(FOTO GALERİ) Crawford ve İndongo Son Basın Toplantısında Böyle Yüz Yüze Geldi. Crawford O Şampiyona Meydan Okudu!


crawford-indongo-wbc

Cumartesi gecesi 04:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak olan WBC, WBA, IBF ve WBO unvan birleştirme maçı öncesi iki boksör; ABD’li şampiyon Terence Crawford ve Namibyalı şampiyon Julius Indongo, maç öncesi gerçekleşen son basın toplantısında böyle yüz yüze geldi.

Terence Crawford, Indongo’yu mağlup etmesi halinde yarı orta sıklete çıkmayı planladığını ve hedefindeki rakibin de Keith Thurman olduğunu açıkladı.

Kazanan boksörün aktif şampiyonlar içinde sıkletindeki tüm kemerlere sahip olan tek boksör olacağı dev karşılaşma Cumartesi gecesi 04:00’ten itibaren TV8,5 ekranlarında olacak.

Sakın kaçırmayın!

01:00

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

38 Yorum - "(FOTO GALERİ) Crawford ve İndongo Son Basın Toplantısında Böyle Yüz Yüze Geldi. Crawford O Şampiyona Meydan Okudu!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Crawford thurman kolay lokma değil ve seni Yener

GGG
Üye
GGG

Olay var olay 🙂 bırakın indongo’yu şimdiden Thurman maçının havasını hissediyorum !

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

vay goççum crawford.
hadi bakalım şu thurmanı da bi indir. bence crawford thurmanı indirir. hiç şüphem yok. walter de crawforda errol sorun çıkartabilir.

Conan
Üye
★★
Conan

Amerikalı terrence, namibyalı terrence ile karşılaşacakmış 🙂 😎

GGG
Üye
GGG

😀 😀 😀

GGGökhan
Üye
GGGökhan

Crawford ve Thurman en sevdiğim 5 boksörden 2si. Ben Crawfordu 51 favori görüyorum ama Thurman üst siklet olmasına rağmen Crawforddan çok çok hızlı görünüyor gözüme..

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

crawford indingo maçının sonucu belli. en az 7-8 round alarak açık ara puanlamayla kazanır indingoya güzel bir boks dersi vermiş olur. işin ilginç yanı crawford’un hedefi neden spence jr değil de thurman? daha az riskli olmasından olabilir mi? tabiki olabilir. umarım errol-thurman maçı daha önce olur ve galibiyle crawford karşılaşır.

About Billions
Üye
About Billions

Thurman, iki federasyonda şampiyon ve şu an sikletin en iyisi olarak gösteriliyor. Thurman, Spence jrı Yener, yenemez o ayrı konu fakat Thurman kariyer olarak daha iyi. Crawfordda kendi sikletinin en iyisi. Siklet yükseltirse, en iyi olarak düşündüğünü hedef olarak seçmesi de normal bi durum benim için. Daha az risk olarak düşündüğünü sanmıyorum Thurmanı.

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

Crawfordun dün yaptıgı röportajda ısrarla thurmanın spence’e karşı favori gördüğünü daha iyi oldugunu söyledi. Burada ters psikoloji yapıp thurmanın daha az riskli oldugunu ve onunla karşılaşmak istedigini dolaylı yoldan anlatmış.Ortada kesinlikle bir çekinme var. Şahsen ben Crawford’ın yerinde olsam ben de spenceden çekinirdim. Çekinilmiyecek bir boksör degil thurman crawford için çok daha az riskli.

About Billions
Üye
About Billions

Ben öyle düşünmüyorum ama olma ihtimali yok da diyemem. Umarım bu maçlar olur. Kralı öğrenmiş oluruz.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Çoğu yorumuna katılıyorum fakat Thurman konusunda takıntılı gördüm seni hocam. Thurman şampiyon, zirvede. Tabiki onu hedef seçecek. Ayrıca Spence Jr’ı abarttığını düşünüyorum. Thurman karşısında pek şansı olmaz…

