(VIDEO) Wilder’ın Kemerine En Büyük Tehdit: Luis Ortiz // Dev Maça Son 4 Gün  Haberle ilgili başlıklar: ,

  Benzer Videolar

  Benzer Haberler

  169
  Yorumlar

  55 Comment threads
  114 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  38 Comment authors
  TorettoJamesBond.77Kaan KayaFatihhhTugay Özay Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  @tkdw dostum wilder haberi var ve sen yoksun…
  wilder den sükseli bir nakavt bekliyo olucam.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  selamlar güzel kardeşim mustafam … biraz sıkıntılarım vardı yazamadım bi kaç gün … adamsın kardeşim benimerak ettiğin için ayrıca teşekkür ederim ….umarım dileklerin gerçek olur wilder sükseli bi nakavt yapar

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Bu arada yeni bir şey gelmiş mesajlarımızı düzenleyebiliyoruz 5 dakika süresi var. Güzel olmuş gerçekten bazen hatalı yazıyoruz, bir de büyük harf gelse çok iyi olucak.

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Tahmin yapması zor çünkü ortizi kestiremiyorum. Çok teknik bi boksör ama oda iyi rakiple dövüşmedi . Yani zayıf birine ben floyd gibi olurum herkes floyd sanar ama üst düzey birine karşı? Bu maçta aynı bize bunu göstericek. Ortiz teknik ama wilder karşısıda belkide kontra atmaya bile çekinicek wilder güçlü diyoruz belkide güçlü değil vurup vurup etkileyemicek mesela. Ortiz wilder maçı… Devamını oku »

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  ortiz, komple bir boksör…boksa dair aradığınız herşey bu adamda var.üst düzey rakiple karşılaşmada deniyor ama bu adamın suçu değil. wilder bile itiraf etti.herkes senden kaçıyor ben burdayım gibilerinden… adamı kemer maçına çıkarmadılar kaç yıldır.ggg den millet nasıl kaçtıysa bu adamdan da kemeri olanlar öyle kaçtı…yoksa bu kadar teknik, boksun bilen, bu yaşta:)hala böyle boks yapan biri zor bulunur. artık günümüz… Devamını oku »

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  bankacı
  100 de 100 aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyorum.
  ayrıca eğer bir katakulli olmaz ise ortizin wilderi yeneceğini düşünüyorum.
  ortiz tam bir boksör.
  wilder ise sokak dövüşçüsü gibi…
  keşke bu maçı canlı olarak izleyebilsek.
  hadi be bilgehan agam. yap bi güzellik bu nankör! boks severlere 🙂

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  +1903 bankacı . yorumuna katılıyorum ve 2 boksörüde tartıya koyuyorum ortaya şu çıkyıor. 1-reach avantajı ortizde fakat boy avantajı wilderda bence bu çok büyük bir fark oluşturmayacak maçta 2-wilderın kondisyonu ortizden daha iyi gibi duruyor wilder 1 adım önde 3- teknik olarak değerlendirirsem (ring ıq su ring kesme ayak hareketleri el çabukluğu vs.) wilder ortizin eline su bile dökemez halen… Devamını oku »

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  https://instagram.com/p/BfJy1KSj-yU/ Wilderin vücudu ?? Nasıl mukemmel bi genetiğe sahipsin be adam.

  mulayim4545
  Üye
  mulayim4545

  arkadaşlar maç yayını ile ilgili bilgisi olan varmı?

  IRON TYSON
  Üye
  ★★
  IRON TYSON

  Bu maç hiçte öyle kolay olmıcak.50/50 şans süpriz olabilir

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  abi(bankacı) ortiz zaten bahsettiğin gibi komple boksunu wilder karşısında da uygularsa maçı alır .. ama sorun yüzde kaçını verebilecek ? Aynı şekilde wilder da ? Maçı hiç kestiremiyorum çünkü 2 side kaliteli üst düzey ama soru işaretleriyle dolular.

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  aslında ikisi birbirine “tehdit”değil, ikisi de birbirine “muhtaç”.. ikisi de büyük boksör ama eksik olma anlamında ikisininde sorunu aynı: güçlü bir rakip… kendilerini ancak birbirleriyle tartıp, kendilerini ancak birbirlerinin aynalarında görecekler ve bize izletecekler…İkisinin de birbirine ihtiyacı var…Çünkü Bir ayna kendi kendini gösteremez, bir tartı kendi kendini tartamaz, bıçak kendini kesemez, nehir kendi suyunu içemez, ağaç kendi meyvesini yiyemez,bulutlar kendi… Devamını oku »

  Öğretmen Bey
  Ziyaretçi
  Öğretmen Bey

  Yorumlarımız ufuk açmaya devam ediyor saygılar abi 🙂 +1907

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  kardeşim nerelerdesin böyle…

  Öğretmen Bey
  Ziyaretçi
  Öğretmen Bey

  Okumam gereken çok kitap var abi bir de hikaye kaleme alıyorum , bitirince sana yollayıp yorumunu alacağım en fazla 10 sayfalık bir şey olacak .

