Diğer

Önemli Duyuru! Zorunlu Açıklama…


DİKKAT

Merhaba;

Arkadaşlar tabi ki uzun zamandır sitede yorumlara bakmamıştım. Ve gördüm ki bazı kişiler sitede argoyu geçtim, diğer yorumcuların ne görüşlerine saygıları var ne de kendilerine. Uygun bulmadıkları yorumları anında argo, hatta küfürle aşağılayarak susturma yolunu tercih eden saygı yoksunlarına denk geldim. Onlarca işimin arasında elbette yorum alanlarını kontrol etmem pek mümkün olmamıştı. Ve görülüyor ki sitenin editörleri de ciddi manada uyumuşlar ve bunlara engel olamamışlar…

Bugünden itibaren sitede yorum yapabilmek için üyelik şartı aranacaktır ve bu üyelik şartlarında çeşitli onaylar gerekecektir. Varsın haber başına 500 değil de 5 yorum olsun ama insanlara bilgi birikim katacak yorumlar olsun. Varsın siteyi milyonlar değil de onbinler ziyaret etsin.

Doğru ve seviyeli yorum yapan sevgili ziyaretçilerimizden bu saygısızlar adına ne kadar özür dilesem azdır. Onlarca şikayet alıyordum ne kadar haklı olduğunuza gözlerimle şahit oldum. Bundan sonra engellenen kişi asla ama asla bir daha sitede yorum yapabilme şansına sahip olamayacak. 6500’den fazla yorum dün gece itibariyle silinmiştir ve tarama devam etmektedir. Silinme işlemi sürecektir. Bu alan başka forumlarla karıştırılmasın asla! Birbirinizi üzmeden yorumlarla katkıda bulunduğunuz bir alana dönüşmesini diliyorum.

Bakın bu site şu satırları yazdığım sırada son 3 yıl içinde Türkiye’de 1.045.450 farklı IP tarafından ziyaret edilmiş durumda.  1 milyondan fazla rakamdan bahsediyorum. Bu adar kişi arasında mutlaka bir takım seviyesiz kimseler olacaktır ancak bir kişi de olsa benim tahammülüm yok. Lütfen daha seviyeli ve bize yakışır şekilde devam edelim. Bunun içinde yorum için  üyelik sistemini sil baştan yenileyeceğiz. Bu şekilde adını sanını saklayıp istediği gibi gider yapmaya çalışan ziyaretçiler kısacası troller burada barınamayacak.

Senin gibi düşünmüyorum demek çok mu zor? İlla ki sonuna kimsin …. falan filan …. eklemek zorunda mısınız? Bunlar akıl alır gibi bir seviye değil.

Büyük fedakarlıklarla yayın hayatını devam ettirdiğimiz www.fightclub.com.tr adresimiz bundan böyle bizzat tarafımdan da denetlenecektir.

Teşekkür Ederim…

Saygılarımla…


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
101 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
scarface
scarface
5 yıl önce

Sen isini bilirsin bilgehan

MARCİANO
MARCİANO
5 yıl önce

ÇOK İSABETLİ BİR KARAR….

ggg
ggg
5 yıl önce

işte bu

ggg
ggg
5 yıl önce

conan gibilerden bizi kurtardığn için sana sonsuz kez teşekkürler. bilgehan abi

ggg
ggg
5 yıl önce

bilgehan abi cehun nikli şahısta conandan farksız.oda seviyesiz ve saygısız.en kutsal değerlerimize acımasızca saldıran kişilerin başında geliyor.lütfen abi bunu kov .gitsin kendisine layık bir site bulsun.

önder
önder
5 yıl önce

yerinde bir uygulama..ben yazmayı bırakmıştım bu yüzden

ggg
ggg
5 yıl önce

bu arada ahmet türk nerelerdesin kardeş.gel artık .bak bilgehan abi saygısızlara izin vermiyor artık.şimdi senin gibiler değer görecek bu sitede

yusuf
yusuf
5 yıl önce

doğru bir karar

Braddock
Braddock
5 yıl önce

Bu kararda en çok Boks dehasına üzüldüm. Anlaşılan bir daha bize hakaret edemeyecek:)

