(VIDEO) Vitali Klitschko-Kevin Johnson Maçında Mayweather Esintileri


00:12

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

37 Yorum - "(VIDEO) Vitali Klitschko-Kevin Johnson Maçında Mayweather Esintileri"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Her, olmadı bir daha vur dediğinde daha iyi vurmuş Vitali 😀

ömer uzel
Üye
ömer uzel

Gelmiş geçmiş en büyük 10 boksörden birisidir ağır sıklette bana göre..Joe Louis, Marciano, Ali, Foreman, Holmes, Tyson, Holyfield, Lewis, Bowe, ve Vitaly…Tüm yetenekleriyle belki de gelmiş geçmiş en büyük olabilecek İke İbeabuchi de Cris Byrd maçlarından sonra hapishaneye girerek, bu fırsatı kaçırdı..

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder

bu maçın ud ile bitmesine ayar olmuştum
k.j ın bu şaklabanlıklarını Vitali ko yaparak cezalandırmalıydı.
çok bekledim ama olmadı

ömer uzel
Üye
ömer uzel

jashua’nın yumruk gücü 10, vitali’nin ki 8, johnson’un çene gücü de 9…Vitali çok büyüktü ve neredeyse yenilmesi imkansızdı..

conan
Ziyaretçi
conan

Joshuanın hiç tek yumrukla yıktığı bir boksör var mı? Joshuanın kombinasyonu kuvvetli, tek yumruğu hiç bir zaman bir wilder kadar kuvvetli değil.

dogannn
Üye
dogannn

Vitali o kadar büyük boksör ki bugün geri dönüyorum dese ve unvan maçına çıksa tekrar kazanırsa şaşırmam.

dogannn
Üye
dogannn

Yumruk gücünde wlad in üzerine adam tanımam son dönemde. Sağlam sağı inanılmaz kuvvetli.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Sağı boks tarihinin en sağlam sağlarındandır heralde

Bankaci
Üye
★★
Bankaci

Vitali işte bu yüzden efsane değil benim için.garantici dovusuyordu.kardesini anlarim çenesi zayıf ama kardesim senin çene demir gibi neden korkuyorsun vur indir.wlad,vitali bu yüzden efsane değiller benim için.yerine göre gözü kara olmak lazım.

Deontay_Wilder
Üye
★★
Deontay_Wilder
öyle diyorsun da Vitali kariyerini nerdeyse yumruk almadan tamamladı bir kaç maç dışında adam ben boksu bırakınca da önümde bir hayat olacak ve ben bunu yaşayacağım diyor ali maçlarında ne yapıyordu rakiplerine ilk önce kendisini dövdürüp onları yorup sonra kendisi yorulan rakipleri darmaduman ediyordu tabii fazla yumruk alan ali Parkinson hastası oldu ve hayatının büyük bir kısmını bu hastalıkla kafası… Devamını oku »
Bankaci
Üye
★★
Bankaci

Dostum istersen araştır agirsiklet tarihinde en az yumruk alan Boksör Ali’dir.eger ara vermeseydi döndükten sonra yediği yumrukları da yemezdi.

Hastalık Allah tan .yapacak bir şey yok.onun imtihanida oymus.vucut Allah in sen kiracısın.kiraci nasıl eve iyi bakmak zorunda sende vücuduna iyi bakmak zorundasın o ayrı mevzuu.

Bankaci
Üye
★★
Bankaci

Su da var vitali su an sağlam dönsün joshuayi wilder i Parkeri kısacası kemer sahiplerini kemersiz bırakır o ayrı.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Demek ki efsane işte 🙂 bence bu saatten sonra dönemez ama en iyi halini zorlayabilecek bir boksör bile günümüz ağırsikletinde yok.

Bankaci
Üye
★★
Bankaci

Yenmekle efsane olunmuyor ki.

birde yenmesi onun iyi olduğuna ama asıl rakiplerinin kötü olduğuna işarettir Ahmet kardeşim.

Bankaci
Üye
★★
Bankaci

Eğer wlad birazcık gözü kara bir Boksör olsaydı joshuayi en kötü 6.raundun sonunda indirirdi hadi bilemedin 10.rauntta ama yapamadı işte bu yüzden yenildi.
Yerine göre tedbir iyidir ama kahramanları veya efsane olmak istiyorsan basiretli cesaret lazım insana Ali gibi.

serhat king
Üye
serhat king

+1

BAŞROL
Üye
BAŞROL

o çene wladda olduğu müddetçe saldırgan dövüşmemesi kadar doğal birşey olamaz. Yıllarca sikleti domine eden wladimir bu garanticiliği sayesinde efsane oldu. Her ne kadar grogi duruma düşürsede rakiplerini alacağı ters bir yumruk onu daha farklı noktalara götürebilirdi. fakat joshua maçında üzerine gidebilirdi o da ayrı bir konu.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

yahu dostum joshua ayakta duramıyordu birde ters yumruk riski mi olacak? adam birkaç raund kendine gelemedi.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Vitali burada yaşlıydı onur kardeş aklını çalıştır. Genç olsa zaten ko ederdi affetmezdi bu ineği. Ama şunu da belirteyim yaşlı haliyle bu maçta 1000 den fazla yumruk attı. Joshua 350 yumruk salladı diye wlad maçında ayakta zor duruyordu. Bilmem anlatabildim mi? Vitaliyi küçümsemeye kalkma çünkü joshuanın vitali seviyesine ulaşması imkansız. Vitali joshuanın her türlüsünü yenerdi.

