BoksBoks VideoFight TV

(VIDEO) Unvan Gecesi Öncesi Boksörler Tartım Verdi. Kim Kiloyu Tutturamadı? (Cumartesi 22:00 TV8,5 Canlı)


8nisan-tarti

8 Nisan Cumartesi akşamı saat 22:00’den itibaren İngiltere’den canlı yayınla TV8,5 ekranlarında yayınlanacak Manchester boks gecesi öncesi boksörler tartıya çıktı.

Gecenin ana maçında WBO hafif sıklet unvanı için ringe çıkacak olan İngiliz boksör Terry Flanagan 61,03 kg, Rus rakibi Petr Petrov ise 61,06 kg şeklinde tartım verdi ve her iki boksörün de kiloyu tutturmasıyla karşılaşma unvan maçı olarak tescillendi.

İşte Flanagan ve Petrov’un tartıya çıktığı o anlar:

00:59

  Gecenin ikinci ana maçında ringe WBO süper yarı orta sıklet geçici unvanı için çıkaca boksörlerden Liam Williams 68,9 kg gelirken, Liam Smith ise tartıda 70,8 kg geldi ve 69,85 kg olan süper yarı orta sıklet limitini tutturamadı. Kiloyu tutturması için 1 saat süre verilen Smith tartıya geri dönmeyince karşılaşmada unvanın sadece Liam Williams için ortada olacağı açıklandı.

  İşte o Smith ve Williams’ın tartıya çıktığı anlar:

  01:00

   Gecenin diğer önemli karşılaşmalarında ringe çıkacak olan ağır sıklet boksörlerden Damien Dubois 104,9 kg, Marcus Kelly ise 111,6 kg gelirken, ilk profesyonel maçına çıkacak olan 2012 ve 2016 Olimpiyat şampiyonu Nicola Adams 51,6 kg, Arantinli rakibi Virginia Noemi Carcamo ise 51,3 kg şeklinde tartım verdi.

    


   0 0 vote
   Article Rating

   Fight Club

   For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

   İlgili Makaleler

   Abone ol
   Bildir
   5 Yorum
   En Eskiler
   En Yeniler En Beğenilenler
   Inline Feedbacks
   View all comments
   Luis Ortiz
   Luis Ortiz
   4 yıl önce

   david allen – david howe maçının tartısını izleyin kesinlikle d.allen ilginç trollemiş 😀

   Ustad ali
   Ustad ali
   4 yıl önce

   Lomachenko macinin haberi yapilacak mi?maç verilecek mi?bi aydinlatirsaniz sevinirim.

   Arsenik Cemal
   Arsenik Cemal
   4 yıl önce
   Reply to  Ustad ali

   Maç verilmeyecek ama inşallah haberi yapılır. Aslına bakarsan benlik pek bir sıkıntı yok. Usyk ta lomachenko da kendilerini çok fazla zorlayabilecek potansiyelde rakipler seçmemiş. O gecede canlı izlemeyi tek istediğim gvozdyk-yunieski gonzalez maçıdır. İnanılmaz zevkli ve çok sert bir maç olacak. %100 eminim…

   Ustad ali
   Ustad ali
   4 yıl önce
   Reply to  Arsenik Cemal

   +1 ylniz loma ringde tek başına dolassin yine izlerim ahmet kurt (:

   About Billions
   About Billions
   4 yıl önce

   Williamsın kazanacağını düşünüyorum. Smith bu maçı da kaybederse Popülaritesi kalmaz, kazansa da zaten eline bi şey geçmeyecek. Kazanan büyük ihtimalle cottoyla yapar. Canelonun bu siklete döneceğini sanmıyorum. Flanagan da kazanması halinde kemer birleştirme maçı yapmalı bence artık. Gözünü lomachenkoya dikmiş gibi görünüyor. Lomanın flanaganla maça çıkacağını sanmıyorum. En azından yakın zamanda.

   Başa dön tuşu