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H

Thurman benim çok begendiğim bir boksör. Ayakları ve elleri çok hızlı ring iq’su yüksek rakibini çözen bir boksör ama spencein baskısına hızına ve gücüne dayanamaz. Şöyle düşün brook ve thurman porterı zorlanarak yendi. Spence brook u haşat etti. Brook sürekli sarılmasa ko ilk roundlarda gelebilirdi. Ben crawford ve errolun thurmanı yeneceginden eminim. Umarım bu maçlar olur ve olacakları görürüz

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Thurman, Porter’ın baskı, hız ve gücüne dayandıysa Spence Jr’a da dayanır diye düşünüyorum.
Ayrıca Spence Jr’ın Brook’u haşat etmesi neyi kanıtlar ki? Burdaki çıkarımını anlayamadım.
Brook, Porter’ı zorlanarak yendi. Spence Brook’u zorlanmadan yendi. O zaman Spence, Porter’ı yener mi demek istiyorsun? Umarım böyle demek istemiyorsundur çünkü boks bir bağıntı değil ve geçişme özelliğini sağlamaz 🙂

Ordinaryus H
Ziyaretçi
Ordinaryus H
Thurman porter maçında zorlanmadı diyemeyiz bence zorlandı. Ayrıca porterla spencein baskısını bir tutma. Porter çok daha kontrolsüz saldırıyor. Spence daha teknik kolları çok uzun solak ve güç olarak porterdan çok daha güçlü. Kroşeleri çok keskin. Fizik olarak dezavantajlı thurmanı rahat yakalar ve thurman ko olur. O kroşelere dayanacak welterweight bir insan düşünemiyorum. Ayrıca brook porterı rahat yendi. Brook timing olarak… Devamını oku »
EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Crawford uzun kollu boksorlere karsi nasil dovusucegini biliyor viktor postola yumruk attulirmamisti adam giriyor cikiyor kaciyor. Favorim crawford.

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Crawford bu maçı yüzde 99kazanir.%1lik pay ise indongonun rusyada yaptığı gibi ters bir vurusla yakalaması halinde olacaktır.ayrıca Crawford postolu yendikten sonrq gözümde çok özel bir yer aldı. Saygılı kazandı selçuk maçından sonra fena kıl oluyordum postola her maçı kaybeder inşallah diye izlerken yenmeye devam ediyordu ki Crawford bitirdi işini

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

çok affedersiniz ama crawford indirse indirse thurmanınkini indirir anca .

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Sen crawford u küçümsemeye devam et 🙂 bu adam boks için yaratılmış. Tam anlamıyla bir canavar…

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Crawford bence gamboa yı zor yendi
Şimdiye kadar karşısında thurman veya porter gibi adam çıkmadı

lenolewis
Üye
lenolewis

thurman-crawford maçı olursa maçtaki yumrukları gözle yakalamak zor olacak:) harika bir maç olur bana göre son 50 yılın en deli maçı olur

lenolewis
Üye
lenolewis

ben %50.1 ile thurmann diyorum çünkü thurman welter da crwaforda göre daha iyi rakipleri yenmiş bir şampiyon

lennox
Üye
lennox
Thurman her gün maçı olsa bıkmadan izleyeceğim golovkin loma rigo ile birlikte en sevdiğim 4 boksörden birisi crawfordla olabilecek bir maçta ne olur bilinmez zira crawford değişik bir boksör rakiplerini maç boyu uyutup yavaş yavaş eriten değişik bir stili var maçların ilk roundlarına nazaran ileri roundlarda ritim artırıyor genelde kıvama gelincede fişi çekiyor thurmanda çok teknik ve estetik dövüşen Harika… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Crawford vs thurman öyle mi? tüylerim diken diken oldu 🙂 ne maç olur ama

PACMAN
Üye
PACMAN

Crawford ud ile yener thurmanı

Marvin Hagler
Üye
Marvin Hagler

crawford dikkatli olmalı. indongo’nun nakavt oranı her ne kadar az olsa da maça nakavt niteliğinde sert yumruklarla başlıyor.

