(VIDEO) Shannon Briggs Doping Testi Pozitif Çıkan Lucas Browne’la Böyle Dalga Geçti


briggs-browne

WBA ağır sıklet şampiyonluk kemeri için Avustralyalı Lucas Browne ve Amerikalı Shannon Briggs’in ringe çıkması beklenirken, geçtiğimiz günlerde Browne’nın doping kontrollerinde (aynı yıl içinde ikinci kez) yasaklı maddeye rastlanması sonrası maçı akıbeti belirsiz hale gelmişti.

İşte Shannon Briggs de bir video çekerek bu duruma gönderme yaptı ve Browne’nın kendisinden korktuğunu bu yüzden doping yaptığını, artık kemerin kendisine ait olduğunu, onu en kısa sürede kazanacağını iddia ederken, Browne’la da kendine has tarzı ve yeni “Champ” şarkısıyla böyle dalga geçti.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

11 Yorum - "(VIDEO) Shannon Briggs Doping Testi Pozitif Çıkan Lucas Browne’la Böyle Dalga Geçti"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz

son günlerde hiç haber yapılmıyor halbuki joshua maçına da az kaldı normalde 893654 tane haber yaparlardı joshua maçına yaklaşırken. site yönetimi tatile mi çıktı ward kovalev maçından sonra yoksa hayırdır

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

bak inanmazsın ama yemin billah bende onun olduğunu biliyodum asıl size belli etmemek için ortalığı karıştırmamak için sustum 😀 yalnız soner kanka oldu adamla hakikaten 😀

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

sergey kovalev nickli herifin karşıyakalı olduğunu ilk ben anlamışımdır emin olun.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

tamam kırda piknik yaptığımız doğrudur ama bende ilk yorumunda onun olduğunu anladım ciddi söylüyorum 🙂

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Briggs bu kemeri alacam diyor ama sorun bu kemeri kime karşı alacan o muamma.bu kişi ortiz mi haye mi olacak.

Umut
Ziyaretçi
Umut

Şimdi de lucas browne’ a sardı 😀

Gökhan Sebilci
Üye
Gökhan Sebilci

shannon boksu birakmadan once bir kez daha sampiyon olacaksa, bu sampiyonlugu ustinov, lucas gibi isimlere karsi kazanabilir. artiz ve haye ile mac yaparsa acikcasi ben sansinin cok az oldugunu dusunuyorum. wba listesi gercekten copluge benziyor. ustinov, oquendo, lucas, fedesov, charr, guillermo jones… bunlarin disinda dragon king, trevor bryan, jarrell miller, pulev, chisora, david haye gibi isimler var.

hak yemeyi misyon edinmis, ikiyuzlulukte master yapmis, dopingcilere canli kalkan olmus, yillarca federasyonunun kemerini belinde tasimis olan elit kategori sporcunun emekliligini firsat bilip meydani bos bulan ve bu boslukta dopingciyi kemer macina cikarmak icin yirtinan gilberto mendoza gibi bir kuklanin federasyonundan bir halt olmaz.

Uğur mehmet birdoğan
Üye
Uğur mehmet birdoğan

ilk başlarda çok dalga konusu oldu ama hırsla ve istekle kemer maçına çıkmak için bir yerlerini yırtı( fiziksel olarakta o yaşta form tutmanın hiç kolay olduğunu düşünmüyorum ) . bu sikletin iyilerine karşı elbette şansı çok az ama şans verilmesini istediğim bir adam shannon briggs . kendini pazarlamayı çok iyi başarıyor , günümüz boksörleri gibi önceden ezberletilmiş cümleleri kurmuyor , aklından geçeni söylüyor , tek eksisi çok fazla LET’S GO CHAMP! demesi .

yakın
Ziyaretçi
yakın

gökhan sebilci kardesımın yorumuna katılıyorum. haye de bu sefer fırsatı kacırmak ıstemıycektır. guzel mac olur brıggs ıle brıggs ya ko eder baska turlu sayıyla cok ama cok zor bakalım umarım olur bu mac

Tamer
Ziyaretçi
Tamer

Briggs dede artık tak etti ben senle maça çıkacam gel gel bekliyorum:)

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

04/03/2017 DAVİD HAYE-tony bellew maçı ilan edildi.