YaBuZ
YaBuZ
5 yıl önce
Reply to  Braddock

al benden de o kadar inşallah bizi bırakmaz 😀

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  Braddock

Aynen , inşallah boks dehasına dokunmazlar 😀

karapapak
karapapak
5 yıl önce

CONAN GİBİ KİŞİLER SİTEYE GİREMEMELİ

bankacı
bankacı
5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba… Siteye bayağıdır bakamıyorum.Malum iş yoğunluğu ve avusturalya açık var.orayı takip ediyorum. Bugün şöyle bir bakayım dedim. bilgehan abinin mesajını gördüm. Maalesef bu ülkede sağcısı-solcusu,türkü-kürdü,sünnisi-alevisi,dincisi-laiki,inananı-inanmayanı,cahili-okumuşu vs. vs. liste uzayıp gider herkeste temel bir sorun var:SIĞLIK. Herkes kalıplaşmış cümleler kelimeler üzerinden konuşup ahkam kesiyor.kimse kurduğu cümlelerin öznesi değil herkes nesnesi durumunda.özne; kalıplaşmış cümleler fikirler veya ideolojiler.SIĞ BİR TOPLUMUZ MAALESEF.okumuyoruz,araştırmıyoruz,sorgulamıyoruz,aklımıza kullanmıyoruz… Devamını oku »

jackal
jackal
5 yıl önce
Reply to  bankacı

+1 onur ertekin. kardes bu arada sen ecevit sapkalı olan üyemiydin ? profil resmini degistirdin sanki billy joe saundersa benzetiyom demistim seni galiba

jackal
jackal
5 yıl önce
Reply to  bankacı

andy murray alır rez alın burdan

yusuf
yusuf
5 yıl önce

üyeliek olmasa da, bu şekilde argolu konuşanları engelleme yapılabilir

ggg
ggg
5 yıl önce

bankacı kardeş on numara beş yıldız bir yorum yapmış.kendisini tebrik ediyorum.

ggg
ggg
5 yıl önce

conan gbilerin savunulacak bi tarafı yok.mesele muhaliflik meselesi değildir.bu ülkenin en kutsal değerlerine alçakça saldıran biridir.inanırsın inanmazsın ama dinimize kimse hakaret edemez.ederse karşılığını bulur.burdada öbür tarafta da.

karapapak
karapapak
5 yıl önce

onur ertekin kim yamuk yapıyorsa ifşa edeceksin ki bir daha yerli yersiz hadli hadsiz konuşmasın

karapapak
karapapak
5 yıl önce

birde onur ertekin C.BAŞKANIMIZ senin asker arkadşın mı ki tayyip diye bahsediyorsun artık şu kafa yapınızı değiştirin biraz saygı duyun ben M.KEMAL ATATÜRK yerine kemal diye söze başlasam hoşuna gider mi? laflarına dikkat et muhalif olman devletin başındaki kişiye karşı saygısız davranmanı gerektirmiyor.

YaBuZ
YaBuZ
5 yıl önce
Reply to  karapapak

tayyip değil mi ki ismi?

muhsin
muhsin
5 yıl önce

çok haklısın bilgehan

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
5 yıl önce

Çok iyi bir uygulama bilgehan abi çok iyi olmuş.

Şanpiyon
Şanpiyon
5 yıl önce

Bu sitede conan a laf söyleyen arkadaşlar nasıl bir karın ağrınız var sizin acaba conan gibi kaç kişi var burda siz anca Ahmet kurt gibilerinin arkasından koşun…not Conan ı tanımam uzun zamandır sitede bir çok kişinin yazdıklarını okurum üstat ali ve Conan adamdır…

Şanpiyon
Şanpiyon
5 yıl önce

Bu arada Bilgehan bey sizi bir çok sosyal medyada takip ediyorum sizden ricam 3.5 tane çakalın lafıyla conan gibi değerli arkadaşları yargılamayın..

