(VIDEO) Spence ve Peterson, Easter Jr ve Fortuna Pazar 21:30’da TV8,5’taki Çifte Unvan Gecesi Öncesi Böyle Yüzleşti


Pazar akşamı 21:30’dan itibaren TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan Errol Spence Jr vs Lamont Peterson IBF yarı orta sıklet unvan maçı ve aynı gece gerçekleşecek olan Robert Easter Jr vs Javier Fortuna IBF hafif sıklet unvan maçı öncesi boksörler maç öncesi son basın toplantısında işte böyle yüzleşti.

00:28

Boksörlerin tartıya çıktıkları anlar da yarın gün içinde sitemizde olacak.


Benzer Haberler

Yorumlar

31 Yorum - "(VIDEO) Spence ve Peterson, Easter Jr ve Fortuna Pazar 21:30’da TV8,5’taki Çifte Unvan Gecesi Öncesi Böyle Yüzleşti"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG44
Üye
★★
GGG44

erol spence için cok kolay bi rakip eski sampiyon olsa bile.

Kağan Zeyrek
Üye
Kağan Zeyrek

Errol favori olsa da lamont her zaman herkesi yenebilecek bir boksördür.maçta %20 şansı var.

Kağan Zeyrek
Üye
Kağan Zeyrek

Robert easter jr. Zor bir secim yapmış.javier fortuna Jason sosa maçında iyi goturdugu maci kaybetti.ondan sonraki süreçte iyi maçlar çıkardı.ama Robert easter jr.uzakdan döverek maçı alacaktır.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
bana sorarsanız lamont peterson ile dövüşmek errol spence için neredeyse kell brook maçı kadar önemli. karşısında felix diaz ı yenmiş, danny garcia gibi bir boksörle kafa kafaya dövüşmüş ve bence prime dönemini yaşayan iyi bir boksör var. peterosn u biraz inceleyelim. bence 2014 e kadar dövüşen peterson ile sonrası birbirinden biraz farklı. eski peterson birçok rakibinden daha uzun ve daha… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman

Peterson, felix diaz mac sonucu bir skandaldır. Ayrica garcia ve porter, spence ile kirisabilir demissin. Ama thurman da ikisinden geri kalir yanı yok. Garcia yi kac kere sallamisti.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
thurman çok tehlikeli kroşeleri olan bir boksör. ama dikkat ettiysen uzun süreli kırışmalar yaptığını göremezsin. birkaç kombinasyon yapar ondan sonra ringi turlamaya başlar. hemen her maçta böyledir. garcia maçının ilk raundlarında rakibinin gözünü korkutmak için yakın dövüşe biraz daha fazla girdi ama genel anlamda kırışmalardan kaçınan bir boksör. bunu yazarken benimde aklıma thurman geldi. ama bence thurman spence ile dövüşürse… Devamını oku »
About Billions
Üye
★★★
About Billions

Ben felix diaz maçını berabere sonuçlamıştım. Çok yanlış bi karar olduğunu düşünmüyorum.

GGG44
Üye
★★
GGG44

about ve ahmet kurt size bi soru soracagım canelo larayı puanla yendimi? bence lara kazandı sizce maç içinde atılan yumruk sayısımı yoksa hakemleri etkileyen yumruklarmı önemli puanlama kıstası nedir bi acıklayın bilelim yanlışımız varsa düzelsin…

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
açıkçası ben maçı hangi boksörün şekillendirdiğine özellikle dikkat ediyorum. maçı kontrolü altında tutan, istediğini yapabilen boksör ortada geçen bir raund içerisinde 1 adım öndedir(benim gözümde). bunun dışında isabetli yumruğa da fazlasıyla dikkat ediyorum. güçlü veya daha etkili yumruklar vurmanın benim için pek bir anlamı yok. tabi zayıf yumruklar vuran kişi de bu işi abartmamalı. periban avni maçında yumruk mu atıyor… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

bu arada about billions a katılıyorum. ortada geçen bir maçtı. beraberlik doğru karar olabilirdi ama peterson bence bir tık daha öndeydi.

About Billions
Üye
★★★
About Billions
Bence maçı lara kazandı. Hem de güzel bi şekilde. Puanlama konusunda kıstas alınan durumlar, seyirciye göre değişebilir bence. Hakemleri etkileyen yumruklar ve isabetli yumruk sayısı, yakın geçen maçlarda etkili olur bence. Çok yakın geçen bi maçta, daha teknik, daha yaratıcı işler yapan boksörler, benim için bi adım öndedir. Yumruk atma odaklı bi sonuca varmanın, boksta çok etkili olduğunu düşünmüyorum. Tabi… Devamını oku »
GGG44
Üye
★★
GGG44

teşekkür ederim zaman ayırıp cevap yazdıgınız için.. güzel yorumlar olmuş..