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Elimizden geleni yaparız,Hadi bakalım …başarılar …

  Öğretmen Bey
  Ziyaretçi
  Öğretmen Bey

  Yorumlarınızı diyecektim yorumlarımız demişim yanlışlıkla saçma yere kendimi över gibi olmuşum 😀

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  +1903

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  VALLA KARDEŞİM…WİLDER HABERİNİN ALTINA YORUM YAZDIM…KAFAMDA BİR SÜRÜ SORU İŞARETİ VAR.NORMAL ŞARTLARDA MAÇ OLSA ORTİZ RAHAT ALIR.MAÇ GÜNÜ ORTİZİN VE WİLDERIN VÜCUT YAPILARI RUH HALLERİ MAÇI ELE VERİR ZATEN.MAÇ GÜNÜNÜ BEKLİYORUM. İNŞ. GÜZEL BİR SİTE BULURUZ DA MAÇI İZLERİZ.BU ACUN’U HİÇ SEVMEZDİM (TÜRKİYEYİ EN İYİ UYUTAN ADAMDIR KENDİSİ VE HİÇ BİR PROGRAMI ORJİNAL DEĞİLDİR HEP YURT DIŞINDAN GETİRMEDİR.) TAM BU… Devamını oku »

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Açun bey trilyonları cebe indiriyor karısı instagramda zengin hayatn showunu yapıyor bizim babası asgari ücretle çalışan anadolu kızlarımız ağzı açık kadını takip edip özentilik yaşıyor . Şehit veriyoruz kadın ertesi gün tatil yerlerinde eğlenirken videolar fotolar paylaşıyor milyonlarca insan bunu takip ediyor . Utanma arlanma da kalmadı kör bi milletiz ve her gün geçtikce genişliyoruz

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  acun denen adam iktidar degiştigi gün araştırılıp yargılanmalıdır bu halka yaptıgı operasyonlar için bu tarz benimler survivorlar daha bir sürü sacma programlar ahlakımızı yerle bir etti muhabirlikten 600 milyon dolara kanal alacak parayı nasıl yaptı araştırılması gerekir illuminati acun

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  +1903

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Hayrettin öğün eski nicki david haye hocam uzun zamandır yok yada bana denk gelmedi nerelerdesin? Murat koç avni eubank maçından sonra çekildi . Boks dehası eskisi gibi yazmıyor . Eskiler yerini yenilere bırakıyor .

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  MAALESEF GÜNÜMÜZDE AHLAK DEDİĞİMİZ OLGU BÜYÜK ORANDA YIKILDI…İSLAM DİNİNİN EN BÜYÜK GÖSTERGESİ AHLAKTIR.FAKAT GÜNÜMÜZDE AHLAKSIZ BİR DİN ANLAYIŞI OLUŞTU YAYILDI VE KONTROL EDİLEMİYOR.DİNSİZ AHLAKIN OLMASI NASIL MÜMKÜN DEĞİLSE, AHLAKSIZ DİNİNDE OLMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.HER ŞEY MÜBAH OLMUŞ ARTIK.ÖNEMLİ OLAN PARAN VAR MI GÜÇLÜMÜSÜN VS. ARTIK DÜRÜST OLMAK NAMUSLU OLMAK EFENDİ OLMAK OLAĞAN BİLE KARŞILANMIYOR. AHLAKSIZ TOPLUMLARIN AYAKTA KALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.TARİH BUNA… Devamını oku »

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Üstadım müsaaden olursa… Yazının Din-ahlak ilişkisi kısmına dair bir kaç şey söylemek istiyorum…Ahlak, kısaca, bir toplumun geliştirdiği, ortak beklenti ve talepleri ifade eden genel davranış kurallarını belirleyen davranışlar bütünüdür…Spesifik bir dinle ahlak arasında sıkı ve güçlü bağlar vardır…Etik, yani ahlak bir dinin kuşandığı elbise gibidir, dinin mesajlarını güçlü bir şekilde insana taşımada büyük bir rol oynar, ilahi mesajların anlaşılmasını kolaylaştırır… Devamını oku »

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  “Dinler kadar olmasa da” kısmı hariç katılıyorum. bu konu hakkında çok sert düşüncelerim var dolayısiyle tam tersini düşünüyorum. lakin yeri değil umarım başka platformda 🙂 sevgiler

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  Böyle düşündüm çünkü dinler ahlakın amacını, önemini ve gayesini ahiret temelli kavramlarla izah etmede nispi olarak daha başarılı…fakat yine de söylüyorum ahlak ile din arasında her nekadar güçlü,sıkı,derin ve anlamlı bağlar var ise de,ve her nekadar birbirlerine yakışıyorlarsa da, nihayetinde ahlak olgusu bagimsizdir, dine verilmiş bir sözü ve dolayısıyla bir borcu yoktur…ve de dine sadık olmak mecburiyetinde değildir…
  Sevgiler saygılar…

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  est… tipitip dostum…dinleri sadece kitabi olarak algılamamak lazım ilkel dinlerden tut günümüzdeki kitapsız dinlere kadar hepsi ahlakı el üstünde tutmuşlardır.hatta inançsız insanların azımsanmayacak bir kısmıda ahlaklı yaşamayı seçmişlerdir.benim anlatmak istediğim başka bir şeydi.olaya islam dini açısından baktım. islamın içinden ahlakın boşaltılmaya çalışılmasını bunun ne kadar zararlı bir şey olduğunu anlatmak istedim.kaldı ki din ve ahlak iç içe girmiş kavramlardır.birinin yek… Devamını oku »

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  dediklerin gayet anlaşılır… bu küçük sohbet için tşk. ettim bankacı dostum )

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  EYV. BİL MUKABİL…

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  üstadların üstadı adam gibi adam güzel kardeşim tipitip nasılsın görüşmeyeli kusura bakmayın biraz ara verdim bAZI sorunlar nedeniyle beni merak edip sorduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim kral kardeşlerimçok sağolun varolun ….

