(VIDEO) Mikey Garcia, Önce Kendi İniyor, Sonra Rocky Martinez’i İndiriyorHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "(VIDEO) Mikey Garcia, Önce Kendi İniyor, Sonra Rocky Martinez’i İndiriyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Roman
Üye
★★
Roman

eski rocky den eser yok şimdi.. loma nakavt etti bu adamı. performansı düşüşlerdeydi aslında.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

adamın knockdown oluşu bile kalite. yerdeyken hemen köşesine bakması, kendinden emin bir şekilde kalkması, soğukkanlılığı. mikey garcia çok kaliteli bir boksör.

GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

+1

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★
TÜRK OĞLU TÜRK

12 mayıs lomachenko-linares

weta
Üye
★★

ağır sıklet dışında pek boks izlemem lakin garcia’nın yeri ayrı. adam ringde resmen kalitesini konuşturuyor, su gibi akıyor. crawford ile maça çıksa da izlesek.

weta
Üye
★★

bu arada crawford horn’ü mahvedecek. pac’in hakkını yedi horn ve o hakkı crawford eze eze çıkaracak.

Roman
Üye
★★
Roman
bombada bomba cuppada cuppa. loma – linares maçı geliyor beyler. anlaştıkları söyleniyor. yanlış çevirmediyse translate tam olarak böyle. jorge linares: “Vasyl Lomachenko hızlı, mükemmel ve hayranlık uyandıran bir savaşçı, ama Lomachenko eldivenleri giydiğinde ve benimle aynı ringe girdiğinde bu farklı olacak ve bazı şeyler diğer rakiplerine olduğu gibi olmayacak. Vasyl Lomachenko ile her şeyden önce ve her ne pahasına olursa… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman
kell brook vs jermell charlo maçı gündeme geldi. brook maça sıcak baktığını söyledi. “Eğer para konusunda anlaşılırsa, ben her yerde, herkese karşı savaşırım. Gennady Golovkin ile dövüştüm, kimse onunla dövüşemezdi. Hayranlarım beni buraya getirdi ve onlar için en iyi dövüşleri sağlamak istiyorum. Elbette İngiltere’de kavgalar istiyorum. “Carson’daki o gece (Shawn Porter üzerinde IBF unvanını kazanmıştım) geri dönmüştüm. Daha gençken Amerika,… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman

ula noliyor oglım. mikey garcia ve abisi robert garcia. google da robert garcia nın kardeşi olarak danny garcia da gösterilmiş. ama babaları farklı galiba anlamadım moruk olayı ya. kafam karıştı bir bak istersen.

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

bu mayki çok beyfendi bi adam. kişiliğide boksu da 10 numara.
loma martinezi kedinin fareyle oynadığı gibi oynayıp yenmişti. loma tam bir canavar gerçekten.