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce

Yerinde bir karar olmuş , tebrik ederim . Türkiye de boks adı ile arama yapınca gelen ilk sitenin yorum kısımında boks dışında her konu tartışılmıştır herhalde , tartışılmasına karşı değilim elbet ama işin tadı kaçıyordu bir noktadan sonra . Gerçekten sevindim , bu sitenin bir forum kısmı olsa çok daha iyi olur aslında , her konu bu kadar iç içe… Devamını oku »

ggg
ggg
5 yıl önce

bilgehan abi anlaşılan temizliği eksik yapmış.daha conan gibiler mevcut sitede .bunları da temizlemezsen değişen pek birşey olmaz.daha conanı savunanlar var.adam dinimize etmedik hakaret bırakmadı.bu adamın savunulacak bi tarafı yok.savunanlar da onun gibidir.o zaman bilgehan abi conanı kovorak yanlış mı yaptı.bilgehan abi lütfen bu adamlara söz hakkı veme çünkü bunlar art niyetli insanlar.bunları konuşturursan bunlar dahada ileri gider.o yüzden yaptığının anlam… Devamını oku »

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce
Reply to  ggg

Mesele “Din” değil burada , konuyu saptırma . Savunulur savunulurmaz bu da düşünce özgürlüğü . İnsanları sınıflandırma ve etiketlendirme rica ediyorum . “Bilgehan bey bu adamlara söz hakkı verme ” demek benim için küfürden daha tehlikelli bir cümle çünkü sen tartışmaya ve senin dışında birşeyler düşünen insanlara kastın olduğunu gösterir . yani fırsat bulsan ve açık adres bulsan korkmamız mı… Devamını oku »

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce

*çünkü senin tartışmaya açık olmadığını ve ….

fix1
fix1
5 yıl önce

uğur sen conanın yazdıklarını okudun mu? bu şahsın, başka bir şahsa yaptığı küfürü veya hakareti değil. En kutsalımız olan Kuran’a ve Hz. Pergamber efendimize ettiği küfür ve hakaretlerden dolayı sinirimiz bozuldu. Yüzüme karşı yazdıklarını söyleyemeyecek adamların klavye başında bu toplumun çoğunluğunun kutsallarına hakaret etmeleri kabul edilemez. ggg, conan küfüre başlayınca konuyu kapatanlardan…

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce
Reply to  fix1

… konuyu uzatalım diyorsun dine soktuk oradan çıkarmayalım . O konuyu gördüğüm anda okumayı bıraktım çünkü tartışmanın nerelere uzayacağını gördüm . Conan ne yazdığına dair bir fikrim yok ancak tahmin edebiliyorum , din ve inandığın inancın adına insanları tehdit etmek sana çok mu sağlıklı geliyor peki ?? bir yerde hata varsa iki tarafta da suç vardır ne yazık ki özellikle… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce

sen mevzuyu ya anlamıyorsun yada bilerek iş olsun diye yazıyorsun. senin ailenden birine küfür edildiği zaman kendisini savuna bilecek birisi bile olsa, küfür edene tepki vermiyormusun? vermiyorsan… konuyu kapattım say… yok veriyorum diyorsan, yukarıda da belirttiğim gibi en kutsallarımıza hakareti kaldıramayacağımızıda anlaman lazım. olaya “onlar kendilerini savunup cezalandıramazlar mı” diye yaklaşırsan. bu ya dalga geçmektir, yada olaya çocukça yaklaşmaktır.

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce

“Eylemler” önemlidir sözler değil, yani sınırları aşan (bunu kutsalı için yapış olsa dahil , çünkü senin kutsalın başkası için birşey ifade etmiyor olabilir değil mi?) banlanmalı ve uyarılmalı . kusura bakma ama sen online ortam üzerinden birinin senin herhangi birşeyine(şekil a dini inanç) küfür etmesine alınıyorsan … türkiye gibi bir ülke de en ufak birşeyde parlayan insanların arasında herşeyi tepki… Devamını oku »

Samantha Fox
Samantha Fox
5 yıl önce

Yorumların yanında bildir butonu olursa , moderatörlerin işi kolaylaşacaktır .

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Bu ülkede din ve vicdan özgürlüğü var.hakaret olmadan her şeyi belirtebilme, düşünce özgürlüğü var.isteyen dini isteyen siyaseti eleştirir.eğer dediginiz gibi olacaksa bu eleştirilerle küfürle karşılık verenler de silinmeli, kufur edenlerde.

