(FOTO GALERİ) Jean Pascal Sağlam Dönüyor


jean-pascal-9_1

En son geçtiğimiz Ocak ayında ringe çıkan ve Sergey Kovalev’e mağlup olduktan sonra boksa bir süre ara veren eski dünya şampiyonlarından Haiti asıllı Kanadalı Jean Pascal, 16 Aralık’ta tekrar ringe çıkmaya hazırlanıyor. Pascal’ın 16 Aralık’ta Stjepan Bozic karşısında kendisini test edip, 2017 yılında tekrar dünya şampiyonluğu için ringe çıkması bekleniyor. Pascal’ın öncelikli hedefi ise kendisi gibi Haiti asıllı bir Kanadalı olan ve amatörde de karşılaştığı WBC dünya şampiyonu Adonis Stevenson olacak.

İşte Pascal’ın hazırlıklarından görüntüler:


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

21 Yorum - "(FOTO GALERİ) Jean Pascal Sağlam Dönüyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
bokscu
Ziyaretçi
bokscu

bu adamdan bi cacık olmaz bu saatten sonra.

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

kendini ne kadar geliştirirse geliştirsin iyi düzeyden çıkamayacak bir boksör. yani çok iyi olamaz şampiyon hiç olamaz. stevenson ko ile alır maçı.

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

ahmet kurt kendisini geliştirmesine gerek yok. zaten geliştirmiş geliştireceği kadar.Kendisi 2 ayrı siklette hemde farklı farklı federasyonlarda dünya şampiyonu olmuş bir boksör.Mağlubiyetleri var ama hep çok büyük boksörlere karşı.Adonis kariyer olarak pascalın yarısına bile sahip değil.Kim yener bilmem ama pascalın şansı var

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt
her boksörün kendisini geliştirmesi gereklidir. eski bir şampiyon olmasıyla da yazdığımın alakası yok. ben önümüzdeki süreç için bunları söyledim. Kovalev karşısında çocuk gibi dayak yedi bu adam. 2011 den itibaren bitik lucian bute dışında kimi yenmiş? 46 yaşındaki bernard hopkinsin yendiği adam işte. hem anlayamadığım noktalardan biri stevensonın kariyeri nasıl jean pascalınkinin yarısı etmiyor? bir 39 yaşındaki stevenson ın haline… Devamını oku »
Said Talha Aydemir
Üye
Said Talha Aydemir

pascal yaşı gereği yeteneğinden birşeyler kaybetmediyse çokta zorlanmadan tokatlar pascalı cümlesinde pascal(ilk) yerine stevenson olucatı heralde 😀

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

Aynen dostum öyle olacaktı 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

rakibini, sıralamada 101. olan 2 yıldızlı bir boksör ko etmiş. pascal hakikatende sağlam dönüyor…

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel

adonis kimi yenmiş peki onu söyle o zaman.adonis fonfaraya kaybetti hakem zoruyla maçı kazandırdılar.pascalın mağlubiyetleri carl forch,bernard hopkins ve kovalavle karşı. adonisin hayatında hiç böyle bir maçı olmuşmu.kendi sorduğun sorunun cevabını vermişsin.pascal 34 yaşında en az 4-5 kere dünya çapında maça çıkmış adonis 39 yaşında cesaret edip bir dünya yıldızıyla maça çıkmışlığı yok.

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt
o maçı fonfara kazanmadı heralde sizde knockdown yapan adam kazanır hesabı bir düşünce var. Stevenson o maçı hakkıyla kazandı. chad dawson, fonfara, tony bellew, tavoris cloud, thomas williams gibi boksörleri yendi. peki ne zaman? hepsini 2013 ten sonra yendi. senin jean pascal 2011 den itibaren biti klucian bute dışında kimleri yendi? bir kez daha soruyorum bu adam son 5-6 yıldır… Devamını oku »
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi

10 ayrı siklette şampiyon olsa benim için sıfır
Korkak maçı bıraktı

gökhann
Ziyaretçi
gökhann

Bence iyi bir boksör korkak olsa Kovalevle karşılaşmazdı.

fatih genel
Ziyaretçi
fatih genel
sen ne uslupsuz bir adamsın,altı üstü pascalın şansı var dedik.Cins cins yazıyorsun. herkes seninle aynı fikirde olmak zorundamı.adonis favori ama pascal yabana atılacak bir bokör değil.kovalevin karşısında kim olsa altına eder.sanki adonis kovalevi yendi.2011’den sonra ne yapmışmış. adam 2011 den sonra iki kere kovalevin karşsına bir kerede bernard hopkinsin karşına çıkmış daha ne yapcak.Üst düzey tüm boksörler kaybettiği maçtan sonra… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt
Üslupsuz olduğum falan yok en ufak bir hakaret kelimesi yazdıysam söyleyiver. Yazdıklarının cevabı da yukarı da mevcut zaten. Sendeki bir düşünce yapısı da şu heralde iyi boksörlerden dayak yiyen onlar karşısında kepaze olan boksörleri de iyi olarak görüyorsun. Herifin 2011 den bu yana adam akıllı başarısı yokken 35 ini geçmiş stevenson dünya şampiyonu oldu ve 2013 ten bu yana orta-iyi,… Devamını oku »
Said Talha Aydemir
Üye
Said Talha Aydemir

pascal bu adamı yener ama stevensonu çok zor. stevenson gerek tekniği gerek gücüyle bu adamı rahatça yener.

jackal
Üye
jackal

pascal demişken beyler sizce kovalev mi daha sert vuruyor adonis stivenson mu ?

scarface
Ziyaretçi
scarface

Sorman bile hata kovalev ringde adam oldurdu yumruguyla

ali aliyev
Ziyaretçi
ali aliyev
su konu cok sikici olmaya basladi sanki ilk ve tek yumrukla adami oldurdu , boksta bu tur seyler oluyor sanki ringde adam olduren tek kisi kovalev , seninde kafanin o bolgesine 15-20 yumruk vursalar sende olursun . boksta ilk kez olmuyor boyle bir olay son kez de degil . adam bir talihsizlik sonucu adami oldurdu ama siz sanki adam her… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

kovalev

safkan
Ziyaretçi
safkan

pascalın kronik omuz sakatlığı var, hemen hemen çoğu maçtada nüks ediyor. pis bi sakatlık boksörü maçtan düşürüyor. stiverne vs pascal çok maçı gereksiz bir maç olur.

safkan
Ziyaretçi
safkan

stevenson olacaktı.

FatihGGG
Ziyaretçi
FatihGGG

kONUYLA ALAKASI YOK AMA PASCALIN 20 OZLUK EVERLASTLARI ÇOK GÜZELMİŞ PROTEX3 KEŞKE TÜRKİYEDEDE OLSA DİCEM AMA PAHALLI OLURDU OLSA DA 500TLDEN AŞŞA OLMAZDI 🙂