About Billions
Üye
About Billions

Crawford, kusursuz tasarlanmış bi imha silahı. Solları, rakibin yüzünde infilak eden napalm bombası, sağları, hedef şaşmayan roketatar. Vicdandan yoksun bi boksör Avcısı. Namibyalı boksseverler, sıcağın altında, umut içinde bi sürpriz daha beklerken, crawford, yazı, kışa çevirecek büyük ihtimalle onlar için. Tanrı, crawfordu öfkeliyken yaratmış olmalı.

lennox
Üye
lennox

tanrı crawfordu ofkeliyken yaratmış olmalı…..harika
😎

About Billions
Üye
About Billions

Teşekkür ediyorum 🙂 .

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay
Uzun zamandır bu maçı düşlüyordum ve artık yakında gerçekleşecek belli oldu. Crawford muazzam bir boksör çok güçlü ve çok teknik. Ters gard düz gard dövüşebiliyor. Lakin Crawford’un foyaları Gamboa maçında göründü. O maç benim için kriterdir. Crawford nasıl yenilir bilmek isteyenler ilk 4 raundu izleyebilir. Sonrası zaten Gamboa’nın cam çenesi ve kendinden kat kat güçlü bir rakiple kırışmalara girip darmaduman… Devamını oku »
VolkanK
Üye
VolkanK

Turmanın ders vererek yeneceğini hiç sanmıyorum Ama kazanma ihtimali var . Crawford üst siklette biraz yavaşlayabilir Bana göre Crawford alır

Don King
Üye
Don King

Ben bu maçı bile craeford için canntada keklik olarak görmüyorum.crawfordun en büyük özelliği geri adimlamalari esnasında harika kontralar çıkarıyor.bu noktada crawfordun üstüne yok.belki loma.indongo baskılı oyum yerine sarılarak ritim dusurebilirse şansı çok olacak.hem ters guardli hemde son iki maçında kemer kazanmış bir adami bu kadar küçümsemek mantıklı degil

lenolewis
Üye
lenolewis

Thurmanın zaafları aslında tam da crawfordun dövüş stiline uygun şekilde olacaktır.thurman rakibe doğu hamleler yaptığında defansta zafiyet gösterebiliyor bu da tam crawfordun işine gelir o yüzden thurmann savunmas zaafiyet göstermemeli yoksa ud bile kurtulamayabilir

lennox
Üye
lennox

spence daha çok fizigi ile ön plnda olan güçlü yumruklara sahip dayanıklı bir boksör fakat teknik ve hız bakımından thurmanın eline su dökemez thurmanın çenede sağlam crawforddan önce spencenin işini bitirse çok daha mutlu olurum

lenolewis
Üye
lenolewis

Lennox katılıyorum thurman spencenin işini bitirip welterde tartışmasız 1 numara olduğunu ispatlamlı ardından ceawford ile kapışmalıdır.zatwn errolu yenen bir welter thurmana kimse yenemez diye düşünüyorum

Prorsum
Üye
Prorsum

Crawford her türlü sikertir
spance thurman’ı yener o yumruklara dayanamaz thurman ayrıca thurman shawn porter’ı kolay yendi hatta baskıyla nasıl baş edileceğini gösterdi falan diyen de ne bileyim bi zahmet brook porter maçını izlesin

Harun
Üye
Harun

kell brook bile spence’nin yumruklarına dayanamadıysa, bu sikletlerde başka birinin o yumruklar karşısında ayakta kalıcağını sanmıyorum. spence çok güçlü, hızlı, kombineleri süper. benim bu sikletlerde favorim spence.

Harun
Üye
Harun
bu olayı mantık olarak anlatayım size arkadaşlarım yorumumu iyi okuyun. ward hafif ağır siklet’e çıktığında hemen kovalevle maça çıkmadı. çünkü hazır değildi. nakavt olurdu. bir kaç maç yaparak siklete uyum sağladı. ve kovaelev’i yeneceğine inandığı an maça çıktı. crawford’da üst siklete çıktığı gibi sikletin en iyisiyle karşılaşamaz. bu intihar olur tıpkı kell brook’un yaptığı gibi. bu yüzden errol spence’e meydan… Devamını oku »
Harun
Üye
Harun

thurman ile maç yapmadan önce siklete alışmak için bir kaç orta düzey maç yapması crawford için daha iyi olur. hemen thurman ile maça çıkarsa bu çok heyecanlı olur.