Şanpiyon
Şanpiyon
5 yıl önce

Ggg nikli arkadaş niye bu kadar yalvarıyorsun anlamıyorum kimsenin dininize hakaret ettiği yok herkes sizinle aynı inancı paylaşacak diye bir zorunluluk yok şikayet etmeyi bırak şimdi boks haberlerine odaklan not conan ve üstat ali adamdır…

Şanpiyon
Şanpiyon
5 yıl önce

Bak gözüm tekrar söylüyorum ne conan ı ne üstat aliyi tanımam bu sitenin daimi takipçisiyim kolay kolay da yazmam gördüklerimi söylüyorum ok..

ggg
ggg
5 yıl önce

dini eleştirmek kim senenin haddine değildir.inanırsan inanırsın inanmazsan inanmazsın.bu kadar basit.

ggg
ggg
5 yıl önce

bide tere yağı gibi üste çıkmazlar mı.daha hakaret etmedi diyo.adam üç gündür dinimize etmediği hakare bırakmadı.burdaki her kez şahit buna.

Atikali Boks
Atikali Boks
5 yıl önce

Bilgehan Bey`i tebrik ediyorum. çok güzel bir karar ve yorumların kaldırılmasına çok sevindim. bundan sonra inşallah conan ve ona benzeyen ahlak yoksun insanları görmeyiz. çok teşekkür ederim

Halim Mert Halimoğlu
Halim Mert Halimoğlu
5 yıl önce

Yorumlarda bildir butonu olsun bildirelim

ggg
ggg
5 yıl önce

uğur mehmet asıl sen konuyu saptırıyorsun.bizim insanlara illa inanacaksın diye bir dayatmamız yok.zaten dinimiz buna izin vermiyor.bizim yaptığımız dinimize en adi bir şekilde sadıranları buğz etmek .ne yani bu hakaretlere seyirci mi kalalım.adamın hakaretlerini her kez gördü.ben bir müslüman olarak inanmayanlara ve diğer dinlere inananlara da saygı göstermek mecburiyetindeyim.bu böyle olmalı.tekrar altını çizerek belirtiyorum.benim tepkim allha peygamberimize dil uzatanlara.yoksa herkezin… Devamını oku »

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce
Reply to  ggg

Din hakkında yapılan tartışmaları gördüm ve dahil olmadım . yukarda da belirtim mesele senin veya herhangi birinin inancına eleştiri yapılması değil burada , Her konuda eleştirilerin dozajının kaçması , ve tartışmanın birbirini aşağılamaya dönüşmesi . Tartışmayı birbirine bağırmak veya üstün görünmek olarak algılamış bir ülkeyiz ne yazık ki .. Yani meseleyi burada “din” üzerine çekmek sağlıklı değil , örneğin Boks… Devamını oku »

lennox
lennox
5 yıl önce

ugur kardeşime katılıyorum çok dogru tespitler yapmış conana burdan sallayanlarda çok temiz degiller müslüman kimligi altında tehdit hakaret ve küfürleri sıralıyorlar kendi gibi düşünmeyenlere bunları söyleyemeye hakları var sanıyorlar islama inanmayanları dışlamaya çalışıyorlar neymiş efendim diger tarafta yanacaklarmış bu nedir ya tahrik degilmi tahrik edersen o zaman gelen eleştirelere sözlere katlanacaksın…! bu ülkeyi bayragı milleti sevmek için illaki müslümanmı olmak… Devamını oku »

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  lennox

adamsın Dost.

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  KaanTurk

teşekkür ederim kardeşim sende adam gibi adamsın

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  lennox

şıracının şahidi bozacı iyi olmuşsunuz. konunun kişilerin birbirlerine ettiği küfürler olmadığını hala anlayamadınız. Adamlar bizim en kutsalımıza küfür ediyorlar. sizlerde şünü artık kafanıza sokmalısınız. burası sizin gibilerin çoğunlukta olduğu bir ülke değil, müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülke ve değerlerimize küfür edemezsiniz. çok istiyorsanız kimliğinizden müslüman ibaresini sildirirsiniz (tabi yazıyorsa)

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  fix1

şşşş sessiz ol bu ne laubalilik? asker arkadaşın mıyım bozacı şıracı falan? yorumunu merak etmiyorum.

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  fix1

ben hep derim kimse kimsenin kalbini kırmasın, ama gelip böyle çatarlar yine. konan mıdır kimdir bilmem ne yapmış bana ne? zaten siteye giremedim son hafta. ama birini üzecek bişey dediyse niye destekleyim onu. yapma etme gardaş bozacı şıracı falan yok şunu yap yok bunu yap olmuyo öyle. herkes napacağını çok iyi bilir. kimse gelipte bana şunu yap bunu yap diyemez… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  KaanTurk

conanın yazdıklarını lennox, şark kurnazlığı ile onaylayacak, sende doğru yazmışsın diyeceksin. bende şıracı bozacı örneği verdiğimde, “ben conanı onaylamıyorumda yok okumadımda, okumadıysan destekler yorum yapan adamı onaylama… cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsunuz.

