TPW İstanbul Şovu 31 Mart 2018’de Volkswagen Arena’da, Biletler 4 Aralık’ta Biletix’te!


tpw_kapak

TV’de YOK! Sadece Volkswagen Arena’da!

BİLETLER 4 ARALIK PAZARTESİ SATIŞA ÇIKIYOR BU KEZ ASLA GEÇ KALMA! ALARMI KUR

Dünyanın tartışmasız en büyük eğlencelerinden biri olan Pro Wrestling heyecanı için geri sayım başladı.

Tanıtım Klibini Hala İzlemediniz Mi?

00:34

  31 Mart Cumartesi akşamı saat 17.00’de gerçekleşecek TPW şöleni için dünyaca ünlü yıldızlar İstanbul’a geliyor. İstanbul’da yapılacak dev resital Maslak Volkswagen Arena’da izleyicisi ile buluşacak. 3 saatlik büyük fırtına!

  ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Meksika’dan gelecek süper starlar TPW ringinde kozlarını paylaşacak.

  Turkish Power Wrestling gösterilerinde yer alan güreş ustaları Joe LEGEND (TNA Impact), Low KI (WWE), Tajiri (WWF), Doug WILLIAMS (TNA Impact), Tom La RUFFA (TNA Impact), Britney KNIGHT (Paige-WWE), Masked LOKO, Shanna, Alpha FEMALE (WWE) ve Demolition DAVIES büyük hayranlık uyandırdı.

  Şimdi ise çok daha büyük sürpriz yıldızlarla TPW 31 Mart cumartesi akşamı İstanbul’da yıllarca akıllardan çıkmayacak bir şova imza atacak. Meet and Greet İçin Kalpler Daha Hızlı Atacak. Ürün satışı da Arena’da gerçekleşecek.

  Olay – 1

  Tom La RUFFA vs Doug WILLIAMS vs Ivan MARKOV / Son Kalan Maçı Alır

  3 Way TLC Maçı Nefes Kesecek!

  Masa (Table), Merdiven (Ladder) ve Sandalye (Chair) kullanılarak gerçekleşecek mücadelede 3 süper yıldız kazanabilmek için amansız bir mücadele verecek.

  tpw-buyuk

  Olay – 2

  Bigboy vs Demolition Davis

  2 metre boyunda ve 248 Kg olan Türkiye’nin dev yıldızı BIGBOY, Almanlar’ın 200 kiloluk 1.95 boyundaki korkunç güreşçisi Demolition DAVIES ’e karşı asla kaçırılmayacak bir mücadeleye çıkacak…

  Olay – 3

  Çok Yakında Bu Çılgın Maç da Açıklanacak!

  Olay – 4

  Açıklandığında Heyecan Kat Kat Artacak!

  Olay – 5

  Dev Resitalin 2. Ana Maçı Şoke Edecek!

  Olay – 6

  Ve Herkesin Nefesini Tutup İzleyeceği Şaşkınlık Yaşayacağı Ana Maç Uzun Yıllar Unutulmayacak…

  Tüm maçları açıklayıp heyecanınızı elbette bir anda bitirmek istemeyiz. Süper starlar yavaş yavaş ve tek tek açıklanacak.

  TPW Kıtalararası Şampiyonu Murat BOSPORUS, Kanadalı efsane Joe LEGEND, Türkiye’nin yıldızları CAMOKA ile DEMİRCİ ve SAMURAY yeni sürpriz GM’nin açıklayacağı şoke edici karşılaşmalarla OLAY maçlardaki yerlerini almak için sabırsızlıkla bekliyorlar.

  Türkiye’nin yıldızı  Survivor ve Muay Thai Şampiyonu Atakan “AVATAR” Arslan bombasına da hazır olun! Rakibi dudak uçuklatacak! Ve dünya yıldızları yakında açıklanacak.

  31 Mart Cumartesi akşamı saat 17.00’de gerçekleşecek TPW şöleni için dünyaca ünlü yıldızlar İstanbul’a geliyor. İstanbul’da yapılacak dev resital Maslak Volkswagen Arena’da izleyicisi ile buluşacak.

  Not : Yaş Sınırı Yoktur… Tüm Yaştaki İzleyiciler Bilete Tabidir… TV Yayını yoktur… 


  Haberle ilgili başlıklar: , ,

  Benzer Haberler

  Yorumlar

    Abone ol  
  Bildir