundunu alıp ordan maçı çevirmek ward gibi usta bir boksöre aittir.ama maçı mana… Devamını oku »

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Bankacı kardeşim hayırlı akşamlar… tesbitlerin güzel ama biraz sonra burası yine savaş alanına dönecek keşke canelo golovkin maçına felan hiç girmeseydin.. maç bitmiş gitmiş zaten bu saatten sonra yapılacak hesabın kime faydası olacak … kovalev ward canelo golovkin maçları halen daha tartışılıyor sonuç : bir sürü hakaret kırılan kalpler başka bi getirisi yok maalesef … saygılarımla

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  Birde ali aliyev hocam yorumlarını eksik etme.

  conan
  Ziyaretçi
  conan

  Wilderın sağı kliçko yumruğundan daha etkili. Şimdi buna karşı çıkan çok kişi olabilir ama bence böyle.

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Yumruğu yemeden bilemeyiz bence.

  Göz kararı yumruk gücü hesaplamalarına bariz farklar yoksa ben güvenmiyorum.

  Gervonta’nın Loma’nın kendi sikletlerinde vurduğu yumruklar, Rigo’nun horoz siklette vurduğu güç tartışılmaz ama ağır siklette gücüyle ön plana çıkan isimlerin gücü hakkında net bir şey söylemek zor bence.

  Bana kalırsa Foreman en güçlüdür. Dede olacak yaşta jabla adam ko eden bir adam sonuçta.

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  maçtan maça göre değişir, ör: wilderin ilk roundda indirdiği stiverneyi wlad, vura vura 8-9 gibi yatırırdı yani wilderin dengesizliği bu bi anda her şeyi yapıyo anlık, wlad ise disiplinli, yinede wlad daha güçlü vuruyo çünkü, bir boksör sağ yumruğunu vücudunun ağırlığı kadar vurabilir.

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Wilder wlad kadar güçlü sağ direk vuramaz. O fizik farkıyla imkansız gibi. Ama daha hızlı vurduğu için bazen rakiplerini daha hazırlıksız yakalıyor olabilir. Fakat yine de dediğim gibi wladın sağı ile wilder falan kapışamaz.

  CM #obsessed
  Üye
  ★★★
  CM #obsessed

  😀 😀
  reyiz formdasın yine espriler süper 😀

  SAVAGE
  Üye
  SAVAGE

  😀 😀
  reyiz formdasın yine espriler süper 😀

  riddickbowe
  Üye
  ★★★★
  riddickbowe

  Bence ilk klitschko- samuel peter maçındaki samuel peter şimdi dövüşse anasını ağlatır ortalığın joshua,wilder falan hikaye.

  AnthonyJoshua K.O
  Üye
  AnthonyJoshua K.O

  Ahmet kurt eyvallah da klitscko hakkında hiçbir zaman kötü konuşmadım Boca kendini vermiş biri örnek bir sporcu sonuçta herkesi az çok eleştiriyoruz ama sonuçta iyi yönlerinide görmek lazım Wilderıda çok eleştiriyorum ama 18 yaşında boxa başlayan bii daha iyisini heralde yapamazdı

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Senin diğerlerinden farklı olman pek birşeyi değiştirmiyor ki dostum. Bu sitede sırf joshua ile dövüştü diye wlad ı yüceltenler var. Bende bu ufak eleştiriyi onlara hitaben yaptım.

  serhat king
  Üye
  serhat king

  wilder wlad kadar sert vuramıyor.wilderin yumruk konusunda kendisini geliştirmesi gerek.wlad ın wilder gibi savruk veya avuç içi vurduğunu göremezsiniz wladın solları dahi çok ağırdır wlad iyi bir sporcuydu disiplinliydi 41 yaşına kadarda iyi devam etti.
  fury gibi kepaze bir adama yenilmesine üzüldüm.

  Jack Jones
  Üye
  ★★★
  Jack Jones

  ilk maçı peter kazanmıştı ama wlada vermişlerdi peter wladı paspas etmişti.

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Ne biçim maç izliyorsun kardeş ? 3 kere kd etti bir tanesi de faul yolu ileydi zaten.

  klıtschko
  Ziyaretçi
  klıtschko

  Bu yorum ciddimi kardeşim?? Highlightini izleyecegine maçı izlesen böyle yazmassin

  Big George
  Üye
  ★★★★
  Big George

  Kliçko’yu stili zevksiz diye eleştirmek saçmalıktır.

  Adam millet zevkli maç izlesin diye nakavt mı olsun? Eksiklerini en iyi kapatabilen boksörlerden biridir kliçko, boksunu sevmezdim ama bu ona saygı duymayı engellemez.

  Zaten yaptıklarının diyetini Fury’e rezil olarak ödedi. Bu ona yeter.

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  televizyon karşısında krize girecektim yav. fury gardını indirdi wlad ha vurdu ha yatıracak diye 12 raundu geçirmişim 🙂 bazıları fury abartılıyor diyor da wladı böyle çaresiz bırakabilecek kaç boksör olabilir ki. fury gerçekten çok iyi bir boksör.

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Birşey diyeyim mi ? wladimirin eksikleirnden biri bence birazcık tecrübesinide çeşitlilik yoktu, hep aynı rakiplerle tecrübe kazandı, yani bir b planı yoktu hiçbir maçında. Ama şu bir gerçek ki wladimir pulev maçından sonra form kaybediyor bunu birter ben mi görüyorum bilmiyorum fakat jenning maçında bie iyi dövüşmedi, jennings edie chambersten daha iyi bir boksör değildi sadece klitschko gerilemeye başlamıştı.

  klıtschko
  Ziyaretçi
  klıtschko

  Klıtschko efsanedir net.

  Bora Hosoglu
  Üye
  Bora Hosoglu

  Anthony Yiğit’in maçını nasıl izleriz? Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

  Claymaker
  Üye
  ★★★★
  Claymaker

  arkadaş nasıl dayanmış buna

  wladın gözlerindeki korkuya bakarmısın

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Klitschkolar için boksun zevkini düşüren diyenler çoktu zamanında, şindi de ağırsıkletin en kötü dönemini yaşıyoruz diyorlar. İlginç. Aslında Lennox Lewis zamanında Lennoxu da çok sevmeyen ve eleştiren vardı öellikle Vitali maçından sonra bir antipati kazanmıştı.

  Klitsch-K.O
  Üye
  Klitsch-K.O

  Wladın bir eksiklerinden biri de gardını kapatmay ve çenesini omuzlarının arasına sıkıştırıp güçlü kombine yumruklara karşı direnç oluşturamamasıydı. Arada sırada Abraham gibi gard kapatmayı bilmek gerek, ko olmamak için bu taktik wladimirin işine çok yarayacaktı 🙂

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  Earnie denen hayvanla yumruk gucunde bas olcecek adam war mi ki? 🙂

  Mehmet ertem bey su earnie shavers öküzü nün bir kac nakavtini haber seklinde paylaşsada adini bile duymayanlar bilse bu adamin dunyanin en sert vuran boksoru olduğunu. 2 de foreman ‘dır.