KaanTurk
4 yıl önce
Reply to  KaanTurk

hadi ordan. git işine. yorumunu önemsemiyorum.

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  fix1

fix1 evet haklısın kardeşim ne yazık ki bu ülkede zeki üretken gelecek nesillere dogru bilgiler aktaracak egitimli insanlar azınlıkta insanları yaşam tarzından inancından dolayı fişleme açıgını arama peşinde olanlarda çogunlukta sana kardeşim diyorum çünkü benim için aynı dinden olmak degil vatanını milletini seven aynı ülkenin bireyi olmak kardeş olmak için yeterli düşmanım olman için farklı bir dinden olman degil bu… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce
Reply to  lennox

yok o yazdıkların değil, müslümanlar çoğunlukta

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
5 yıl önce

yerinde ve geç kalınmış bir karar. denetimin olmadığı bir sitede oluşacak tartışlmalar mahalle kavgalarından farksızdır. maalesef bunun böyle olduğuna defalarca tanık olduk. bundan sonra tüm arkadaşlarımızın bu konuda daha hassas davranacağını ümit ediyorum.

Şanpiyon
Şanpiyon
5 yıl önce

İnatla söylüyorum insanları karalama çabalarınız sonuç vermeyecek benim için burda üstat ali ve conan candır …

Manny Pacquiao
Manny Pacquiao
5 yıl önce

Sonundan sayfada doğru bir karar alınmış. Uzun zamandır yorum yazmiyodum çünkü cok kalitesizlesti ve bokstan başka herşey konuşulmaya başlamıştı

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Yeter artık yaa ağzınızdan salyalar akıtarak yok şu da banlanmalı yok öbürü de gitsin milleti fişleme peşine düşmüşsünüz bilgehan bey açıklamasını yapmış hala adama yok efendim oda gitsin diyorsunuz gelip burada hala tartışma peşindesiniz iki gündür şu tartışmalarınız bir bitmedi İsteyen istediğine inansın eyv ama dinini insanların gözüne gözüne sokmaya çalışma burada bazı kullanıcıların her yorumunda islamiyeti övme ve yüceltme… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Kardesim farz et ki ben yahidiyim.sen niye benim tarim yehovayi kullariyla gurestigi için kotuluyorsun?

Prorsum
Prorsum
5 yıl önce

Ahmet kurt,conan,david haye,murat koç,O’sullivan gibi adamların bir çoğuyla hem fikir olmayabiliyorum ama bu ve adı şimdi aklima gelmeyen bazı kullanıcılar benim için değerli çünkü burada ortak payda boks yani şu sitede olmasa girmeyeceğim adamlar var konu boks olduğu zaman herkes daha mutlu çünkü hepimiz boks’u seviyoruz takip ediyoruz şurada bir avuç insan bardakta fırtına koparıyoruz yok işte kardeşim boks bu… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Farz et ki ben hristiyanim.sen niye benim tanrinin oğlu addettigim isaya tanrinin kulu o, sen yalan söylüyorsun diyerek benim isama kulluk vasfini layik görüyorsun, beni yalanci ilan ediyorsun?

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Farz et ki ben ezidiyim, sen niye benim gurur abidesi olarak gördüğüm, insan gibi bir varlığa iman etmediği için akıllı olarak gördüğüm ve bir nevi tanrı ilan ettiğim şeytani tasliyorsun ki?

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Farz et ki ben ebulehebe tapiyorum.istersen atlete, dona tap diyorsun biz saygılıyız diyorsun ya bende ebu lehebe tapiyorum.

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

sen niye beş vakit tebbet suresini okuyup benim tanrima beddua ediyorsun?

erkan kaya
erkan kaya
5 yıl önce

conan ve ahmet kurt farklı dünya görüşlerinde olsada ben ikisininde boks yorumlarını beğeniyorum şurda 4-5 tane adamın boks yorumlarını takip ediyoruz ama burdaki ergen tayfa conan hatta conanın yorumlarını beğenenler bile banlansın diyor. Birde islam müslümanlık kime göre neye göre sadece sünniğin 10 tane farklı yorumu var.Ben kendimi müslüman olarak tanımlıyorum bana göre cübbeli ahmet gibi hadisçiler islama en büyük… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Bak ben daha agzimi bile açmadan bir mumin olarak ne kadar saygisizlik yaptin, senin kiler yalan benim kiler doğru dedin ve simdi saygı bekliyorsun.ben yine saugisizlik yapmayacağım ama bilin ki tüm dinler zaten saygisizlik üzerine digerini yalanci cikarmak asagilamak üzerine kurulmus.gordun mu?o yüzden kimse gelipte sen inanmiyorsun saygisizsin demesin arkadaşlar komik oluyor.bana dinler hikaye hava civa geliyor.sen bana yanacaksin diyince… Devamını oku »

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
5 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Tamam dostum sende adamların damarlarına basıyorsun . Sevmiş inanmış gönül vermiş , konuyu uzatmanın manası yok .

erkan kaya
erkan kaya
5 yıl önce

o’sullivan conan ahmetkurt antiwilder bu arkadaşlar umarım yazmaya devam eder

MannyPacquiao
MannyPacquiao
5 yıl önce

Sitenin ziyaretçi sayısı fazlasıyla yüksek. Basit bir WordPress teması yerine daha oturaklı bir site yapımına başlamanızı tavsiye ediyorum.

Liston
Liston
5 yıl önce

Çok doğru tespitler kayıtlı üye değilim ama olacağım. Geçenlerde hasbelkader bir yorum yaptım baktım şahsiyeti tahkir ve terzil edici cevaplar bu cevaplardan sonra kayıtlı üye olmaktan ve yorum yapmaktan vaz geçtim.

ggg
ggg
5 yıl önce

üstad ali daha inadına inadına gidiyorsun.sen neyin peşindesin.derdin ne senin bizim dinimizle .bak ben üstde belirttim .ben senin inancına saygılıyım.sen de öyle ol.gerektiğinde hazmetmeyi bilmek lazım.artık daha fazla şansını zorlama.bilgehan abi lütfen bu sitede seviyesizliğe izin verme.islama inanmayanlardan da çok değerli çok saygın insanlar var.bunlara eyvallah amalütfen art niyetli insanları temizleyin.

Adaletli yorum
Adaletli yorum
5 yıl önce

Ya abi ıbf varken nasıl en başarılı federasyon wbc olur adamlar deontay wıldera Bi türlü düzgün rakip bulamıyor

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
5 yıl önce

Cok dogru bir karar.
Site din ve siyaset konularindan da arindirilmali bence.
Konu din ve siyaset olunca millet kendini kaybediyor.
Burada boks konusulsun.
Herkes diger kisilere saygi cercevesinde ozgurce yorum yapsin.

polayt
polayt
5 yıl önce

Yorumlar oldukça seviyez ilerliyodu
Bir süre sonra yorum yapmayıda okumayıda bırakmıştım. Benim gibi çok fazla üye olduğunu düşünüyorum. Umarım artık önüne geçilebilir. Bir boks sever olarak bu siteyi fazlasıyla önemsiyorum. Saygılar

Ahmet Arslan
Ahmet Arslan
5 yıl önce

onur ertekin denen yalama atatürkçüyüm diye geçinirsiniz kapitalist gibi anarşist gibi liberalizm sevdalısı gibi hatta hatta partinin sloganı sosyalist gibi görünüp sapına kadar kapitalist gibi yaşarsınız. YİNE atatürkçüyüm diyorsun resminde çekiç orak lenin var bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Tayyip ERDOĞAN ülkeyi soyarken yanında mıydın yalama. G.T yiyorsa ispatlarsın ispatlamazsan en adi yalamasın diye her buraya yorum yazdığımda… Devamını oku »

koray atan
koray atan
5 yıl önce

bilgehan abi haklı ama hala siyaset din konuşanlar var

Roman
Roman
5 yıl önce

Çok doğru bir karar teşekkürler. Gerçekten sitede çok troll war. Her haberin yorumlari kontrol edilmeli sık sık argo kullananlar din katanlar banlanmali. Çok iyi oldu bu duyuru.

Joe Calzaghe
Joe Calzaghe
5 yıl önce

Siyaseti yasakla sadece boks konuşulsun…

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Bak turk kardesim bu sitede boks konusulsun.ben bir gün durduk yere din mevzusunu açmadım, açıldığı zaman ise mudahil oldum.mecburen mudahil oldum çünkü bi adami karsiniza alip vaooo din elden gidiyor diye saldirirsaniz, o adamin arguman sunupta ortaya attığı eleştiriye küfürle karşılık verirseniz bende gayri ihtiyari bir şekilde olsa bile o safa dahil olurum.bu benim tercihimdir ve seni zerre irgalamaz.beni çok… Devamını oku »

ATABEY 51
ATABEY 51
5 yıl önce

teşekkürler Bilgehan Bey

Anthony Joshua
Anthony Joshua
5 yıl önce

Olması Gerekende Bu zaten

KaanTurk
5 yıl önce

Aynen öyle ağabey. Çok zaman kalbimizin kırıldığı oldu ama umarım bundan sonra öyle saçma sapan troller ile uğraşmayacağız.

KaanTurk
5 yıl önce

Bu sitede uzun zaman önce Chagaeve çeçen diyen bir abimize yada kardeşimize ithafen o gün ki sinirimden ötürü kırıcı sözler sarf etmiştim. Vallahi adını sanını da hatırlamıyorum ama bu yorumu okuyosan özrümü kabul et üstad. Onun dışında da kimsenin kalbini kırmamışımdır kırmam da. Can bu, hepimiz bu diyardan göçüp gideceğiz. can yakılmamalı kalp kırılmamalı… Bu arada üstad ali tüm yorumlarını… Devamını oku »

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  KaanTurk

-kırıcı döz derken hakaret falan etmedik tabiki, sadece bilmiyosan uydurma, ben yazayım öğren gibi bişey demiştim. yakışmadı tabiki bize. burdan çok özür diliyorum umarım okuyodur yorumumu-

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  KaanTurk

eskiden de burda hararetli tartışmalar olurdu bazı konularda zıt fikirli oldugumuz tartıştıgımız çok arkadaşımız olmuştur ama fikirlerine bilgisine saygı duydugum insanlardı hepsi konunun birisinde farklı fikirlerde olup birbirimizi yerdik diger konuda aynı fikirde olur başkasıyla tartışırdık en sevdigim insanlardan bazıları en çok tartıştıgım arkadaşlardı çünkü seviye vardı saygı vardı sende bilirsin kaan seninle tanışıklıgımızda o zamandan geliyor 2 gündür burdayım… Devamını oku »

KaanTurk
5 yıl önce
Reply to  lennox

dost , Ne güzel uzun uzun mesaj yazdım sana silindi yahu 🙂 neyse bilgehan ağabey canın sağ olsun, sitede bazı sıkıntılar var sanırım, yollayın bize istediğiniz site olsun hallederiz sıkıntı değil 🙂

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce
Reply to  KaanTurk

Eyvallah dostum.

önder
önder
5 yıl önce

herkesin dini kendine… yalnız ben (haşa) şeytana tapıyorum senin dinin şeytanı kötülüyor ben de senin dinini kötülerim demek bilerek bir paradoks yaratıp demogoji yapmaktır. bu konuyu uzatmıyorum. ama ortaya felsefi bir çıkmaz koymak kimsenin yararına değil. yapıcılıktan çok yıkıcı bir tartışma olur. burada fazlaca çeşit kültürden ve yaşdan ve seviyeden(kimse alınmasın) insan var. bu tür tartışmalar yapan sitelerde yapabilirsiniz bunları.… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce
Reply to  önder

Ya kardeşim mevzu conani savunmak değil.conanin cinsel yakistirmalarindan, maç geç yayinlaniyor demesinden bende çok haz etmiyordum.orasi ayri.ama adamin sirf bu yüzden banlamasina karsiyim.adam bu günkü uyaridan sonra devam etseydi tamam derdim.ama uyari yok, teblagat yok, tüzük yok, kufurlesme hakaretlesme girla. (özelllikle son bir kaç haftadir, zaten ben yorum yapmadim bir kaç hafta boyunca)conan kurban seçilmiş gibi oldu.ben buna karşıyım.dün ayri… Devamını oku »

Ümit Sarıkaya
Ümit Sarıkaya
5 yıl önce

İsabet bir karar olmuş Bilgehan Abi. Sitede ki boks uzmanları(Yorum yapmasam da siteyi uzun zamandır takip edenlerden biriyim kim nedir az çok biliyorum o yüzden o uzman! olan arkadaşlar bırakın boksu insanların yorumlarına saygısızlık yapmaktan başka bir şey bilmiyordu benim gördüğüm) bu sayede en azından kendilerine bir saniyede olsa bakıp acaba yanlış mı yaptık diye düşünürler belki. Umarım bu bir… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
5 yıl önce

Neyse siyaset, din vs gibi konulari boş verin arkadaşlar.o mevzular tartışılır ama yeri burası değil. Son olarak, türk kardeşim ben sana sadece tehdit etmek yanlış, oturup muhabbet etsen belki çok iyi dost olacagin adamlari burada kirmak yanlış diyorum.birimizi dislamadan her konuyu konuşuruz.artık her mevzu tartışılıyor.bunlar asildi.mesela bu abd de çok olur; inançlı insanlar (din adamlari yada bilim adamlari), inançsız insanlar(genelde… Devamını oku »

fix1
fix1
5 yıl önce

arkadaşlar bende fix1 olarak bir şeyler yazmıştım kimseye hakaret ettiğimi düşünmüyorum. buradaki bazı arkadaşların anlayamadığı konu. Bu ülke müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülke. ve bu insanlar kutsallarına değer veren insanlar. conan gibiler ayetlere ve hz. peygamberimize küfürler ve hakaretler yağdırdılar. bu bir insanın başka bir insana hakareti gibi değildir ve görülemez. çünkü bizim için anamızdan ve babamızdan daha kutsal olan… Devamını oku »

mdeniz
mdeniz
5 yıl önce

Bilgehan bey aldığınız kararı çok olumlu görüyor ve destekliyorum Daha önceki bir kaç yorumunda sitenin forumlu olması, üyeliklerin denetlenmesi gibi konularda önerilerim olmuştu, pek dikkate alınmadığı için işin peşini bıraktım ama şimdi tam da sizin yazdıklarınız benimde aklımdan geçmişti. Kayıtlı üye olmayanın yazı yazamaması bunlardan birisi. Ek olarak nacizane önerim; *öncelikle kaleme alacağınız bir “site kuralları” gerekiyor. Resmi işlerle çok… Devamını oku »

safkan
safkan
5 yıl önce

yorumlara “şikayet et, beğendim, beğenmedim” diye butonlarda eklenirse daha sağlıklı olur.

Marvelous .
Marvelous .
5 yıl önce

Neyin konusuldugunun onemi yok, insanca ve kaliteli konuşmak önemli. Defalarca yazılan herhangi bir saçma sapan yoruma kızıp yorum yapmaktan vazgeçtim. Bilgehan beyin yapması gereken bu. Sitede kaliteyi yükseltmek. Umarim başarılı olur. Ahmet Kurt ve Conan bu sitenin temelidir, iki arkadaşımız en çok yorum ve paylaşım yapan arkadaslar. Bir yere gittilerse geri dönüp tekrar katılmaları şart. Arkadaşlar ülkemiz yeterince kötü günler… Devamını oku »

lennox
lennox
5 yıl önce
Reply to  Marvelous .

+1

ATABEY 51
ATABEY 51
5 yıl önce

Fatih İstanbulu fethettiğği zaman ayağına kapanan gayri müslimlere “kalkınız ve müsterih olunuz. ben sultan mehmed; hepinize söylüyorum ki, bu andan itibaren ne hürriyetleriniz, ne de hayatlarınız hakkında gazap-ı şahanemden korkmayınız. kimsenin malı yağma edilmeyecektir. kimseye zulüm yapılmayacaktır. hiç kimse dini inanışlarından dolayı cezalandırılmayacaktır” diyerek dinde zorlamanın olmadığını yağmamın olmadığını herkesin dünya hayatında serbest bırakıldığını anlatıyor. Bu sadece bir örnek ve… Devamını oku »

drfbb
drfbb
5 yıl önce

Inş site için hayırlı olur

Murat Özdemir
Murat Özdemir
5 yıl önce

Olmasi gereken olmus

Ahmet Altun
Ahmet Altun
5 yıl önce

İsabetli bir karar tebrik ederim.
Sitede samimi aile ortamını sağlamamız dileğiyle…

Başa dön tuşu