(VIDEO) Sen King Kong’san Ben De Lanet Olası Godzilla’yım!


ortizthompsonfaceoff

Cumartesi gecesi uyku yok! Saat 23:00’den itibaren NTV Spor’da önce Çeçenistan’da Çagayev – Browne WBA ağır sıklet şampiyonluk maçını izliyor, gecenin ilerleyen saatlerinde, 04:00’ten itibaren de Washington’a bağlanıyor ve Ortiz-Thompson ve Ali-Vargas gecesine uzanıyoruz.

Şimdi Luis Ortiz ve Tony Thompson’ın son basın toplantısına bir göz atalım. Her ne kadar karşılaşmada Kübalı Ortiz açık ara favori görülse de, Thompson kariyeri boyunca bir çok maça “underdog” olarak çıktığını ama bahis şirketlerini hep yanılttığını, kendi memleketinde çıkacağı bu maçta da seyircisine karşı rezil olmayacağını, Ortiz’i nakavt edeceğini iddia ediyor ve şöyle diyor:

“Sen lanet olası King Kong’san, ben de lanet olası Godzilla’yım!”

01:29

Unutmayın! Cumartesi gecesi önce 23:00’da Çeçenistan’da Çagayev vs Browne, 04:00’te Amerika’da Ortiz vs Thompson! Sadece bu 2 maç da değil. Çeçenistan’da Tyrone Spong sahne alırken, Amerika’da da WBO yarı orta sıklet dünya şampiyonluğu için Sadam Ali ve Jessie Vargas karşı karşıya geliyor. Bu müthiş boks gecesi pazar sabahına kadar sürecek.

Sakın kaçırmayın!

İŞTE YENİ VERSİYON ÇEÇENİSTAN – WASHINGTON TANITIMI :


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "(VIDEO) Sen King Kong’san Ben De Lanet Olası Godzilla’yım!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Bozoğlu
Ziyaretçi
Bozoğlu

Uyku yok boks şöleni var favorim ortiz ve chagaev ama Lucas süprizi yapabilir

Mihriban joshua
Üye
Mihriban joshua

Izlemeyi isterdim ama universite sinavina 1 hafta kala bunu yapamam.tamam boksu ozellikle de joshua yi siki takip ediyorum ama o kadarda fanatik degil yani .artik videolardan ve sitedeki haberlerden ogrenirim

Marvelous
Ziyaretçi
Marvelous

Tony çok konusuyon King Kong mundar edecek seni ne yazık ki:) chagaevin de işi çok zor. Tecrübesi en büyük avantajı fakat lucas çok güçlü, ko veya tko bir galibiyet gelebilir. Yanılırım umarım.