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  eyvallah dostum ne demek, her zaman aklımızda ve kalbimizdesin )

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  biliyorum kardeşim kalp kalbe karşıdır …. sağol varol

  miran
  Üye
  miran

  Wilder efendi her zamanki rahatlığıyla eli kolu açık oynasın da görelim bakalım…

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  Daha öncede belirttim, normal şartlarda ortiz daha komple boksör olduğu için ortizin kazanması gerekiyor. ama wilder çok acahip bir boksör. o kadar savruk olmasına rağmen bir şekilde ters bir yumruk ile rakiplerini yatırıyor. ortiz malüm doping sorunları ile karşılaştı ve bu yüzden eski vücudundan ve gücünden uzak bir hal aldı. tabiki bunu maç günü daha net anlayacağız. çünkü bunun örneğini… Devamını oku »

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  selamlar kankaların kralı adamın hası …biraz ara vermek zorunda kaldım kusura bakma sen biliyosun işin gerçeği durumları … wilder maçı ile ilgili bazı arkadaşlar maç ayarlanmış felan gibi şeyler yazmışlar acaba şaka felanmı dedim okuyunca ama canları sağolsun onlarda gerçeği pazar sabahı anlayacaklar umarım .. özledim sizi be kardeşlerim benim

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  oooooo kral sahalara geri döndü. hoşgeldin kankamm. sensiz buraların hiç tadı tuzu yok. bizde özledik site olarak seni. birdaha bu kadar uzun süre yokluğunu hissettirme bize 🙂 zaten sitede aklı başında olan eski yazarları mumla arıyoruz bide sen gitme, lazımsın bize…

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  maç bir olsun helebir. maçtan çıkardığımız sonuca göre savunuruz wilderi. şimdi savunup karşı atağa geçersek ve wilder kayıp ederse o zaman sıkıntı yaşarız 🙂 o yüzden maça kadar hazırda bekleyip maçtan sonra saldırırız kanka.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  maçtan çıkacak iki sonuç var kanka wilder yenerse maç satılık ortiz yenerse wilder balon .. asıl önemli olan maçı nasıl izleyecez ..işin gerçeği ben bi site bulurum kesin o maçın kaçmaması lazım kanka altından girer üstünden çıkarım o maçı izlerim 🙂

  2T
  Üye
  2T

  He yok kardeşim ne kusuru ben siteyi bermaine ile Wilder in ilk maç yaptığı günden beri takip ederim ama çok çok nadir yazarım o zamanlar wilderi bi Soner savunurdu geri kalan da haye ile wlad 🙂

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  2t kardeşim senin profil resminin benzerliğinden dolayı öğretmenbey isimli arkadaşımla karıştırdım kusura bakma

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  2t öğretmen bey senmisin isminimi değiştirdin 🙂 bu maçın satıldığını felan söylemek içimden gelmiyor açıkçası ve ben wilderin gerçektende bu maç çok zorlanacağını biliyorum ortiz çok komplike bi boksör wildera ilk defa down olayını tattırabilir ben yüzde 51 wilder diyorum ama sen o yüzde 49 un içine herşeyi koyabilirsin … aklıma korkunç senaryolar gelmiyor değil wilderın nakavt olacağı felan gibi… Devamını oku »

  2T
  Üye
  2T

  Selamlar kardeşim Ortiz yenerse milletin Wilder a balon muamelesi yapacağı belli ki haksız bi tepki olur bence bu ben top 5 boksörünün balon olabileceğini düşünmüyorum ayrıca bu adam olimpiyat 3. olmuş balon degildir Eğer Wilder yenerse de macın nasıl geçtiğine bakmak lazım tabi Wilder bu maça özgü başka bi taktikle çıkabilir ama senin de farketmiş olduğunu düşünüyorum ki Wilder rakiplerinin… Devamını oku »

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  valla maç gece yapılacağı için muhtemelen ben sabah kalktığımda youtubeden izlerim 🙂 bu aralar iş yoğunluğundan uykusuzum hafta sonunu ip ile çekiyorum malesef kalkamam o saatte.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  eyvallah kral kankam benim inşallah bundan sonra beraberiz valla ne yalan söyleyeyim bende sizi acayip özledim ya … yalnız dikkate ettimde sitenin yüzde 95 i wilderima saldırıya geçmiş kanka sende yardım et karşı taaruza geçelim .. junkie kankamda bize bi kaç günlüğüne destek olur altından kalkarız evellallah 🙂

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  dostum güzel insan hoş geldin, nerelerdesin umarım herşey yolundadır, yokluğun tatsız tutsuz bir yemeği andıryordu inan… tekrar hoş geldin. )

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  hoşbulduk güzel kardeşim biraz sıkıntılarım vardı ama iyiyim çok şükür sizi çok özledim inan benim için güzel düşüncelerinden dolayı çok teşekkürler kral kardeşim benim …adamsın

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Sevgilli arkadaşlar 5 sene faal boks yaptım 10 yıldır bu sporla içiçeyim biri bana şunu açıklasın ortiz e %12 şans verilmesi ne demek benim kafa allah bullak oldu

  Bu deontay elle tutulur kimse ile maç yapmadı ki

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  ben de 2 gündür bunun cevabını bulmaya çalışıyorum .steverne arreolaya spilkaya bile 12 verilmezken ortize 12 verilmesi çok ama çok şaibeli bir durum maç masa başında bitmemiştir umarım.

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  boşuna kafa yorma lenolewis dostum. bunun cevabı hakikatten bilinmiyor 🙂 bunun cevabını maç esnasında anlayacağız.

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  bu maç ilk raundundan son raunduna çok sert geçecektir.yukarıda yazmayı unutmuşum ortizin 2.bir avantajı da çenesi olacak bana göre wilderın çenesinden sağlam ortizin çenesi öyle gözüküyor.çünkü amatörde ve molina maçlarında wilderın çenesini az da olsa görmüş olduk .favorim ortiz tek kontra ile ko bekliyorum ortizden ilk rauntlarda olursa da şaşırmam

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  arkadaşlar herkese sevgiler saygılar selamlar …bi kaç gündür bazı sıkıntılarımdan dolayı yazamadım beni merak eden bütün kardeşlerime dostlarıma çok çok teşekkür ederim sağolun varolun … inşallah yeniden beraberiz …

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Yokluğun hemen hissediliyor. Bir yere ayrılayım deme 🙂

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  eyvallah ahmet reis baş tacısın .. kendimi sevdirebilmişsem ne mutlu bana … sende artık şu wilderi savun bişeyler yap çaresiz kalıyoruz bütün site wildera karşı saldırıya geçmiş bakıyorum sende paso wildera gömmeye başladın 🙂 olmuyor böyle 🙂