Vitali>wlad>joshua 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt
Nasıl birşey yapamadı? Joshua knockdown pozisyonuna kadar doğru düzgün kaç yumruk vurmuştu hatırlıyomusun? Wladın en azından bir kaç tane etkili sağ direği vardı. Sol direğiyle joshuayı içine sokmadı. Boks yaparak wladı yenemeyeceğini anlayan joshua sağlı sollu saldırarak gençliğinin verdi gücü ve enerjiyi avantaj olarak kullandı. Buna rağmen nefesi kesildi, tükendi. Vitali yumruk gücünden ziyade rakibine yumruk yağdırarak nefes aldırmayarak onları… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Cevabım görünmedi. sinirlerin bozuldu zaten yorumum görünmeyince bana bişeyler oluyor. Kusura bakma bir kez daha yazamam. Ama özetle belirteyim genç vitali karşısında ne chisora ne kevin johnson nede joshua 12. Raundu göremezdi.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

vitali diye yazılır E-F-S-a-N-E diye okunur

Canki
Üye
★★★
Canki

Onur kardesim her haberde joshua la kiyaslaman itici oluyor hala anlamiyorsun . Kevin jonsonu nakavkt ettiginden bahsediyorsun peki ya joshua wlad yerine witali ile mac yapsaydi wlada down olan adam witali macinda hastanelik olurdu benden soylemesi

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

Vitali wlad kadar güçlü vurmuyordu bence ama adam rakinine nefes aldırmıyordu. Vitali şuan dövüşeceği en iyi ağır sikletleri Yumruk manyağı yapardı.

яσмαη вєу
Üye
★★
яσмαη вєу

WLAD DAHA SERT VURUYORDU AMA WLADDA OLMAYAN EN ONEMLI SEY WITALIDE WARDI. O DA SAĞLAM BIR CENE YE SAHIP OLMAKTI.

ömer uzel
Üye
ömer uzel
Vitali garantici dövüşüyordu ama defansif olarak garanticiydi ofansif olarak çok saldırgandı, kaç maçında rakiplerini bunaltıp bozguna uğrattı..neredeyse hiç geri adım atmadı ve kırışmaya kırışmayla karşılık verdi..İtalya milli takımına şunu diyebilir miyiz ”kardeşim sende Vieri var, Delpiero var, Baggio var e savunman da sağlam niye baskılı oynamıyon”.. herkesin bir dövüş tarzı var, ne demek benim çenem kuvvetli o zaman rakipte bana… Devamını oku »
Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

burdaki maçta kevin baya hazır yaşıda genç vitalinin son dönemleri. vitali joshuadan neden ürksün adam boksu bırakmıs bitmiş yine başladın benım babam seni babanı döver şeklindeki yorumlara. bırak şu sıkma börek işlerini

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Ahmet hocam seveceğin bir video, sadece 1 raundda 463 tane yumruk sallanıyor, boks tarihinde en çok yumruk sallanan maç ve bunu onikinci raundda yapıyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=ztGL4H8wWdo

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Marciano, ezzard charles karşılaşmasında 15. raundda 100’den fazla yumruk sallamış. ağır siklette en fazla yumruk sallanan maç tua-ibeabuchi maçıymış iki boksör toplamda 1730 yumruk sallamış.

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

hadi ibeabuchi-tua maçı olsunda bundan bilmem kaç sene önce boks ve yaşam şartları ne düzeydeyken marciano 15. raundda nasıl o kadar yumruk vuruyor? vay maşallah.

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Ahmet hocam şunu izlemelisin: sadece 1 raundda 463 yumruk sallanmış
https://www.youtube.com/watch?v=ztGL4H8wWdo

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Ahmet hocam şunu izlemelisin: sadece 1 raundda 463 yumruk sallanmış
link attım gelmedi. the most puches thrown in one raund, yaz çıkar. on ikinci raund adamlar deli gibi yumruk sallıyor hatta sadece yumruk sallıyorlar.

Bedir Altın
Üye
Bedir Altın

Aslında Mehmet Ertem bey şu 1 raund 463 yumruk inanılmaz bir şey, sadece bunun için haber de yapabilirsiniz.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

İbeabuchi-Tua maçı boksu sıkı takip edenler için en iyi boks maçlarının başında gelir..Ne efsane maçtı, maçın 12. raundu olmuş adamlar hala ilk rauntta ki tempoda ve yumruklar havada çarpışıyor, akıllara zarar bir maçtı..tam 20 yıl olmuş ve ömür çok hızlı geçiyor..

doctor1984
Üye
doctor1984
Vitali nasıl efsane değil sayın yorumcular. 4 sene ara verip gelip kemeri alması, şampiyonken boksu birakması, hiç knockdown olmaması, bir aydan az bir zamanda lennoxun karşisına çıkıp gösterdiği performans ortada. Nakavt yüzdesi olarakta boks tarihinin en iyilerinden. Aşirı garantici değildir Vitali. Nakavt yüzdesi ortada eze eze nakavt ederdi. Gard aldıgı görülmemiştir. Vitali Joshua’dan nasıl korktu elinizde bir delil varsa bizimle… Devamını oku »
Big George
Üye
Big George

Kaynak: götüm

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

ahahahhahahahahhaha 😀