GGG44
Üye
★★
GGG44

bu gün kitap okumam bu yazıdan sonra telefonda insan zorlanıyor ama güzel yazı olmuş ahmet eline saglık. roman zaten porter ve garcia ile kırışabilir iddaasında bulunan ahmet thuormanı olaya katmaması normal thurman bu ikisini zaten yendi…

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

teşekkür ediyorum dostum. yalnız thurman bu adamları kırışarak değil ring ve boks zekasını kullanarak yendi. benim demek istediğim kısa süreli kırışmaların hepsinden spence karlı çıkar değil. thurman zaten stil olarak kırışarak dövüşmüyor ki. maç esnasında birkaç yumruklu kombinasyon yapıp hemen bırakıyor. thurman spence ile dövüşse kırışarak yenmez. diğer maçlarındaki gibi ara ara kırışsa bile bunu 12 raund boyunca yapmaz.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

ıago kiladze isimli boksöre de baktım. yumrukları hızlıymış. fiziği de hoşuma gitti. eğer biraz dayanıklıysa adam kownacki ye zor anlar yaşatabilir.

Antiwilder
Üye
★★
Antiwilder

Sanmiyorum zor anlar yasatacagini.cruiserdan gelme bi adam.kownacki dogal bir agir siklet.arada bayagi guc farki var.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

uzaktan direkleriyle belki sıkıntı çıkarabilir diye düşünüyorum

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Errol “limitsiz” spence jr, zaman geçtikçe sırayla herkesi indirecek. Adamın reach mesafesi ve zamanlaması muazzam. Bu çocuğu izlemeye doyamıyorum. Ringte Köpek balığı gibi bir his veriyor rakiplerine.

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Ayrıca şunu eklemek istiyorum bu çocuğun sabit bir stili yok. Örnek verecek olursam “golovkin ya da klitcskho” gibi boksörler, kendi tarzlarını rakip kim olursa olsun kabul ettiren bir yapıya sahipler. Errol spence jr ise maç içinde çoğu zaman rakibe göre bir dövüş tarzı belirliyor ve de deyim yerindeyse kabuklarını acımasızca kırıyor.

Kızılderelı
Üye
★★
Kızılderelı

Güzel maçlar
Pazar günü maç saatine kadar boks haberleri ve bu site yasak
Malum sonuç bilinince pek zevki kalmıyor
Tabi asıl maçlar ufc de
Pazar akşam 21.30 başlayıp gece 2,30 da ufc dahil maçlar bitmiş olur
Sanırım uyarılar faydalı oldu artık ufc maçları pazar gece 12 veya 12.30 da başlıyor

VolkanK
Üye
VolkanK

Spence petersonu pek zorlanmadan yenecektir. Maçın başı biraz sıkı geçer ilerki roundlarda bady shotl ağırlıklı devam eder tahminim 9-10 civarı tko

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

lamont 1 yıldan fazla bir süredir maç yapmıyor errol maçın favorisi ama belli olmaz bir sürprizde yaşayabiliriz uzak bir ihtimal de olsa

Harun
Üye
★★
Harun

lamont peterson spence’den alacağı bodyhotlara alışmak için özel antrenman yapıyor. antrenörü karnına büyük toplarla darbe vuruyor. çok akıllıca bir hamle yaptılar. spence kafaya vurmasının yanı sıra vücuda attığı darbelerle rakibin kondüsyonunu mahvediyor. spence’nin güçlü yumrukları nakavtı getirir.

Harun
Üye
★★
Harun

Brook’un canını yakmış spence bu sikletteki herkesi nakavt edebilir. gerçekten çok beğendiğim bir boksör. favori boksörlerim arasında yer alıyor. brook gibi güçlü bir adamdan sert yumruklar aldı ayakta durmasını bildi. hızı iyi, gücü iyi, boy ve uzanma mesafesi iyi. yetenekli bir boksör

About Billions
Üye
★★★
About Billions
Yeni yılın güzel ilk boks gecesi bence. Çok güzel maçlar var. Marcus brownenun biraz daha iyi bi rakip seçmesini isterdim. Bütün federasyonlarda iyi bi sıralama yakaladı. Yakın zamanda bi kemer maçına çıkabileceğini sanmıyorum. Siklet, bi hayli karışık durumda çünkü. Kesinleşen bazı maçlar ve hayata geçmeyi bekleyen bazı maçlar var. Browneu biraz daha bekletirler sanıyorum. Browne, hızlı, atletik, solak ve çok… Devamını oku »
hacı
Üye
hacı

sonucu kestirmek zor sanki errol bi tık önde maçın seyir zevki iyi olsunda gerisi pekte önemli değil

kağan
Üye
kağan

maç canlı mı arkadaşlar bilen varsa lütfen cevap versin

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

banttan

kağan
Üye
kağan

yav bu nedir arkadaş canlı vermiyorlar bi de sayaç koyuyorlar banttan internetten de izleriz. peki ahmet hocam canlı nerden izleyebiliriz ?

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

errol spence orta siklette canelo ile dövüşebileceğini söylemiş. valla karbonat erol delikanlı adam. yapar mı yapar.

VolkanK
Üye
VolkanK

Erol’un çenesi caneloya dayanamaz brook maçının ilk roundlarında fazlasıyla etkilendiğini gördüm.