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  tkdw dostum umarım sağlık problemin yoktur.diğer sorunlar gelir geçer.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  bankacı dostum selamlar ..karaciğerimde evvelden bi sorun vardı zaten şimdide böbreklerimin ikisindede kist çıktı kardeşim sol taraftaki sancı yapıyor biraz sağda evvelden vardı ama soldakindede çıktı şimdi ürolojiye randevu alıp göstermem lazım … yinede bunada şükür diyelim .. çok teşekkür ederim sanada sağol varol sorduğun için

  Güneş
  Üye
  ★★
  Güneş

  Allah şifa versin

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  @chn çok teşekür ederim kardeşim sağol varol ..

  mehmet dalgaç
  Üye
  ★★★★
  mehmet dalgaç

  tkdw
  dostum allah şifalar versin.
  sen iyi bir insansın. inşallah en kısa zamanda şifa bulursun. selamlar.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  mehmetim aleyküm selam çok sağol kardeşim allah senden razı olsun baş tacısın …o senin iyiliğin güzelliğin kardeşim benim

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  çok geçmiş olsun kardeşim… umarım sağlığına kavuşursun tez zamanda…

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  inşallah kardeşim çok sağol

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  allah şifanı versin inş….geçmiş olsun tekrardan.yazdım zaten geçenlerde…en büyük nimet sağlığımız ama insanların çoğu gibi bunu unutuyoruz maalesef.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  amin kardeşim allah razı olsun geçenlerde yazdığını okudum çok teşekkür ederim tekrardan … kesinlikle haklısın sağlık en büyük nimet ben maalesef bu konuda biraz şansızım ama isyan etmekte olmaz .. sen temiz kalpli birisin benden ve bütün hastalardan duanı eksik etme kardeşim … saygılarımla

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  +100 hotter

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  DUALAR KARŞILIKLI…BİL MUKABİL KARDEŞİM.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  kesinlikle haklısın kankam zaten en büyük sorun stres aslında ama türkiyede yaşayıpta strese girmemek imkansız gibi maalasef çocuk yetiştirmek stres trafik stres evde eşinin dırdırı stres işyerinde patronun çilesi stres sitede wildera sürekli balon demeleri stres …. uzak durmak imkansız gibi kankam kaçsan kovalıyor yani .. sen anca evlenince stresin ne olduğunu daha iyi anlıyacaksın kral kankam benim 🙂

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  Madem sağlık konusu açıldı bir yazımı paylaşmak istiyorum sizinle. Öncelikle herşeyin başı sağlıktır. İnsan herhangi bir sağlık sorunu yaşayınca, sağlık ve sıhhatinin kıymetini daha iyi anlıyor. Çünkü kayıp edilince kıymeti bilinen en önemli şeydir sağlık. Bazen her insanın mutsuz olduğu, üzüldüğü, moralinin bozulduğu, depresyona girdiği, umutsuz, güçsüz ve hatta hatta isyan ettiği zamanlar olabiliyor. Ben böyle psikolojik durumlar yaşadığım zaman… Devamını oku »

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  hoşgeldin tkdw

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  hoşbulduk güzel kardeşim leno …

  Tyson Fury
  Üye
  ★★★
  Tyson Fury

  hoşgeldin kardeşim keyifli günler

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Hoş bulduk can kardeşim tyson fury…sanada güzel keyifli günler dostun sağol

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  junkie kankam neredesin seni çok özledim be adam gibi adamsın yeminle söylüyorum artık kalbimde çok farklı yerniz var bunu bilin … sen agnusdei sayanora tyson fury hotter tipitip gennady mustafa destiny unstopable halil conan ismi aklıma gelmeyen beni merak eden tüm kardeşlerimden allah arzı olsun ..baş tacısınız kardeşlerim …biraz rahatsızlıklarım var onunla uğraştığım için ara verdim ama ayrıda duramadım açıkçası

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Kankacim nerdesin sen ya bugunde yorum yazmasan yarin muge anliya katilcaktim sagligin nasil iyimisin

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  ahahahah 🙂 valla çok şükür kankam iyiyim halimize şükür sen nasılsın keyfin yerindemi hayatta herşey istediğin gibi yolundamı … özledim sizi valla kardeşim

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Iyilik kankacim nolsun ya tirmalamaya devam yoksun kac gundur site sessiz o kadar wilder haberi var kayipsin bizde ozledik

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  allah işlerini rast getirsin kankacım … valla kaç gündür hastanelerde sürünüyodum kanka ya pek keyfimde yoktu açıkçası yorumlarınızı hep okudum takip ettim ama cevap yazamadım yazmaya başlasaydım bu sefer kopamıyodum siteden … genelde hotter kankam sizden haberleri bana veriyodu sağolsun .. seviyorum sizi iyiki varsınız

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  dikkat et kendine bak kankacım lazımsın bize

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  junkie yücel gerçekten içi dışı bir insan yazılarından da belli oluyor adam gibi adam. junkie bitanedir. hayret ahmet kurtun ismini yazmadın kanka şuan şoklar içerisindeyim. ilk defa isimler yazılırken ahmet kurtun ismini görmedim 🙂

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  Adımı da unutmuş. Ben artık kesin ortizciyim :))

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Ahmet hep kiskaniyosun beni

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  3 mart günü ortiz, 31 mart günüde david price yapıcam fotoyu. görürsünüz siz 🙂

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  kuzenim yazmış bro

  Yasin Yavuzyılmaz
  Üye
  ★★★

  yorumlarda çok uçmamak lazım, eubank jr maçında uyarmıştım uçanları, onlar için sonuç hüsran olmuştu. 🙂 mantıklı yorumlar yapmak lazım. maça gelirsek: ortiz’in wilder ile aradaki boy farkını reach mesafesi ile çözeceğini düşünüyorum. ters gard bir boksör, fakat infight’larda düz garda geçebiliyor. ortiz genelde kontralarda 2’li kombinasyon kullanıyor. sağ direk hep ileride, sağını çok kullanıyor, direk veya kroşeler ile sağıyla rakibin… Devamını oku »

