(VIDEO) Naoya Inoue’den Karaciğere Süper Sol (Ağır Çekim)Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "(VIDEO) Naoya Inoue’den Karaciğere Süper Sol (Ağır Çekim)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
About Billions
Üye
About Billions

Inoue, gerçekten mükemmel bi boksör. Çok teknik, baskıcı ve solak. Bu siklet için çok sert. Boks dünyasında ki bi çok boksör gibi, onunda siklet yükseltmesi gerektiğini düşünüyorum. Featherweighte kadar çıkabilecek kapasitesi var bence. Roman Gonzalezi yenebileceğini sanmıyordum, bu siklette performansı ciddi manada düştü Gonzalezin. O yüzden olası bi maçta favorimdir inoue olur. Yaşı da çok genç. Çok büyük başarılar elde edebileceğini düşünüyorum.

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın

roman ın mı balonu patladı ve performansı düştü. wangek maçnı kazanmasına rağmen hakemlerin karaktersizliğine uğrayan adamdır roman. yapmayın ya roman a da balon diyeceksek kapatalım dükkanı.

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

roman 10 numara boksördür. çok severim kişiliğini ve boksunu ama malesef taylantlı maçını kaybetti. hakemlerin kararı doğruydu. o maçta roman değilde canelo yada floy olsaydı hakemler maçı rakibe vermez di o ayrı mesele ama taylandlı maçı baştan sona önde götürdü. roman 2 veya 3 raund anca almıştır.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Gonzalez balonu mu? Patladı mı? Hemen soğuk suyla duş alıp kendine gel. iyi değilsin kardeşim 🙂

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Estağfurullah ben öyle bişey iddia etmedim

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın
maçı çok net hatırlıyorum ama senin için istatistiklerini koyuyorum, bence çok net roman ın hakkıydı, floyd canelo olsaydı 118-110 verirlerdi zaten. ama şu hali ile 115-113, 116-114 roman a verilmeli idi bu maç. hadi en kötü beraberlik ver de yenilgi ne ya, o zaman da demiştim kan ve knock down bizi yanıltmamalı, romanın hakkını yemişler resmen, birçok yabancı boks sitesinde de haberi var. adam resmen kemerleri için savaştı ve maçı kazandı, ama rekoru aldılar elinden. tüy siklet olunca kimse önemsemiyor herhalde, ağır siklette şu kariyerli birinden şu yumruk istatistikleri ile kemerleri daha da önemlisi rekoru alınsa, yer yerinden oynardı. ki… Devamını oku »
TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

tamamen hırsızlık yapıldı o maçta…yazık oldu roman a