BoksFoto Galeri

Lemieux ve Stevens Tartıda Yüzleşti Zorlu Kapışma TV 8.5’ta!


david lemieux vs curtis stevens

Cumartesiyi pazara bağlayan gecenin sabahında saat 06.00’da TV 8.5’tan canlı olarak yayınlanacak Curtis Stevens ile David Lemieux arasındaki zorlu maç için tartı da gerçekleşti.

İki boksör de tartıda yüz yüze gelirken Stevens 72.12 Kg gelirken Lemieux rakibinden daha hafif olarak 71.8 kg tartım verdi.

Almanya’da yapılacak Culcay vs Andrade unvan maçının sonrasında sabaha karşı 06.00’da New York’tan canlı olarak yayınlanacak Lemieux vs Stevens mücadelesi TV8.5’tan ekrana gelecek.

Aynı organizasyon içinde yer alan bir başka büyük heyecan ise Yuriorkis Gamboa vs. Rene Alvarado arasında yer alacak. Gamboa 59.42 kg rakibi Alvarado ise 59.08 Kg tartım verdiler.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce

lemiux ve curtis maçı bence harika olacak. beterbiev-berrera maçının iptal edilemsi ise kötü oldu. bu arada golovkin’nin maçının yayınlanıp yayınlanmayacağı da kesinlik kazanmadı mı ? yoksa bilgehan bey bize sürpriz mi yapacak 🙂 🙂

yenilmez47
yenilmez47
4 yıl önce

yaw arkdaş niye golovkin maçını çıkartmıyorlar en önemlisi o, ayrıca lemiux işi erken bitirir maç 7 roundu geçmez diye düşünüyorum

Başa dön tuşu