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Harbiden de güzel bir yorum senin öncki yorumların bana çok kıl geliyodu son zamanlarda gerçekten bi değişim var. Böyle devam… 🙂

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  teknik bir yorum olmuş.tşk.

  master
  Üye
  ★★
  master

  Basket topu duvara çarpıp patlayabilir…

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Basket topu duvara çarpıp patlamaz yüzünde seker. 🙂

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  )

  Güneş
  Üye
  ★★
  Güneş

  Aj maçı sana yakışır king konk, buraya kadar geldin buradan bırakmazsın artk

  david tua
  Üye
  david tua

  öncelikle herkese selamlar benim merak ettigim konu ortizin macta nasil bir stille savuncak kendisini sag kolunu önde tutup solunu hazir bekletip sekilde mi yoksa iki kolunu bir tutarak wildere karsi yakin dövüsmek mi amaci bunu görücez tahminim wilder en fazla 102 kilo civarinda cikar ortizde 107 ile 110 kilo civari olur diye düsünüyorum.zor mac ama hiz ve cabukluk önemli bir… Devamını oku »

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Acun ılıcalı hakkında arkadaşlar konuşmuş, ben katılmıyorum size bence acun bedeller ödeyerek bir yerlere gelmiş biri, annesini babasını trafik kazasında kaybedip hayatta olgunlaşıp daha sonra zekasını kullanarak fenerbahçede futbol bilgisinden ötürü iyi noktalara gelip iyi işler yapmış bir adam. Bu özetiydi bir de kendi ağzından dinleyin derim. Adamın zenginliği yaptığı başarılı işler aşırı yükselişi, herkesin kıskanmasına sebep oluyo, bence kıskanmanıza… Devamını oku »

  Bankaci
  Üye
  ★★★★
  Bankaci

  g.mustafa kardeşim…acun ve eşi istediği gibi yaşasın banane…topluma verdiği zararı anlattım ben…birde şunu unutma kimse muhabirlikten bu kadar kısa sürede büyüyemez.birileri seni ileri doğru ittirmezse tabii…

  Gennady Mustafa
  Üye
  ★★★★
  Gennady Mustafa

  Ben topluma bir zararı olduğunu düşünmüyorum, sonuçta tüm programları eğlence üzerine, moda programı tabikide hariç o tamamen kaldırılması yasaklanması gereken bir program bana göre, ancak diğer konularda acun un topluma zararı olduğunu düşünmüyorum.

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  mesela survivor panorama. survivor yapıyorsunuz ve insanlar izliyor tamam. ama survivor panorama ne lan. 50-60 yaşındaki adamlar devlet meselesi gibi adadaki olayları tartışıyo. insanlarda bunu izliyor öyle mi? boks dışında tv8 i hiç izlemem ama arada bir karşılaşıyorum. özellikle survivor ı analiz eden programların alayının amk. bi derdimizde oydu sanki ya. ulan ihtiyar adamlar bile bağıra bağıra survivor ı konuşuyor.… Devamını oku »

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Sırf şu yorumuna + vermek için giriş yaptım ahmet bravo çok iyi yazmışsın.

  Claymaker
  Üye
  ★★★★
  Claymaker

  Bu acun a doğal masum halkın içinden biri vs demek güneşi balçıkla sıvamaktır

  Daha dün çocuğumun psikolojisi bozuluyor diye tüm ülkenin psikolojisini bozan adamı savundurdu kanalında

  Bir zamanların bakanların elinden ödül alan devlet sırrı yapılıp soruşturma açılmayan vatanseveri

  Bugünün ülkesini satan vatan hainidir o savunduğu adam

  Yaptığı halı saha maçından talk showuna kadar hepsinden siyaset kalitesizlik akıyor arkadaş

  Silver
  Üye
  ★★
  Silver

  nerden izleyecegiz ??? bilgisi olan yardimci olabilecek kimse yokmu?gercekten cok istiyorum bu geceyi izlemeyi….

  IRON TYSON
  Üye
  ★★
  IRON TYSON

  Tvbu spor deniyordu sitede sanki.Uydudan manuel ayarlayarak şifresiz izlenio sanırım

  Silver
  Üye
  ★★
  Silver

  tivibu ali trophy yi veriyor sadece sanirim…yinede tesekkurler…

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Arkadaşlar wilder-ortiz maçını internetten izlemek için en az kaç gb internet gerekebilir yayın çok kalite olmazsa

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  leno çok dikkatli ol acayip trojen yayılıyor internetten izlerken haberin olsun .. maçı izleyecek site bulduğunda yapman gereken ilk işi dns ayarını başka bi ülkeninki ile değiştirip izlemen yoksa mahvedersin bilgisayarını … bi maç için ortalama 1gb internet harcar en fazla yayın kalitesine göre

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  eyvallah tkdw kardeşim tavsiyen için sağol.mobil paketi kullansam pc de yayın duraksar mı acaba evde wifi yok mecbur cep paketinden bağlanacam.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  hiçbişey olmaz leno bende senin dediğin gibi izledim hatta telefonun interneti mesela daha hızlı olabiliyor çekim gücüne göre bende ali kupasını izledim youtube üzerinden 550 mb kadar bi kota harcadı … hem belki maç gününe kadar bi kanalla anlaşırlar …

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Çok geçmiş olsun bro kendine çok dikkat et benim icin fightclub demek “tek kral deontay wilder” demek sen bu site’nin demirbaş adamlarındasın 🙂

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  allah razı olsun prorsum kardeşim inan ne diyeceğimi bilemedim bu onore edici yorumun karşısında çok teşekkür ederim allah sana dert keder göstertmesin benim canım kardeşim

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  eyvallah selman sağolasın tavsiyeler için.maç günü soner link atacak maillere sözü var o gün gelmezse siteye daha da gelmesin zaten 🙂

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  soner mail adresini yazdı buraya link yasak olduğu için. isteyenlere ilgili yayın linkini maille gönderecekti

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  lenolewis dostum maillere link atacak derken, nasıl olcak o olay anlatırmısın.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  soner abi niye gittiki ? ama geri gelir mutlaka o bu sitenin büyüğüdür en azından maç günü yorum yazmaya gelir diye tahmin ediyorum … kısa süreli bi kırgınlık olmuştur herhalde nedeninide bilmiyorum açıkçası

  Ahmet Kurt
  Üye
  ★★★★★
  Ahmet Kurt

  4 mart günü gelip sitede terör estirecek 🙂 harun a kızdı biraz.

