Giriş Yap

* Hesabınızla ilgili sorun yaşıyorsanız aşağıdaki sık sorular sorular kısmına göz atın, sorununuz çözülmediyse, iletişim sayfasından bize yaşadığınız sorunu detaylarıyla bildiriniz. Size geri dönüş yapabilmemiz için çalışan bir e-posta hesabı girdiğinizden emin olun.

 Sık Sorulan Sorular

– Giriş yaptım ama yorum yapamıyorum?

  • Sitemizde sayfaların daha hızlı yüklenmesi için ziyaretçiler önbelleğe alınmış/kaşelenmiş (caching) sayfaları görürler. Bunlar statik sayfalardır ve üyelere özel içerik içermez. Daha önce ziyaretçi olarak ziyaret ettiğiniz bir sayfayı, üye olduktan sonraki ilk ziyaretinizde, ziyaretçi olarak ziyaret ettiğiniz sayfanın aynısı olarak görebilirsiniz. Eğer hesabınıza giriş yaptıktan sonra haberlerin altında hala “yorum yapmak için giriş yapın veya üye olun” bağlantısını görüyorsanız, sayfayı yenileyin. Sorun çözülmediyse tarayıcınızın çerezlerini silip tekrar deneyin. Son seçenek olarak (kaşelenmiş sayfanın süre aşımı olan) 15 dakika sonra tarayıcınızı kapatıp açarak tekrar denediğinizde sorun çözülmüş olacaktır.

 

– Nereden kullanıcı resmi (avatar) ekleyebilirim?

  • Giriş yaptıktan sonra en üstteki siyah, ince yönetim barının en sağında “Merhaba, (kullanıcı adınız)” linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada sağ taraftaki “Resim” alanında tercih ettiğiniz bir avatarı yükleyip en altta Profili Güncelle butonuna basarak avatarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayfada alt kısımdaki “Biyografik Bilgi” alanını da doldurmanız tavsiye edilir, buraya yazdıklarınız, profilinizde görünecektir.

– Giriş yapamıyorum. Giriş yap sayfası tekrar yükleniyor.

  • Eposta adresinizi doğrulamadığınız durumlarda giriş yapamazsınız. Eposta adresinize gelecek maildeki linke tıklayarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Kayıt sırasında eposta adresinizi doğru girdiyseniz, epostanızdaki Junk/Spam/Gereksiz klasörüne de bakın. Eğer bu da işe yaramıyorsa, yeni bir eposta adresiyle tekrar kayıt olmayı deneyebilirsiniz.
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün