(VIDEO) Mayweather-Pacquiao Maçından Bir Kesit


00:13

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

9 Yorum - "(VIDEO) Mayweather-Pacquiao Maçından Bir Kesit"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Social
Ziyaretçi
Social

Floydun birsey yapmayip kazandigi maclardan

Junkie
Üye
★★
Junkie

7 .raunddan sonra manny nin omzuna bakın şişkinlik ve kızarıklık göreceksiniz ikiside fit zamanında karşılaşsalar yine manny i tutardım floydun en az 5 macında uyuyakalmışımdır

Manny Pacquiao
Ziyaretçi
Manny Pacquiao

Ah Manny ah burda bitirecektin Floydu heyecan yaptı burada

About Billions
Üye
★★
About Billions

İki efsane.floyd çok zor anlar yaşar diye düşünmüştüm fakat öyle olmadı Pacman buna benzer bi iki pozisyon daha yakaladı ama guardı dövmekten başka bişey yapamadı.bu maç prime dönemlerinde de yapılsaydı yine floyd kazanırdı, yakın zamanda bi rövanş yapılsa yine floyd kazanır bence.

Mutphy Lee
Ziyaretçi
Mutphy Lee

5-6 sen önce yapılsaydı maç floyd net nakavtla kazanırdı.

ali aliyev
Ziyaretçi
ali aliyev

cok dogru , oazamanlar yapilsaydi mac pacquiao floyd asla yakalayamazdi , bu pozisyonlari bile bulamazdi . Floyd gercekten fizik olarak cok dustu ama yinede rakiplerini zorlanmadan yendi , boyle bir boksor birdaha gelmez.

jackal
Üye
jackal

Milli eğitim bakanı olsam kücücük boyunla yaptıgın o büyük işleri, calısma azmini cocuklara örnek olsun diye ders kitabına koyardım Pacquiao reyis :)))

GGG
Ziyaretçi
GGG

Floyd Mayweather gibi bir boksör birdaha asla gelmez. Mayweather gelmiş geçmiş en iyi boksördür. Tartışmasız!

GGG
Ziyaretçi
GGG

Pacmanla yine maç yapsalar Mayweather yine kazanır. O tüm zamanların tartışmasız en iyisi! En iyilerin hepsini teker teker ve hiç zorlanmadan yendi. Dönüp hepsine baktığımızda, Mayweather için benim bakış açımdan tek bi soru işareti var. DeLa Hoya ile gençken maç yapsa ne olurdu? Bu da cevapsız bi soru olarak kalacak. Bence onu da yenerdi…