(VIDEO) Rungvisai vs Estrada Maçının Önemli Anları


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "(VIDEO) Rungvisai vs Estrada Maçının Önemli Anları"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
tipitip
Üye
★★
tipitip
Ne zor şu boks severlik… Futbolda bir yenilgi olsa ya hakem penaltı vermemiştir ya da kaleci ahmaklık etmiştir… Ama boksta, yenilginin sebebi anlat anlat bitmez… favori boksör gençken yenilir, tecrübesiz olur… favori boksör tecrübeliyken yenilir, prime dönem olsa rakibin canına okumuştur. Favori boksör yenilir, kesin maç satılmıştır. Favori boksör yenilir, rakibin arkasında federasyon vardır, favori boksör yenilir, rakip streoid canavarıdır, favori boksör yenilir, stili rakibe uymamıştır, favori boksör yenilir, antrenörü değiştermediğinden kaybetmiştir, favori boksör yenilir, rakip şanslı bir yumruk bulmuştur, favori boksör yenilir, juri yumrukları yanlış hesaplamıştır, favori boksör yenilir, rakip hakemleri satın almıştır, favori boksör yenilir, rakip kirli dövüşmüştür,… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

taylantlı roman ı şansa yenmemiş. terminatöör gibi adam helal olsun. estrada da ondan aşağı değildi. keşke bu maçı izleyebilseydik.

Yilmaztas
Üye
Yilmaztas

Entetesandir bu adamin hep kazanmasini istemisimdir calismadan istemeden ve bunlari ahlakli birsekilde yapamazsan ne is yapardan yap basarili olamazsin bu adamda halkin efsanesi rolu hep vardi ve bunu bize gosyerfigi icin herzaman boks severlerin ve rakiplerinin saygisini kazanacaktir iyi bir ornek insan ve sporcu olarak

×