(VIDEO) Vitali Klitschko ve Chris Arreola Birbirlerini Bombalarken


00:15

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

11 Yorum - "(VIDEO) Vitali Klitschko ve Chris Arreola Birbirlerini Bombalarken"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Yusuf
Üye
Yusuf

Vitali adamdır wladimir den daha iyi bir boksör bu kesin

Roman
Üye
Roman

Vitali adamdir. Ama bence wladimir daha buyuk boksor. 11 sene o akdar kemeri korumayi basardi.

Klitschko
Üye
Klitschko

bence vitali ile wladimir maç yapsa vitali alırdı ama bana göre vitali daha iyi, wladimir daha büyük bir boksör.

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Wladın yumrukları vitalide olsa ismi muhammed ali ile anılırdı diye düşünüyorum

Roman
Üye
Roman

+1

Roman
Üye
Roman

WLADIMIRIN YUMRUKLARI EFSANE. VITALININ ÇENESI.

WLADIMIRDE VITALIDEKI CENE OLSA MUHAMMED ALI ILE BERABER ANILIRDI. BENZER SEKILDE. WLADIMIR DEKI YUMRUK GUCU VITALIDE OLSA VITALIDE MUHAMMED ALIYLE ANILIRDI.

VITALI VS WLADIMIR MACI OLSAydi BEN VITALI KAZANIRdi DIYORUM. CUNKU CENESI COK DAHA SAGLAMDI. WLADIMIRIN YUMRUK GUCU VITALIYI YENMEYE YETMEZDI.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Muhammed ali ile anılmaları için benzersiz bir seyir zevklerinin, stillerinin olması lazımdır. Bu da onlarda pek yoktu Özellikle de wladda. Ama dediğiniz gibi birbirlerinin üstün yönleri eksik yönlerini kapatsaydı ağır siklet tarihinde ilk 3 ü zorlayabilirlerdi.

Big George
Üye
Big George

Wladimir daha medyatik bir adam. Cemiyet hayatında daha çok görünen ve bunun yanında kemerini en uzun süre koruyan isimlerden biri ama bu onu abisinden daha iyi boksör yapmaz.

Bir Chris Cornell klibinde oynayıp, devamlı kemer koruyup tüm dünyada haberlere konu oldu diye Vitali’den iyi denemez.

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın
Kötü ağır siklet dönemindeki büyük şampiyonlardı. hiçbir zaman rakiplerinden kaçmadılar, meydan okuyanı ring içerisinde öyle ya da böyle temiz ya da pis dövüşerek hep yendiler, ama bana göre asla efsane değillerdir. efsane olmak için farklı bir şeyler yapmaları gerekirdi, ağır siklete birşey katmaları gerekirdi. her büyük şampiyona efsane denmez. lewis bana göre ikisinden de büyük şampiyondur, vitali yi de yenmiştir (hiç rövanş falan muhabbetine gerek yok, o maçı kazandı, rövanş olsa çok eminim ki yine kazanırdı), wlad ı ise hayli hayli harcardı o yıllarda hele. Ama hem wlad hem vitali büyük şampiyonlardır. bu zaten tartışılmayacak bir durumdur. Aralarında maç olsaydı… Devamını oku »
Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Kesinlikle katılmıyorum Hayrettin kardeşim vitali tarzı ile eminim çok şeyler kattı lennox maçında kesinlikle sanssızdı 10 maç yapsa belki birini verirdi işte o bir maçta lennoxun sansıdır. Bu arada uzun zamandır paylaşım yapmıyorsun unutma siteden çok senin ve bir kaç arkadaşın paylaşımlarını takip ediyoruz saygılar

ömer uzel
Üye
ömer uzel

vitali, kardeşi vlademir’i nakavt eden puritty ve sanders’i nakavt etmişti..ikinci olarak vitali ile kardeşi dövüşse abi kardeşten dayak yemez..Bu psikolojik bir durumdur..üçüncü olarak vitali’nin yumruk gücü 8 çenesi 10, vlademir’in yumruk gücü 9 çenesi 7…doğal olarak 9’luk güç 10’luk çeneyi deviremez ama 8’lik güç 7’lik çeneyi mahveder..