(VIDEO) Tarihi Maçta Thomas Hearns Roberto Duran’ı BayıltıyorHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

31 Yorum - "(VIDEO) Tarihi Maçta Thomas Hearns Roberto Duran’ı Bayıltıyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

Hearns, duran, hagler ve leonard. Bu admlar gibisi bir daha gelmez.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

duran’da herarns’ı bayıltan İron barkley’i bayıltıp kemeri geri kazanmıştı..Duran, Many pakiao’nun düz gard versiyonu gibi..ikisi de 28 yaşında olsa ve 69 kilo da ringe çıksalar ne maç olurdu..

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

O nasil bir sağdi ya düşman başına onu ben yesem %80 bitkisel hayata geçerdim

doctor1984
Üye
doctor1984

Jeneriklere geçen bir nakavttır. 10 seneden uzun bir zamandır en iyi nakavtlar listesinde görüyorum. Bir diğer efsane jenerik nakavt mercer vs morrison maçıdır

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

morrison-ruddock nakavtı da efsanedir. özellikle david tua, mike tyson ve ray mercer in tüm nakavtları izlenmeye değer.

doctor1984
Üye
doctor1984

Evt Ahmet kardeşim o maçtaki knock downda jeneriklerde sık kullanılır.ray mercer özellikle sağı solu belli olmayan çok tehlikeli bir boksördü. Lennoxla başa baş maç yapmıştır

Big George
Üye
Big George

Duran muazzam bir boksör ama stilini nedense bir türlü sevemiyorum.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Önce Golovkin sonra Canelo gelecek. Ve bunun hiçbir önemi yok!

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt
https://www.youtube.com/watch?v=PiMLt2oSRaQ eski boksörlere merakı olanların şiddetle izlemesini tavsiye ederim. foreman ayısını 4 dakika içerisinde tanıyabilirsiniz 🙂 muhammed ali ve mike tyson gibi boksörler bile 3.5 yıllık bir aranın ardından büyük performans kaybı yaşıyor. bu adam 28 yaşında boksu bırakıp 38 yaşında geri döndü. 46 yaşına girmesine 2 ay kala dünya şampiyonu oldu. 10 yıl ara verip böyle bir dönüş yapmak.… Devamını oku »
Burak Yurtsever
Üye
Burak Yurtsever

dostum bir solukta izledim , nefis bir video,teşekkürler. umarım günümüz ağır sikletlerinden joshua’yı wilder’ı bu gezegene daha önce hiç uğramamış boksörlermiş gibi anlatırken bir nebze de olsun foreman’ı hatırlıyoruzdur hepimiz.

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

Teşekkür ederim burak kardeşim çok doğru bir noktaya değinmişsin

Big George
Üye
Big George

Bir gecede beş maç yapmışlığı var reisin ortalama rakiplere karşı. Muhammed Ali’nin yarattığı moral bozukluğu ve artan yorgunluk ile Wilder vari dövüşmeye, saçma hareketler yapmaya başlamış lakin o yarı trans haline rağmen Wilder’dan daha teknik bir şekilde dövüşmüştü. 😀

Big George
Üye
Big George

neden bilmem ama ben yaşlı foreman’ı daha çok seviyorum, tank gibi ezip geçen bir yapısı vardı, adama vuruyorsun bırak sallanmayı kafası oynamıyor, yumruğu alsa bile tepkisiz, sanki sinek ısırmış gibi adamı.

Genç ile yaşlı foreman arasında ilginç farklılıklar var, yaşlı hali ilginç bir boksör. En büyük hayallerimden biri bir gün Foreman ile mangal yapmak.

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

Son cümlene bayağı bi güldüm dostum 🙂 güzel bir hayal

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

foreman gerçekten muzzam bir bir boksör. o nasıl vuruşlar öyle adamın ölmemesi mucize gibi. bu yumruklar var ya godzillayı bile yıkar 🙂 geçenlerde eski maçları izliyorum foreman-freizer maçını izliyorum. ulan freizin dumanını atıyor ya 🙂

