(VIDEO) Roy Jones Jr Efsanesi


Boks tarihinin en büyük efsanelerinden, Amerikalı Roy Jones Jr’ın kariyerinden bazı önemli anlar.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

11 Yorum - "(VIDEO) Roy Jones Jr Efsanesi"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Efsane…

nihat
Ziyaretçi
nihat

ne afsanesi yaw tepesine kus sicsa down oluyordu.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Çocuk falan mısın? Yoksa ergen mi? 40 yaşından önceki halini araştır adamın tysonda yaşlıyken rezil oluyodu. Bence bboksu yaşlanınca bırakmalıydı ama öyle yapmadı. Fakat genç hali tüm zamanların en efsanevi boksörlerinden biri olduğunu direk gösteriyo.

nihat
Ziyaretçi
nihat

kariyer bir butundur.zamani geldiginde birakmasini bilecek.89 tyson vs bruno macindan beri boks takip ederim.ayrica sana sunu soyliyim onun takir takir nakavt oldugu ayni yaslarda vitali geri dønus yapmis ve 5 sene terør estirmistir.

ahmet kurt
Ziyaretçi
ahmet kurt

Altta marvelousun söyledikleri yeterli bence.

Marvelous .
Üye
Marvelous .

middleweight,süper midlleweight, light heavyweight, heavyweight dört siklette dünya şampiyonluğu olan ve sayısız “the ring” maçı kazanan biri efsaneden başka birşey olmaz.

Thettt
Ziyaretçi
Thettt

Roy jones in en iyi boksörlerden olduğu tartışılmaz ama bence Prince naseem hamed gibi efsane yok

Cellat
Ziyaretçi
Cellat
Ya ben anlamıyorum ilerleyen yaşlarda boksörlerin kötü performans göstermesi onları kötü yapmaz bakın bütün mesele potansiyellerde roy jones efsane bir boksor dur potansiyelleri efsane olabilecek duzeyde dır 3 4 sikkette sampiyon olmuş bir boksordur Oscar delehoya gibi jamas tony gibi evendergibi cellat bernd gibi mosley gibi bu bu isimler de son dönemlerinde kaybettiler ama onların potansiyelleri büyük boksor efsane olabilecek… Devamını oku »
David tua
Ziyaretçi
David tua

efsane boksördü roy jones, bence onun en büyük hatasi john ruiz icin agir siklete cikti ondan sora yari agir indi ve ondan performans düsüklügü yasadi

Mike Tyson
Ziyaretçi
Mike Tyson

efsane tyson muhammed ali sugar ray rabınson naseem roy jones belki floyd bu adamlar sıkletlerıne damga vurmus adamlardır.efsane olmaya aday ıse cubalı rodx andre ward golovkin

Cellat
Ziyaretçi
Cellat

Yenilmez calzege cellat bernad jamas tony bunlarda efsane bence