Yeni Şampiyon Eski Şampiyona Karşı.. Dev Maçta Anlaşma Sağlandı!


berchelt-miura

28 Ocak’ta Francisco Vargas’ı nakavt ederek WBC süper tüy sıklet dünya şampiyonu olan Meksikalı Miguel Berchelt ile aynı gecee Miguel Roman’ı nakavtla mağlup eden eski şampiyon, Japon boksör Takashi Miura arasında anlaşma sağlandı.

Berchelt vs Vargas Özet

Miura vs Roman Özet

WBC süper tüy sıklet dünya şampiyonluğu için gerçekleşecek olan mücadelenin 24 Haziran veya 15 Temmuz’da ABD’de gerçekleşeceği öğrenildi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "Yeni Şampiyon Eski Şampiyona Karşı.. Dev Maçta Anlaşma Sağlandı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
яσмαη вєу
Üye
★★
яσмαη вєу

Ne kadar da profesyonel insanlar. Takashi mac sonu berchelt ı tebriğe gidip samimi fotoğraf çekilmişti. Profesyonelligin zirvesinde 2 sporcu 2 başarıya aç boksor bu mac harika bir mac olucak. Berchelt in tuzaklarina kapilmayip kendi lehine cevirirse takashi miura kemerini geri alabilir.

About Billions
Üye
★★★
About Billions
Çok güzel bi maç olur. İkisi de kırışmayı seven boksörler. Bercheltin savunması biraz daha iyi ve daha dayanıklı bence. Baskıyı çok iyi hissetiriyor. Miuranın da çok tehlikeli solları var. Berchelt tek mağlubiyetini lightweight sınırında almış zaten o maçtan sonra bütün maçlarını nakavtla kazanmış. Gervonta Davis liam Walshu yenerse, berchelt de bu maçı kazanırsa bi kemer birleştirme maçı çok iyi olur… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

çok süper maç olur. barclet kazanır.

Manny Pacquiao
Ziyaretçi
Manny Pacquiao

Berchelt vargas maçında begenmistim bu macida kazanır nakavt bekliyorum