ömer uzel
Üye
ömer uzel
Foreman Moorer’ı nakavt edene kadar bence 9 raundun tamamını kaybetmişti.Moorer yere düşünce bir an kalkmak istedi o an teddy atlas’la göz göze geldi..Çok üzgünüm tükendim der gibi baktı..Bence o bakış maçın önüne geçti..Mercer’in Morrison’u, Morrison’un Ruddock’u, Bentt’in Morrison’u, Holyfield’in Adelson Rodriguez’i, Rahman ve Lewis’in birbirlerini, Tua’nın John Ruiz’i, İbeabuchi’nin Byrd’ı, Tyson’un Holmes’i, lewis’in ruddock’u, bruno’yu ve briggs’i ettiği nakavtlar ilk… Devamını oku »
Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Bu dortlunun maçları hagler leonard duran hearns 4 ude efsane müthiş boksörler siralama yapcak olursak
Leonard>Hagler>Hearns>Duran olurdu

ömer uzel
Üye
ömer uzel

kardeşim bence Duran hepsinden daha iyiydi..Bence Duran,leonard,hagler ve hearns..Duran diğer üçünden yaş olarak bayağı büyük..Ona rağmen bu maçtan sonra herans’ı iron barkley nakavt etmişti, duran ise o barkley’i 1989’da 38 yaşındayken nakdavn ederek yenerek 4. farklı sıklette ki şampiyonluğunu kazanmıştı..

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Karşılaştığı dönemlerdeki performansa göre siraladim duran yaşı itibariyle biraz daha geri kaldı . 3 unede yenildi

About Billions
Üye
★★
About Billions

Golovkin hepsini nakavt ederdi.

Don King
Üye
Don King

Ciddi misin?

About Billions
Üye
★★
About Billions

Değilim tabi ki 😀 .

GGG
Üye
★★
GGG

TRT belgeselde rus sporcuların doping dosyaları hakkında belgesel var, izlemenizi tavsiye ederim

GGG
Üye
★★
GGG
Rus atletlerin neredeyse tamamı doping yapmış. Hepsi belgeli. Üstelik Rusya anti doping ajansı yapılan dopinglere göz yummuş. Rusada yetkillisi diyor ki; “her zaman milli çıkarları (başarıları) göz önünde bulundurmalıyız. Bu nedenle testlerden bir süre önce sporculara haber veriyoruz” Tam bir facia. İtirafları yapanlar Rus sporcular. Bakanlıklar ve anti doping ajansları göz yummuş. Sporcuların nerdeyse tamamı doping yapmış. Eğer test yapılmadan… Devamını oku »
Harun
Üye
★★
Harun

güzel bir yorum yapmışsın. doping konusunda kafam karışıktı. artık emin olabileceğimiz bir kanıtımız var.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

bu maçtan sonra da ıron barkley herarns’ı da bayıltmıştı..Duran ise 1989 da 38 yaşındayken, iron barkley’i bayıltıp kemeri geri kazanmıştı..Duran 4 ayrı sıklette şampiyon olmuş gerçek bir efsaneydi..Many Pakiao’nun düz gard versiyonu..

önder
Ziyaretçi
önder

Leonard digerlerındennbır gomlek ustundu

Burak Yurtsever
Üye
Burak Yurtsever

benavidez,gavril maçını split decision ile kazanmış. iki hakem 117-11 ve 116-112 benavidez’e diğer hakem 116-112 gavril’e vermiş. gerçekten inanılmaz ve komik. bu arada gavril’in floyd’un, benavidez’in de al haymon’un boskörleri olduğunu hatırlatayım. şimdi maçı izleyeceğim.

About Billions
Üye
★★
About Billions

maçı bu sabah izledim. spoiler vermiş gibi olmayayım ama benavidez, berbattı. ilk kez konsantre bi maçını izledim ve hiç beğenmedim. umarım maç hakkında başlık açılır da, detaylı sohbet edebiliriz 🙂 .

Harun
Üye
★★
Harun

önce golovkin, sonra alvarez bu kesin bir bilgi şüphe etmeyin

Harun
Üye
★★
Harun
foreman en çok hayret ettiğim boksör. vücudunu fazla kullanmadan kolunu sallayarak yumruk atıyor. rakibi paramparça ediyor. böylesine güç çok ilginç. hala anlam veremiyorum. nasıl olabilir? acı kuvvet, insanüstü güç tam olarak bu. günümüz boksörlerle bu adamları kıyaslarken 1000 kez düşünün. o günkü şartlara rağmen günümüz boksörlerinden çok daha güçlü çok daha teknik ve çok daha mükemmellerdi. böylesine bir adamı nakavt… Devamını oku »