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  Helal olsun bilgehan demire. Metrobüs ve otobüs durakları panolarınada tpw reklam afişlerini yapıştırmış 🙂

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  bide tv yayınıda yokmuş kanka mahrum kalacaz böyle bi organizasyondan 🙂

  BoxingActiveKOs
  Üye
  BoxingActiveKOs

  Ortiz dayı wilderi bi yakalarsa çeneden anında yeri boylar wilder fakat zannetmiyorum yakalanacağına . Wilder yine sokak tarzını konuşturur.

  TÜRK
  Üye
  ★★
  TÜRK

  Ahmet eric molina maçına bakıncada molina o vuruşları yaptıysa ortiz nakavt da eder diyo insan sen ne düşünüyosun ? Ben ilk kez bi maçta bu kadar kilitlendim sonucu hiç kestiremiyorum . Tek kral deontay wildera the walking dead diye okumam ? 😀 bu aralar kafam çok kıyak

  unstoppablewilderpunch
  Üye
  ★★★★
  unstoppablewilderpunch

  adamlarin krali gelmis, yakup reis gelmis. kardesim benim, meraktan olduk ya. yapma boyle gozun sevem. bu arada saglik icin, mevlam en acilinden sifani versin kardesim benim, yoklugu goze carpan, sitenin en kral elemanı. wildercilarin medari iftiharı

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  senden kralı varmı halil reis senin yüreğin gibi temizi varmı bu alemde allah senden razı olsun halilim evvelden yazdıklarını gördüm çok sevindim valla bende seni acayip özledim bende çok özel bi yerin var bu aralar kafam biraz dalgın canım sıkkın hastane hastane geziyorum böbreklerimdede sıkıntı çıktı şimdi ürolojiye sevk ettiler koşturup duruyorum yinede allaha şükürler olsun …böyle beni öven yorum… Devamını oku »

  Öğretmen Bey
  Ziyaretçi
  Öğretmen Bey

  Geçmiş olsun aziz dostum

  ordinaryus h
  Üye
  ★★★★
  ordinaryus h

  Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Ordinaryus çok teşekkür ederim kardeşim sağol Varol… baş tacısın

  Antiwilder
  Üye
  ★★★
  Antiwilder

  gecmis olsun tkdw,acil sifalar kardesim.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Alper çok sağol dostum allah razı olsun …adamsın

  Burak Yurtsever
  Üye
  ★★★
  Burak Yurtsever

  Tkdw dostum, çok geçmiş olsun acil şifa bulmanı temenni ediyorum. Çok temiz kalpli bir arkadaşsın,umarım her şey gönlünce olur.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Burak yurtsever çok teşekkür ederim kardeşim sağol varol o senin kalbinin güzelliği samimi söylüyorum … sende bayadir yazmıyorsun özledik o müthiş yorumlarını bana bu siteyi sevdiren insanlardan biride sensin yorumlarını eksik etme … güzel dileklerin için tekrar tekrar teşekkür ederim baş tacısın

  Abdullah yılmaz
  Üye
  ★★★★
  Abdullah yılmaz

  cok gecmis olsun kardesim. acil sifalar diliyorum.

  tipitip
  Üye
  ★★★★★
  tipitip

  +1000

  Antiwilder
  Üye
  ★★★
  Antiwilder

  soner panpam haruna sinirlendi ve kisa bi ara verdi sanirim.ama doner.
  rebel nickli arkadas kimbo slice muhammed aliyi nakavt ederdi deyince bende ayni sekilde bi muddet ara vermistim siteye 🙂
  link olayina gelince o sabah ayarlariz kimse merak etmesin,soner gecen sefer yolladiginda site ismi verdiyse zaten mac orda olucak,direk link attiysa bi sekilde cozeriz.

  Canki
  Üye
  ★★★★
  Canki

  Saka maka rebel kac gundur yok o cocuk uzak duramaz neyin pesinde acaba kolovkin ve diger trollerde yok enteresan bir durum :):):)

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  dostlar sizde kaşınıyorsunuz ama he 🙂 bırakın olmasın rebel ve diğer troller. adamlar geliyor ve siteden kovmak için can atıyoruz hepimiz. sonra gidiyorlar bu seferde hep isimleri anılıyor. anlam veremiyorum size 🙂

  Hotter
  Üye
  ★★★★★

  alper bu arada povetkin reis nasıl iyimi. varmı gizli bir haber falan 🙂 ara sıra uğra şu kasabın yanınada bilgi al. bizden de selam söyle povetkin reise. gözlerinden öpüyorlarmış de 🙂

  Antiwilder
  Üye
  ★★★
  Antiwilder

  povetkin iyiymis.socide en son bildigim.
  sparringlere basliycak simdi.vucudu toplamis biraz.kasap boris cok cagirdi gidemedim,kiziyor bana.yazin ins.

