Yine Mi Sen Broner? Adrien Broner Hakkında Yeni Bir İddia!


Dün itibariyle internette paylaşılan bir videoda 4 sıklette eski dünya şampiyonu Adrien Broner’ın yine, yeniden, bir daha tutuklandığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Videoda Broner’a ciddi biçimde benzeyen bir şahsın Atlanta’da bir alışveriş merkezinde Georgia polisi nezaretinde götürüldüğü görülüyor.

Fightful haber sitesinin haberine göre Atlanta polisinin bilgilendirmesinde Broner’ın tutuklanması ile ilgili bir olayın yaşanmadığı ifade edildi.

“Şu anda Bay Broner ile ilgili bir rapor elimizde bulunmamaktadır” –Atlanta Polis Departmanı

Sosyal medyada dolaşan haberlere göre Broner, alışveriş merkezinde bir kadına uygun olmayan bir şekilde dokunduğu ve sonrasında kadını takip ettiği için tutuklandı.

Broner’ın geçmişi bilindiği üzere vukuatlarla dolu. 2016 yılında duruşmasına gitmediği için 30 gün hapis cezası almıştı. Kavga, cinayete teşebbüs, soygun ve kiralık arabadan ateş açma suçlamaları da Adrien Broner’a yöneltilen diğer ithamlar.

Broner 21 Nisan’da Omar Figueroa JR. ile WBC süper hafif sıklet final eleme maçında karşılaşacak. Problem çocuk son olarak WBC hafif sıklet şampiyonu Mikey Garcia’ya mağlup olmuştu.

 


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "Yine Mi Sen Broner? Adrien Broner Hakkında Yeni Bir İddia!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
tipitip
Üye
★★★
tipitip

atlanta polisi böyle bir olayı doğrulamamış ama siz başlığa “yine mi sen Broner” yazmışsın bile bile…dar bir sokağın pencerelerinden mahalleye bakan yaşlı teyzelerin yaptığı dedikodular kadar değeri yok bu haberin… daha doğrusu habere benzeyen bu şeyin…Haberin özünde bilgi, malumat olmalı gıybet, fısıltı, şehir efsaneleri değil…

TÜRK
Üye
TÜRK

floydun aldatıldıpı iççin karısını dövdüğünü biliyırum wilderın ise hiç mevzusunu duymadım. Varsa öğrenmiş oluruz tabi

Roman
Üye
Roman

Floyd da bence defalarca karısını aldatmistir. Kerhane acmis pezevenk karilarla fotolar çekiniyor :))))

TÜRK
Üye
TÜRK

Adamlarda boks o kadar uç noktalardaki cebinde hiç parası olmayanla çok parası olan aynı şartlarda boks yapabiliyor neredeyse. Büyük şirketlerin amaçı izle keşfet geliştir ve üstünden para kaldır. İnstagramda sayısızca kücük cocuk izliyorum şuanki çoğu proftan bile daha teknik olan. Konuyla alakasız ama bi yazayım dedim

tipitip
Üye
★★★
tipitip
Türk kardeşim….Bu gayet normal çünkü fenomenlerin hakim olduğu bi dönemde yaşıyoruz…Artık değerli olan bir şeyin kendisi değil taşıdığı etiketi…İnsanları ne oldukları değil nasıl göründükleri ilgilendiriyor artık…Her şey görmekle ilgili, her şey görünmekle alakalı…her şey görsel, her şey imajinatif, her şey algısal, her şey imgesel, her şey biçimsel, her şey şekilsel, her şey izlenimsel,her şey resimsel ve fotografik, dolayısıyla herşey fenomenal… Devamını oku »
qwerty
Üye
★★★
qwerty

çok alakasız iki kişi olacak ama kıroluk ve hanzolukta ikisi de aynı. ali ağaoğlu ve broner. ali ağaoğlu kırosu da paranın gücüyle kadınları dilediği aşağılıyabiliyor

About Billions
Üye
★★
About Billions
Bronerın adı çıkmış bi kere. Bi çok olayın sorumlusuymuş gibi gösterilmesini normal karşılıyorum. Kendine daha fazla dikkat edip, akıllanması dileğiyle. Figueroa maçı çok güzel bi maç olacak bence. Bronera hiç bi maçında güvenemesem de bi kaç boksör hariç, çıkacağı her maçta onu desteklerim. Son dönemlerde çok hırslıydı, “tekrar şampiyon olacağım, porter ve garciadan rövanş maçlarını alacağım.” Diyordu. Bu güveni sağlayamasa… Devamını oku »
weta
Üye
★★

Neden tuco?

BoxingActiveKOs
Üye
BoxingActiveKOs

Hakikattende cok benziyormus. Broner bemce boks kariyerini bitirmeli sam. olucak kapasite yok . floydun ozentiligini yapmaktan baska bisey yapmiyor ringde . guya floyd gibi eskiv felan yapmaya calisiyor . ama cogunu aliyor.

Daredevil.61
Üye
Daredevil.61

Hala maidanadan yediği dayağı ve maç çıkışı ağlayarak gidişini izler gülerim. Omar’dan yiyeceği dayak kariyerindeki son zirve maç olacak güle güle problem oğlan.