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  bu arada 3 martta newyork da bivol barrera maçı var arkadaşlar kovalevin maçından daha önemli bir maç bu maç içinde sonerin yada diğer arkadaşların katkılarını bekliyoruz harika bir gece olacak

  yenilmez47
  Üye
  yenilmez47

  bu maç 5 round sürmez wilder da rahat bir galibiyet alır hemde brutual nakavtla ortiz daha teknik olabilir ama wilderda çok hızlı ve sağını yapıştırsa indirir sonra kalkarsa yaşlı kurt kalktığına da pişman olur yıldız sayar:):)

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Lenolewis amatör yıllarından beri takip ettigim bivol ile ilgili şunu söylüyecem şu an bivol u yenecek hafif agırsiklet yok bu kadar iddaalı söylüyorum Barrera 5 yıldızlı boksör ,maç sayısı eşittir tecrübe çok teknik bir isim ,yıkıldıgı maçları alan biri ..ring ıq su,karşı rakibi çözme ,vs vs vs Bivol barrerayı yenerse bir anda dünyanın dikkatini çeker.bivol özellikle barrera ile maç yapmak… Devamını oku »

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Bende bu maçta bivolu favori görüyorum. Ayrıca barreranın çenesinin bu maçı kaldıramayacağını ve maçın tko yada ko ile biteceğini düşünüyorum .bu siklette ve welterda wbss turnuvası yapılırsa box adına yeniden doğarız diyorum 🙂

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Leno lewis senin hafif ağırda şu an itibari ile ilk 5 ini merak ediyorum…

  Welterde yapmazlar neden diye sorarsan turnuvayı kazanan 20 mişyon dolar az .şu an thurman crawford yapsa maçın geliri 80 milyon u geçer dolar cinsinden

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  Katılıyorum crwaford thurman 100 mil dol bulabilir tabi errol thurmanı yenemezse diyelim.çok ortada bir maç sd yada md ile bitmesi muhtemel görüyorum errol thurman maçını
  1-kovalev
  2-stevenson
  3-bivol
  4-beterbiev
  5-barrera

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  olmaz sircain olmaz andre ward gibi efsane bir diğer efsane rus kovalevle maç yaptı cebine giren para 5 milyon dolar şu an boksta para yapan boksörler joshua, canelo ve tabii floyd mmade de sadece conor geri kalan kimse o paraların yanından bile geçmiyor

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  Teşekkür ediyorum metehanim allah razı olsun guzel kardesim…

  sicilyamafyasi
  Üye
  ★★★★
  sicilyamafyasi

  Wilder’ın kazanmasını istiyorum ama büyük ihtimal puanla biter bu maç. ortiz’in çenesi çok sağlam geliyor bana

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  Bencede cok sağlam. Cok saglam sparringler yapmış öküz ceneli bir boksör. 45 yasinda ve wilder dan cok daha fazla tecrubesi var. Hepsini gec kübalı iyi mac cikaracaktir ortiz.

  sicilyamafyasi
  Üye
  ★★★★
  sicilyamafyasi

  hocam ben çenesinden dolayı ortiz’in nakavt olacağını zannetmiyorum. ama ikisinden biri nakavt olursa tarihe geçecek bi maç olur. umarım nakavt çıkar en güzel maçlar nakavtlı maçlardır lakin nakavt çıkacağına pek ihtimal vermiyorum iki tarafında iradesi kuvvetli ikisi de maçı bırakmaz

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  ortizin kosu videolarini izledim cok sıkı görünüyor. Kondisyona basmış bence bu mac icin özellikle. 2 sinden biri brutal ko olacak. Umarım guzel kirismali bir mac olur diyecem de hic sanmiyorum. 🙂 SONUC OLarAK %55 ortiz diyorum. KONTRA DAN YATIRACAK WILDERI BENCE. EGER WILDER KAZANIRSA YOK MAC SATILMIS FELAN FILAN BUNLAR BOS BAHANELERDIR BENCE TEBRIK ETMEK GEREKIR. SONUNDA BEYEFENDI COK DAHA… Devamını oku »

  sicilyamafyasi
  Üye
  ★★★★
  sicilyamafyasi

  ben wilder’ı destekliyorum ama ortiz’e saygım çok. Ortiz havada karada suda wilder’dan daha tecrübelidir zaten ona asla lafım yok. ama umarım wilder kazanır 😀

  Antiwilder
  Üye
  ★★★
  Antiwilder

  beyler wilder ortizi yendiginde ortiz maci satti vs gibi seylerin konusulmasi manasiz olur.bu seviyede oyle seyler olmaz bu kemer maci ve kazanan wbc kemerini alicak ve joshuayla kemer birlestirme sansi var buda 5m$ dan fazla para demek ortiz icin sayisal loto gibi bisey.dev bir emeklilik ikramiyesi.
  ortiz yasli filan denebilir ama mac satma olayina kesinlikle katilmam mumkun degil.

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  ağzına sağlık kardeşim ….

  sicilyamafyasi
  Üye
  ★★★★
  sicilyamafyasi

  tanışmıyoruz ama geçmiş olsun @tkdw

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  tanışmış olalım o zaman kardeşim 🙂 … çok teşekkür ederim sağol varol

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  Neyin var bilmiyorum ama geçmiş olsun gülüm. Dikkat et kendine

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  roman çok sağol canım kardeşim allah razı olsun …adamsın

  Tugay Özay
  Üye
  ★★★
  Tugay Özay

  tkdw geçmiş olsun dostum. Ortiz’i destekliyordum ama umarım wilder kazanır sana da moral olur 🙂

  Tek Kral Deontay Wilder
  Üye
  ★★★★★
  Tek Kral Deontay Wilder

  çok teşekkürler gondoslu tugayım kralsın 🙂 … valla wilder fanıyım ama ortiz yenersede hakıyla helal olsun derim kalbim tabiki wilderdan yana ama hakeden kazansın sorun değil 🙂

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Lenolevis bivol barrerayı yendikten sonra sıralaman sanırım bivol 3 numara diyorsun..hımmmm bu dedigimi unutma yakın zamanda çıkacak dediigim Bivol hafifagır sikletin 1 numarası Spence vs thurman maçına gelirsek spence o maçı alır thurman çok hasar alır o maçta çok sıkıntılı maç thurman teknigi ile ilk 5 round ün 3 veya 4 üni alır ama 5. Round tan sonra spence gücü… Devamını oku »

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  errol thurmandan yumruk gücü anlamında daha güçlü evet. ama thurman çok zeki bir boksör errolun üzerine hurra gitmez maçta dolayısıyla errol baskılı bir maç çıkarmak isterken thurman tekniği sayesinde puana oynayacaktır ben thurmanı 1 adım önde görüyorum sd yada md ile alacaktır diye düşünüyorum.ama bu siklette kemerleri crawford toplayacaktır sen de not et bir yere bu yazdığımı

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Boks bilgini seviyorum açık ve net lenolewis ve bir kaç arkadaş daha var … Ama deidign gibi ceawford toplarsa tüm kemerleri bu siklette gelmiş geçmiş en büyük efsane olur benim gözümde Reiss sen spence in farkında değilmisin adam bildigin ortasiklet fizigi ve gücü var ki teknik ve ring ıq sü da çok iyi ,maçı alacam psikolojisine girdiginde gevşiyor biraz spence… Devamını oku »

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Sunu da ekliyeyim spence tüm kemerleri toplarsa p4p de 6 veya 7 numara ötesi olmaz o fizikle orta siklette kemerleri toplarsa o zaman p4p de 1 numara işte efsane derim spence e Ama crawford toplarsa tim kemerleri efsane gözümde bu adam olur neden mi alt siklleten gelme ve bulundugu her sikleti dominei etmesi olursa muhammede ali den sonra ilk 5… Devamını oku »

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Thurman konusunda şuna hak veriyorum sende bildigin firavun faresi çok aşırı zekiiii haddidnen fazla zekiiiiiiii maçı bildigin maç
  İçinde dövüşürken yorumluyorrrr boksun maradonası gibi garip bir adam

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Selam arkadaşlar thurman tipkı floyd gibi kaybedeceği maça çıkmayan bir boksör senede 1 maç yapıyor çünkü hedef maçlara çok iyi hazırlanıyor ki bu zaman gerektirir bence spence vs brook maçından beri erroll için hazırlanıyor zaten sosyal medyadan yazdığı mesajlarda ” henüz değil ama zamanı gelicek” minvalinde birşeyler yazmıştı. çok profesyonel bir boksör thurman çok sevdiğimi söyleyemem ama çok saygı duyuyorum.

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Thurman da omuz sakatlıgı vardı diye biliyorumm bu yüzden son 7 aydır piyasada yok ve geri dönüş maçı zayıf bir maç olur diye düşünüyorum ki öyle olacak O deidigne gelirse öyle yada böyle karşılqcak ki başka bir bölüm sonj canavarı daha var crawford kim kimden kacacak derken Crawford deli danalar gibi direh jeff horn şampiyona gitti hemen akabinde boş maç… Devamını oku »

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Fark etmez yaa adamın tarzı bu thurman o 7 ay’ı boş geçirecek adam degil mental çalışmasını yine yapmıştır ki önemli olanda o zaten crawford’a gelicek olursak işte ortalığı karıştıracak adam; welter siklet ve orta siklet tam yıldızlar topluluğu çok iyi boksörler toplandı her iki siklette de çok iyi maçlar olucak umarım hepsini türkiyede canlı izleyebiliriz

  Fatihhh
  Üye
  Fatihhh

  bide maça bir gün kala sakatlık olursa bak işte buna gülünür 🙂

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Bu arada jarrett hurd’un laraya gitmesi’nin sebebi wba şampiyonları’nın siklet yükselttiklerinde direkt şampiyonla maça çıkma haklarının olması (Crawford vs horn) larayı yenip (tabii yenebilirse) siklet çıkmayı planlıyor ki bu güncel olarak golovkin olasılık olarakta caneloyla maç yapmak demek bu arada bunlar benim kişisel tahminlerim herhangi bir bilgim yok

  lenoxlewis
  Üye
  ★★★★
  lenoxlewis

  prorsum o dediğin wbo federasyonunda geçerli alt sikletin şampiyonu üst sikletin mandatoru oluyor.

  sircainsaat
  Üye
  ★★★
  sircainsaat

  Aynen porsum neden diye sorarsan crawford üst siklete çıktı direk wbo şampiyonu jeff horn ile karşılaşıyır olması

  Kaan
  Üye
  ★★★
  Kaan

  Wildera sağlam bir rakip lazımdı ve bu rakibin yenilmesi gerekiyordu. 38 yaşındaki luis ortiz bu özelliklere uyan harika bir rakip biraz daha genç olsa daha iyi olurdu ama daha genç rakiplerde wilder para etmediği için kariyerleri için buna yaklaşmadılar. Yüzde 12 oranı vermelerinin sebebi de bahis severlerin ortizin kazanması ihtimalini düşünerek yüksek bahis oranları ile ortize oynamaları. Tv nin wildera… Devamını oku »

  JamesBond.77
  Üye
  JamesBond.77

  Merhaba arkadaşlar,
  maç ile ilgili linkden bahsediliyor, bu sitede mi yayınlanır acaba, yoksa başka bir forum mu var?
  Bu arada benim hala umudum var, S-Spor, A-Spor, tivibu biri yayınlar inşallah diye. Bu maç yayınlanmayacaksa hangi maç yayınlanacak? Ortiz zaten 40 ına geldi bi daha ne zaman izleyeceğiz böyle bir boksörü?

  Prorsum
  Üye
  ★★★★
  Prorsum

  Bilgilendirme için teşekkürler lenolewis ve sincain 🙂

  Toretto
  Ziyaretçi
  Toretto

  Maç hangi kanalda saat kacta bilen var mi acaba?